Vybavení a zřízení věcných břemen, vystavení znaleckého posudku při sporu o pozemek či nemovitost

ADITIS s.r.o.

Vybavení a zřízení věcných břemen, vystavení znaleckého posudku při sporu o pozemek či nemovitost

Společnost ADITIS s.r.o. se zabývá problematikou v oblasti vyřízení věcných břemen, například při využívání cizího pozemku nebo příjezdové cesty, chcete-li na cizím pozemku vést vodovodní potrubí, kanalizaci nebo elektrické vedení. Zpracováváme smlouvy o smlouvách budoucích, které právně ošetří tyto situace. V rámci služeb využijte také zpracování znaleckého posudku, který slouží jako řešení ve sporných situacích kvůli hranicím pozemku nebo při komplikovaném dědickém řízení.

EDA - Modernizace TG3

EDA - Modernizace TG3

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kompletního nového oběžného kola reverzní Francisovi turbíny pro soustrojí TG3, a to vč. demontáže, montáže, veškerých měření a zkoušek, splňující požadavky uvedené v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Čekalová

Zadavatel telefon:
+420 606 607 228

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42112210-2
Vodní turbíny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky - široký výběr čelních, šnekových i speciálních převodovek

Průmyslové převodovky od brněnské firmy SPONA - ROL s.r.o. splňují veškeré požadavky pro různé aplikace. Mohou se využít také v provozu s velmi náročnými podmínkami a technickými nároky okolního prostředí. Navštivte naši firmu a vyberte si z těchto převodovek: - šnekové (řada R, U, W, PR, CR) - čelní (čada A/1, A, P, PL, PT, RXP 800, RXP 700 - kuželočelní (řada O, S, RXO/V 800, RXO/V 700 - planetové - kompaktní a velmi výkonné (řada (EX/EXB) - speciální (RXP-EST 800, RXP-E 800, RXO-O 800) - kuželové (řada Z, ZL). Naše robustní průmyslové převodovky jsou vždy přizpůsobeny provozním podmínkám s minimálními požadavky na údržbu a maximální životností. Naše převodovky využijete zejména v průmyslu, stavebnictví a zemědělství pro nejrůznější akce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme a také zašleme katalog našich produktů zdarma.


Široký výběr elektromotorů - fázové asynchronní, integrované nebo pro výtahy

Široký výběr elektromotorů - fázové asynchronní, integrované nebo pro výtahy

Pokud sháníte elektromotor a nevíte, kde si vybrat, pak se určitě podívejte na širokou nabídku firmy SPONA - ROL s.r.o., která se zaměřuje na prodej elektromotorů a sídlí v Brně. Elektromotory firmy SPONA - ROL s.r.o. jsou v několika typech a řadách. Na výběr tak máte elektromotory: - 3-fázové asynchronní elektromotory LAFERT - 3-fázové brzdové elektromotory LAFERT - 1-fázové asynchronní elektromotory LAFERT - elektromotory se změnou počtu pólů - elektromotory s permanentními magnety - elektromotory s integrovaným FM - elektromotory pro výtahy Všechny elektromotory jsou navíc v několika řadách, které mají své individuální specifika jako výška, výkon a otáčky. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodného elektromotoru, neváhejte firmu SPONA - ROL s.r.o. kontaktovat, odborný a vysoce školený personál Vám rád poradí a pomůže s vhodným výběrem.


Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Elektrocentrála je pomocník, který pomůže v každodenních, ale především v neočekáváných situacích doma, v dílně i na chalupě - prostě všude tam, kde není zavedena elektřina nebo nastal výpadek proudu. Generátory značky Husqvarna vám zajistí nepřetržitý výkon, odolnost a spolehlivost snadno startovatelného benzínového motoru. Vybírat můžete ze dvou variant generátoru - obě elektrocentrály jsou navržené pro napájení domácností a pracovišť: - G2500P má výkon 2,0 kW (50 Hz), vhodný při omezení přívodu elektrického proudu, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva - G3200P má výkon 2,7 kW (50 Hz), je účinný, spolehlivý a snadno použitelný i v náročném prostředí, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva. Společnost K R E S spol. s r.o. je autorizovaným dealerem značky Husqvarna, proto vám vždy rádi poradíme s výběrem. Navštivte nás na prodejně v Krnově u Bruntálu nebo také v Opavě.


Pronájem elektrocentrály při plánované odstávce elektřiny do firem a podniků

Pronájem elektrocentrály při plánované odstávce elektřiny do firem a podniků

K plánovanému přerušení elektřiny může dojít, ale k přerušení provozu ve Vaší firmě nemusí. Zapůjčte si elektrocentrálu od firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. a vyhněte se přerušovanému provozu. Elektrocentrály jsou o síle 5 - 2 000 kVA a běží na výkonné motory Perkins a Volvo, které zajistí bezproblémový chod. K pronájmu patří i příslušenství v podobě potřebné kabeláže a rozvaděčů. Pokud nebudete vědět, jak výkonný rozvaděč budete pro Vaši firmu potřebovat, obraťte se na firmu PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o, která Vám s tím rovněž pomůže. Stejně tak pro Vás zjistí, kdy dojde k plánovanému odstavení elektřiny. Ceny zapůjčení elektrocentrál se pohybují od délky doby zapůjčení a množství zapůjčeného příslušenství. Pro více informací se podívejte na webové stránky firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o., která Vám zodpoví Vaše případné dotazy.


Servomotory MODACT vhodné do různých armatur - výroba i kompletace od ZPA Pečky a.s.

Servomotory MODACT vhodné do různých armatur - výroba i kompletace od ZPA Pečky a.s.

Hledáte společnost, která se zabývá výrobou a prodejem servomotorů? Tak jsme pro Vás jednu našli. Je to společnost ZPA Pečky a.s., která sídlí v městě Pečky, které se nachází u Kolína. Společnost se již léta zaměřuje na výrobu kvalitních a výkonných Servomotorů a to značek MODACT a MODACT CONTROL. Tyto druhý motorů lze použít do CNC strojů, nebo se hodí třeba na ovládání různých armatur (šoupata, ventily, ....). Servomotory jsou v těchto variantách: - jednootáčkové - víceotáčkové - pákové - přímočaré Společnost rovněž nabízí kompletaci servomotoru s armaturou dle požadavků zákazníka a její seřízení. Pokud si nejste jistí, který servomotor, je pro Vás ten správný nebojte se zeptat. Společnost ZPA Pečky a.s. Vám s výběrem ráda pomůže.