Vytvorenie a realizácia projektu v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti

Vytvorenie a realizácia projektu v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti

Cieľom obstarávaného predmetu zákazky je zabezpečiť súlad bezpečnostných opatrení s vymedzenou legislatívou a zároveň odstrániť nedostatky zistené auditom kybernetickej bezpečnosti, vykonaného v zmysle ustanovenia § 29 ZoKB, ako aj plnenie úloh v rozsahu pôsobnosti MZ SR ako ústredného orgánu a orgánu riadenia, a to:
a) Realizáciou inventarizácie, klasifikácie a kategorizácie informačných aktív, analýzou rizík (ďalej len "AR") a analýzou
dopadov (ďalej len "BIA"). Ich spísanie do ucelenej formy v 3 úrovniach, a to:
a. MZ SR ako prevádzkovateľ základnej služby,
b. MZ SR v postavení ústredného orgánu sektoru Zdravotníctvo,
c. pre časť 79 organizácií v zakladateľskej, zriaďovateľskej a akcionárskej pôsobnosti MZ SR.
b) Vypracovaním bezpečnostnej dokumentácie pre oblasti vymedzené ustanovením § 20 ods. 3 ZoKB a ustanovením § 14 až § 23 ods. 1 a 2 ZoITVS pre MZ SR.
c) Vypracovaním návrhu stratégie kybernetickej bezpečnosti v zmysle vykonanej AR/BIA podľa bodu a) a akčného plánu pre implementáciu prioritných opatrení predmetnej stratégie v zmysle členenia 3 úrovní.

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky, technické špecifikácie súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.12.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
JUDr. Zuzana Nociar

Zadavatel telefon:
+421 259 373 456


Zadavatel web:
http://www.health.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79417000-0
Bezpečnostné poradenstvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Potřebujete zajistit ostrahu ve Vašem nočním klubu nebo ostrahu na veřejné akci? Pak se nebojte obrátit na nás. Jsme bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.. Zajistíme profesionální ostrahu pro Váš noční podnik nebo veřejnou akci. Již léta se věnujeme službám v oblasti bezpečnosti a strážení a ani velké akce pro nás nejsou překážkou. Věnujeme se taktéž pořadatelským službám. Bude Vaše akce požadovat i cizojazyčného mluvčího? Není problém. Zajistíme pro Vás personál hovořící anglicky nebo německy. Naši spolehlivost a profesionalitu dosvědčuje například ostraha na veřejně známe akci MOTO GP. Cena služeb ostrahy se pohybuje od 160 Kč/hodina. Pro více informací a kalkulaci ceny se neváhejte obrátit na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.


Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Hledáte ostrahu do Vaše nočního podniků, baru, restaurace či nočního klubu v Brně? Firma TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. je profesionál ve svém oboru. Spolehlivá a diskrétní. Své pracovníky má vyškolené profesionály. Prioritou mít perfektně zvládnuté zabezpečení účastníků a jejich ochranu během pobytu u Vás v podniku. Fyzická ostraha je nejefektivnější na zvládnutí jakékoliv situace. Naši pracovníci mluví německy a anglicky. Samozřejmostí je přizpůsobení se individuálním požadavkům klienta. Bližší informace na webových stránkách.


Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Potřebujete-li osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, neváhejte a obraťte se na bezpečnostní agenturu TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Naši klienti se mohou spolehnout, že pracovníci naší bezpečnostní agentury nejen odvedou profesionální práci, ale budou vždy a naprosto diskrétní. Cena osobní ochranky a osobního řidiče se pohybuje od 250,- Kč/hod. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Osobní ochranku i řidiče zajistíme nejen ve Znojmě a okolí, ale i v Brně a po celé jižní Moravě.


Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů

Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů

Bohemia Star Security poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti ostrahy. Nabízí služby jak pro osoby, tak pro domy, průmyslové haly i další objekty. Zajistí také komplexní pořadatelské služby pro nejrůznější společenské akce. Bezpečnostní agentura poskytuje individuální přístup pro každého klienta. Provádí práci svědomitě a pečlivě. Bohemia Star Security záleží na vaší bezpečnosti. U bezpečnostní agentury Bohemia Star Security pracují pouze profesionálové, kteří dříve působili v ozbrojených složkách nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Inženýrská činnost - dohled nad postupem výstavby od projektu po předání díla

Inženýrská činnost - dohled nad postupem výstavby od projektu po předání díla

Společnost HAVAX a.s. se sídlem v Liberci nabízí investorům menších i větších stavebních projektů své inženýrské služby pro komplexní dohled nad stavbou od předprojektové fáze po kolaudaci. Inženýrská činnost zahrnuje úkony spojené se zajištěním potřebných vstupních podkladů a průzkumných i geodetických prací před samotným vypracováním dokumentace, jednání s příslušnými orgány a organizacemi za účelem obstarání územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení, právní ošetření majetkoprávní agendy spojené s výstavbou, technický (stavební) dozor investora v průběhu stavby, dohled nad fakturací stavby a nad konečnou kolaudací hotového díla. Pokud Vás nabídka inženýrských služeb při stavbě oslovila, neváhejte kontaktovat společnost HAVAX a.s. z Liberce.