Stavebné úpravy oddelenia IV.B a IV.C, trakt A - Hlavná liečebná budova

Stavebné úpravy oddelenia IV.B a IV.C, trakt A - Hlavná liečebná budova

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy oddelenia IV.B a IV.C, trakt A v Hlavnej liečebnej budove Národného ústavu detskej TaRCH, n.o., Dolný Smokovec s.č. 70, 059 81 Vysoké Tatry podľa projektovej dokumentácie vypracovanej autorizovaným stavebným inžinierom Ing. Pavlom Jurčom. Hlavná liečebná budova je umiestnená na parcele č. 123/1 v k.ú. Starý Smokovec. Riešené oddelenia sa nachádzajú na 2. resp. 3. nadzemnom podlaží. Rekonštrukcia oddelení rieši zvýšenie štandardov poskytovania liečebnej starostlivosti, nemení sa funkcia užívania oddelení, znižuje sa počet lôžok z dôvodu vytvorenia nadštandardných izieb pacient + doprovod, ktoré nahrádzajú viaclôžkové izby pacientov. Rekonštrukciou oddelení chce verejný obstarávateľ zvýšiť štandard poskytovania zdravotnej starostlivosti. Na dosiahnutie horeuvedených zámerov sú riešené stavebné úpravy stavba, VZT, ZTI, ÚK, elektro a protipožiarna ochrana. Priamo nevetrané priestory budú odvetrávané nútene. Južné izby oddelenia IV.C na 3. nadzemnom podlaží liečebnej budovy (bývalé terasy), sú presvetlené cez masívne zasklenné steny a z tohto dôvodu dochádza k prehrievaniu týchto južných izieb a pre pobyt pacientov sú z hygienického hľadiska nevyhovujúce. Z tohto dôvodu budú zasklenné steny zrušené a nahradené štandardnými oknami zabezpečenými vonkajšími žalúziami, aby boli zabezpečené hygienické normatívy.
Veřejná zakázka vložena:
11.11.2022 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n. o. Dolný Smokovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n. o. Dolný Smokovec

Zadavatel IČ:
37886479

Kontaktní osoba:
Rastislav Olejník

Zadavatel telefon:
+421 524 412 224


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215100-8
Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních prostor na klíč

Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních prostor na klíč

Potřebujete renovovat kvelbený sklep? Firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý vám pomůže váš vinný sklep renovovat. Zabýváme se čištěním povrchů všech materiálů pomocí tryskání – pískování. Provádíme renovace sklepních prostor na klíč. Rekonstrukci zajistíme od A po Z - vyklizení, likvidace odpadu, stavební práce, zhotovení nové elektroinstalace. Tryskání realizujeme nejmodernější technologií s použitím našich mobilních jednotek za použití abrasiva na tryskání jsou ocelová drť, křemičitý písek či struska. Pomocí pískování vám dokonale očistíme staré omítky a zrenovujeme kvelbené sklepy. Rozsah renovace provádíme dle přání zákazníka.


Stavební práce – výstavba novostaveb, rekostrukce rodinných domů, zateplení fasád

Stavební práce – výstavba novostaveb, rekostrukce rodinných domů, zateplení fasád

Potřebujete provést rekonstrukci staršího rodinného domu? Uvažujete o zateplení fasády a hledáte na Brněnsku firmu, které svěříte realizaci nové fasády? Obraťte se na firmu Ungrmat s.r.o. z Rajhradu. Naše firma provádí rozličné stavební práce. At už potřebujete postavit nový rodinný dům nebo rekonstruovat stávající, můžete se na nás spolehnout. Svěřit nám také můžete zateplení Vašeho domu, ale i pokládku zámkové dlažby a další řemeslné práce. Působíme zejména v širokém okolí Brna.


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Rekonstrukce, remodeling obchodních center, stavby, realizace RD na klíč

Rekonstrukce, remodeling obchodních center, stavby, realizace RD na klíč

V České republice je velké množství nákupních center, která však stárnou a proto roste zájem o stavební firmy, které se zaměřují na rekonstrukce, remodeling obchodních center. Spolehlivým partnerem Vám bude společnost TECH-VOLT, s.r.o., která má zkušenosti s modernizací OC a také zajišťuje realizace staveb a RD na klíč. Působíme po celé ČR, převážnou část zakázek jsme realizovali v lokalitě Zlínský kraj, Olomouc, Přerov. V rámci realizace RD jsme schopni dodávky na klíč - nejen výstavba domu, ale vyrobíme i nábytek ve vlastní stolářské dílně, tedy kompletně vybavíme interiér domu. Pro obchodní řetězce zajišťujeme jak výstavbu objektu na klíč, tak modernizace stávajícího nákupního centra.


Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Své dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby, rekonstrukce budov i zateplení fasád může nabídnout společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Menší zakázky jsou zaměřeny právě na zateplování fasád u rodinných domů, paneláků nebo firemních, průmyslových objektů a administrativních budov. Přijímáme zakázky na zateplení fasád na Moravě, především ve Zlínském kraji, realizujeme práce včetně výměny oken a vchodových dveří. Využíváme stavební a izolační materiály s dlouhou životností a osvědčené technologie. Neváhejte se na nás obrátit, fasády umíme levně a rychle.


Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Pokud jste z okresu Chrudim a potřebujete sehnat firmu, která Vám pomůže s výstavbou bytových ale i nebytových staveb, pak se můžete obrátit na pana Ivana Horvátha, který Vám s tím velmi rád pomůže. Společnost se zaměřuje především na výstavbu bytů, ale i komerčních prostor. Mezi její škálu služeb kromě stavebních prací patří i práce zednické. Dále firma může pomoci s: - rekonstrukce bytů a domů - hrubé stavby - sanace - injektáže - odvlhčení budov - stavební mechanizace Společnost sídlí v Prosetíně 110 a poskytuje své služby v celém okrese Chrudim. Pokud chcete podrobnější informace neváhejte pana Ivana Horvatha kontaktovat.