LIKAVA – centrum sociálnych služieb – modernizácia práčovne

LIKAVA – centrum sociálnych služieb – modernizácia práčovne

Predmetom stavebných prác je komplexná obnova interiéru vrátane rozvodov elektroinštalácie, vodovodu, vykurovania, vzduchotechniky a splaškovej kanalizácie na 1.NP bloku C v objekte LIKAVA centrum sociálnych služieb, Likavka.

Objekt bloku C zariadenia sociálnych služieb je obdĺžnikového tvaru, čiastočne zapustený v teréne. Riešené poschodie 1.NP má rozmery 17, 6 x 42, 4 m, je nebytové a vstupuje sa do neho z hlavnej budovy a teda z bloku A. Na tomto podlaží sa nachádzajú spojovacie chodby, skladovacie priestory, práčovne, žehliareň, sušiarne, umyvárne, WC, dielne, bývalá kotolňa. Stropná konštrukcia nad práčovňou je navrhnutá ako železobetónová doska, uložená na železobetónových prievlakoch a nosných stenách. V železobetónovej doske je navrhnutých 5 svetlíkov, cez ktoré sa dostáva vlhkosť a voda z exteriéru pomedzi svetlíky do interiéru. Z tohto dôvodu je monolitická konštrukcia značne navlhnutá, po konštrukcii sa objavujú vlhkostné mapy. Na niektorých miestach sa odlupuje krycia vrstva výstuže a je viditeľná aj nosná výstuž dosky.

Hlavný vstup do objektu je z komunikácie, z južnej strany. Celý objekt bol v r. 2013 zateplený vrátane plochých striech a vymieňali sa výplňové konštrukcie. Založenie objektu je na pôvodných betónových základoch. Nosnú konštrukciu tvorí železobetónový skelet v kombinácii s murovanými nosnými stenami z tvárnic CD INA, jedná sa o pozdĺžny nosný systém. Všetky vnútorné rozvody elektriky, kúrenia, vody, kanalizácie sú v pôvodnom stave z roku 1963.

Jedná sa o objekt bloku C zariadenia sociálnych služieb. Časti A, B, D nie sú predmetom tejto zákazky. Navrhované stavebné úpravy 1.NP nezasahujú do okolitých poschodí, alebo objektov Centra Sociálnych Služieb.
Veřejná zakázka vložena:
11.11.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LIKAVA - centrum sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LIKAVA - centrum sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00647781

Kontaktní osoba:
PACTUM PARK, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 908 276 903

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.likava-css.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Přípojky kanalizace, rozvody vody, topení, plynu pro RD, průmyslové objekty

Přípojky kanalizace, rozvody vody, topení, plynu pro RD, průmyslové objekty

Veškeré instalatérské práce pro rodinné domy i průmyslové objekty realizuje společnost PK INSTALACE s.r.o. - rozvody vody a kanalizace v RD, domovní rozvody plynu i topení a také průmyslové rozvody v jakémkoliv rozsahu. Působíme po celé ČR. Provozovny máme v Sazovicích u Zlína a ve Slavičíně. Instalace pro RD - přípojky kanalizace HT, KG, PVC - domovní rozvody vodo-topo-plyn - rekuperace vzduchu. Rozvody pro průmyslové objekty: - topné systémy, vytápění hal - plynové rozvody, kotelny - rozvody pitné, odpadní, technologické vody - rekuperační jednotky pro firemní objekty, haly. - průmyslová kanalizace.


Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Pokud jste z okresu Chrudim a potřebujete sehnat firmu, která Vám pomůže s výstavbou bytových ale i nebytových staveb, pak se můžete obrátit na pana Ivana Horvátha, který Vám s tím velmi rád pomůže. Společnost se zaměřuje především na výstavbu bytů, ale i komerčních prostor. Mezi její škálu služeb kromě stavebních prací patří i práce zednické. Dále firma může pomoci s: - rekonstrukce bytů a domů - hrubé stavby - sanace - injektáže - odvlhčení budov - stavební mechanizace Společnost sídlí v Prosetíně 110 a poskytuje své služby v celém okrese Chrudim. Pokud chcete podrobnější informace neváhejte pana Ivana Horvatha kontaktovat.


Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Pokud máte opakové problémy s ucpanými odpady v domácnosti, obraťte se v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod na společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov, která zajišťuje strojní čištění kanalizace, což je efektivní způsob čištění kanalizačního potrubí, odpadů - odpadních stoupaček. Jsme vybaveni kanalizační kamerou pro kontrolu potrubí, stoupaček. Servisní práce provádíme v panelových domech, rodinných domech i v administrativních budovách. Je konec ucpaným odpadům - my Vám kanalizaci zprůchodníme ! Doporučujeme však předcházet havarijnímu stavu a nechat si provést řádné vyčištění stoupačky pravidelně.


Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce

Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce

Prodej elektroinstalačního materiálu v kamenné prodejně v Mostě a na e-shopu. Široký sortiment elektromateriálů jak pro firmy a živnostníky, tak i pro širokou veřejnost. Společnost TORAKA - ELEKTRO poskytuje technické poradenství v oblasti elektromontáží a elektroinstalačních prací. Veškeré práce zajišťují pouze zkušení a vyučení elektrikáři. Prodejnu elektroinstalačního materiálu naleznete na adrese Průmyslový areál Čepirohy 115, Most.


Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Uvažujete o instalaci tepleného čerpadla? Hledáte v Brně firmu, která zajistí dodávku a kompletní realizaci systému vytápění pomocí tepelného čerpadla? O dodávku tepelného čerpadla se postará firma Topenářství Kříž. Zajistíme kompletní realizaci tepelného čerpadla. Pomůžeme Vám s výběrem vhodnému typu čerpadla. Postaráme se o jeho dodávku, instalaci a veškeré související topenářské práce. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodaná tepelná čerpadla.