Dodávka nových kolejnic tvaru 49E1/R260 EN 13674-1

Dodávka nových kolejnic tvaru 49E1/R260 EN 13674-1

Předmětem veřejné zakázky je dodávka cca 28, 38 tun / 23 ks nových kolejnic tvaru 49E1/R260 EN 13674-1 v délkách á 25 m, oboustranně děrovaných pro spojku T4 (průměr děr 32 mm, vzdálenost osy díry od konce kolejnice: 305 mm). Bližší specifikace předmětu plnění a obchodní podmínky jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik Ostrava a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik Ostrava a.s.

Zadavatel IČ:
61974757

Zadavatel ulice:
Poděbradova 494/2

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Janečková

Zadavatel telefon:
+420 597 401 306

Fax:
+420 597 401 095

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941000-5
Kolejnice a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obkladové přechodové lišty a profily pro ukončení obkladů – kvalita od spolehlivého dodavatele

Obkladové přechodové lišty a profily pro ukončení obkladů – kvalita od spolehlivého dodavatele

Hledáte kvalitní obkladové lišty a profily pro přechod, ukončení nebo pod obklady? V tom případě vybírejte z širokého sortimentu společnosti PELI BRNO. PELI BRNO prodává obkladové lišty plastové a kovové, které je možné využít jako přechodové, ukončovací nebo pod obklady. Mezi naše další produkty se řadí například vanové lišty, sanitární pásky, schodové profily, větrací mřížky, izolace a nářadí pro obkladače.


Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Poptáváte pružiny pro konkrétní odvětví průmyslu? Pak kontaktujte naši společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, která vyrábí a vyvíjí průmyslové pružiny na zakázku. Dodáváme pružiny různých typů: - tlačné, tažné, torzní - ploché, tvarové, vratové - nástrojové, talířové, listové a další Většinu standardních pružin lze objednat přímo ze skladu nebo v našem e-shopu. V případě většího odběru či specifických požadavků neváhejte oslovit náš tým profesionálů. Vyrábíme také atypické pružiny na zakázku přesně podle požadavků zákazníka a rádi se podílíme na kompletní realizaci zakázky od začátku až po finální výrobu. Také vám pomůžeme s výpočtem a konstrukcí pružin a vhodným výběrem povrchových úprav včetně adekvátního postupu čištění.


Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Výpalky z plechů nabízíme z vlastních materiálů, pokud si bude zákazník přát, může mít materiál svůj. Dělení plechů provádíme několika způsoby. Plazmové řezání vysocelegované oceli, plazmové řezání konstrukční oceli a laserové dělení materiálů. Na dělení plechů používáme technologií Kjellberg HiFocus a zpracováváme oděruvzdorné plechy Diludur, Hardox, Xar, Fora a Creusabro. Zašlete nám dokumentaci a můžete se spolehnout, že do 24 hod bude zpracována cenová nabídka a doprava až k vám je samozřejmostí. Nacházíme se v Hradci Králové, ale vy můžete být odkudkoliv. Těšíme se na vás.


Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Sháníte ocelové komponenty pro průmysl? Jejich vývojem se v České republice zabývá společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna. Dodáváme talířové pružiny a jiné prvky z chrom-vanadiové oceli (dle norem EN 10089 a EN 10132-4). Naše talířové pružiny mají nespočet výhod, a to dlouhou životnost, pružnou dynamiku při zatížení, montážní výšku, variabilní počet talířů a montážní způsoby dle Vašich potřeb. Standardní pružiny máme většinou skladem. Objednejte si je v našem e-shopu a za chvíli budete mít zboží připravené k odběru. Potřebujete vyrobit speciální pružiny? Pak kontaktujte naše technické oddělení, kde se Vám budou ochotně věnovat. Na základě přesných výpočtů Vám vyhotovíme vše na zakázku.


Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pororoštů s atypickými rozměry? Potřebujete si nechat vyrobit na míru pozinkované schodišťové rošty? Obraťte se na firmu FERRUM z Moravských Budějovic. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních pozinkovaných pororoštů i schodišťových roštů: - možnost vyhotovení v atypických nebo klasických rozměrech - výroba na zakázku – možnost speciálních komponentů - na přání zákazníka protiskluzová úprava


Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

LANA VAMBERK s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Akce - prodej skladových zásob lana Herkules za výhodné ceny. Ocelová vícepramenná lana HERKULES splňují požadavky na špičkovou kvalitu. Lana Vamberk jsou výrobci těch nejlepších ocelových vícepramenných lan HERKULES na českém i zahraničním trhu. Naše lana mají všechny předpoklady pro splnění těch nejnáročnějších podmínek. Nabízíme ocelové lano Herkules o průměru 14 mm. Výroba a prodej ocelových lan HERKULES – Lana Vamberk. Více informací na našich stránkách.