Sanace svahů v Lánské oboře na úsecích Pod rybníkem Dolní Haltýř, Zatáčka u bývalého lomu

Sanace svahů v Lánské oboře na úsecích Pod rybníkem Dolní Haltýř, Zatáčka u bývalého lomu

Předmětem této veřejné zakázky je zabezpečení havarijních úseků svahových deformací nad cestami v Lánské oboře, a to v rozsahu dle projektové dokumentace pro provádění stavby.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesní správa Lány, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky

Originální záznam:

Okres:
Kladno

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 561 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesní správa Lány, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky

Zadavatel IČ:
00000078

Zadavatel ulice:
Lesní 140

Zadavatel PSČ:
270 61

Zadavatel obec:
Lány

Kontaktní osoba:
Mgr. Eduard Gaisler

Zadavatel telefon:
+420 605 264 157

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lslany.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální sanace vodohospodářských staveb – jímky, betonové nádrže, ČOV

Profesionální sanace vodohospodářských staveb – jímky, betonové nádrže, ČOV

Zdá se Vám, že není Vaše betonová nádrž v dobrém stavu? Potřebujete provést opravu betonové jímky, nádrže nebo ČOV? Pokud hledáte firmu, která zajišťuje opravy a sanace vodohospodářských staveb, obraťte se na firmu REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tato firma, jejíž sídlo najdete ve Svitavách, se zabývá sanací vodohospodářských staveb na území celé České republiky Provádíme profesionální sanace ČOV, nádrží vodojemů, úpraven pitné vody, požárních nádrží, havarijních jímek, i vyhnívacích nádrží. Po provedení odborné diagnostiky technické stavu betonové konstrukce navrhneme technologický postup opravy. Používáme pouze certifikované technologie a špičkové materiály na opravy a rekonstrukce betonových nádrží. Garantujeme vám, že sanace provedená naší firmou výrazně prodlouží životnost betonových konstrukcí a jímek.


Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Termovize a posuzování plášťů budov – správná funkce Vaší stavby

Vlhkostní problémy odhalíte nejlépe v extrémně nízkých teplotách. Termovize odhalí a posoudí tepelné mosty, ve spojení s dalšími postupy odhalí také rizika koroze a navrhne její úpravu. Tohle vše naše firma zajistí, dále posoudí také pláště budovy, které nenesou pouze funkci nosnou, ale také ochrání Vaši stavbu před nepřízní počasí. Obvodové pláště můžou být hořlavé např. dřevostavba či nehořlavé, mezi které řadíme především stavby s kamennými zdmi. Dále také existují lehké obvodové pláště, které jsou z různých materiálů. Veškeré informace Vám rádi sdělíme osobně, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Sanace - odstranění vlhkosti, vysušení stěn, zdí a chemická hydroizolace

Máte problémy s vlhkostí ve vašem domě a nevíte, jak je vyřešit? Obraťte se na nás, vlhkost v domě je velmi nebezpečná z dlouhodobého hlediska pro zdraví všech obyvatelů a má samozřejmě další negativa. My vám rádi s jejím odstraněním pomůžeme. Zajistíme: - vysušení, - odstranění vlhkosti stěn domů, budov, - chemickou hydroizolaci (silikonátová, vlhkuvzdorná izolace pro zdivo). Nečekejte, až vám vlhkost v domě napáchá nenávratné škody a kontaktujte nás již dnes! Rádi vám poskytneme veškeré služby, které s vlhkostí zatočí a vy tak budete mít o starost méně!


Sanace betonových podlah a svislých konstrukcí

Sanace betonových podlah a svislých konstrukcí

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec Specializujeme se na kompletní sanace betonových podlah a svislých konstrukcí. Kvalitně provedená sanace účelně zastaví korozní procesy a dokáže spolehlivě obnovit jejich původní vlastnosti a vzhled. Provádíme sanace starých i nových betonových konstrukcí. Poskytujeme garanci dlouhodobé záruky a životnosti. Sanační práce zahrnují: - frézování betonových ploch - tryskání betonových ploch tlakovou vodou - čištění betonových ploch a skeletů před povrchovými úpravami


Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.

Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.

Vlhkost v domě je nepříjemná a postupem času se stává nejen viditelnou, ale také zdravotně závadnou a je potřeba ji řešit. Pokud Vás trápí vlhké zdivo ve Vašem domě, pak je třeba s tím něco dělat a na pomoc si zavolat odborníky. Třeba takové odborníky, jakou jsou ve společnosti EZK Sanace staveb s.r.o. z Plzně. Společnost EZK Sanace staveb se zaměřuje na sanace vlhkého zdiva a jejich odvlhčení a odvodnění. Pro úspěšné odvlhčení a odvodnění budov pro Vás firma zajistí důkladné ohledaní stavby a vyhodnocení míry vlhkosti a výskytu plísní, přičemž dále navrhne vhodnou sanaci, kterou pak i realizuje. Kompletní sanační práce Váš objekt zbaví vlhkosti a plísně a zahrnují: - izolace zdiva a jeho podřezávaní - aplikace chemických injektážních clon - drenážní odvodňovací systémy - aplikace sanační omítky - hydroizolační stěrky a mnohé další úkony, které zajistí, že Váš domov bude opět čistý a zdivo suché a zdravotně nezávadné. Pro více informací ohledně sanaci budovy a vypracování nového projektu sanace neváhejte kontaktovat společnost EZK Sanace staveb s.r.o. z Plzně.


Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Trápí vás vlhké zdi a plesnivý povrch? Řešíte vlhká místa pomocí vysoušečů a plíseň odstraňujete přípravky? Tak to dál nepůjde! Pokud chcete dlouhodobé řešení tohoto problému, musíte si zavolat naši společnost Pavel Mikšík. Pomáháme lidem s řešením vlhkého zdiva a sanací. Působíme v oblasti Kolína. Jestliže nás potřebujete, kontaktujte nás! Nevíte-li si rady s vlhkými místy ve vašem obydlí, firmě nebo jakýchkoli objektech, my vám poradíme. Nejprve provedeme konzultační schůzku a zhodnotíme stav, na základě této analýzy navrhneme nejvhodnější řešení problému. V nabídce máme sanace a izolace, chemické injektáže různého druhu dle potřeby a servisní služby. Jsme z Kolína, ale rádi přijedeme za zákazníkem kamkoliv po celé České republice. Zavolejte nám a domluvíme se na následném postupu.