Dodávka mosazi

Dodávka mosazi

Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka 300 tun mosazi.

CPV kód:
14000000-1 Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Povrly Copper Industries a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povrly Copper Industries a.s.

Zadavatel IČ:
49903039

Zadavatel ulice:
Mírová 63

Zadavatel PSČ:
403 32

Zadavatel obec:
Povrly

Kontaktní osoba:
Miroslava Záborcová

Zadavatel telefon:
+420 733 759 288


Zadavatel web:
https://pci.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Hledáte spolehlivého dodavatele vsázky schopného kovového odpadu? Potřebujete zakoupit litinové a ocelové třísky? Oslovte společnost Centromat s.r.o. v Havířově, která se zabývá zpracováním a následným prodejem kovového odpadu. Zpracovaný kovový odpad poskytujeme k prodeji především tuzemským hutním firmám. Prodáváme: - vsázky schopný kovový odpad v požadované kvalitě a množství (druh 11, 12, 12V, 13, 14, 36, 31-33, 71-73, 95, 96) - litinový kovový odpad (druh 02, 04, 06) - ocelové a litinové třísky (druh 51-52, 07) Svým odběratelům zajistíme 100% plnění uzavřených smluv. Zboží dodáváme rovnoměrně po celou dobu trvání smlouvy a klient si může vybrat, zda upřednostní silniční či železniční dopravu, případně je možnost zvolit dodávku vlastními nákladními automobily nebo železničními vozy. Pro více informací o spolupráci se nám ozvěte.


Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Potřebujete ke své výrobě plechy, tyče nebo desky z hliníku a hledáte spolehlivého dodavatele, který garantuje kvalitu, dobré ceny a spolehlivost při dodržování termínů dodávek? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost Aluminium centrum, s.r.o. z Prahy. Z širokého sortimentu materiálů z hliníku dodávaného ve formě čtyřhranných, kruhových nebo plochých tyčí, plechů hladkých či protiskluzových, válcovaných, litých nebo frézovaných desek, standardních profilů nebo kruhových trubek, čtyřhranných či obdélníkových jeklů si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte prosím kontaktovat společnost Aluminium centrum, s.r.o.


Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce

Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce

Přímo od výrobce lze koupit silné ocelové jednopramenné lano. Ocelová lana jednopramenná přímo od výrobce nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Ocelová lana jednopramenná dodáváme mazaná. Pokud máte požadavek na suché lano nebo jinou pevnost, je potřeba to uvést v objednávce. Náš výrobní program lze zajistit podle požadavků zákazníka. Dodáváme ocelová lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní a leteckou dopravu. Nabídka ocelových lan: Montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, rypadlová, jeřábová. Vybavte se kvalitními ocelovými lany přímo od výrobce - LANA VAMBERK s.r.o.


Váš specialista na ocel a neželezité kovy i další průmyslové materiály

Váš specialista na ocel a neželezité kovy i další průmyslové materiály

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch je tu pro vás! Jsme moderní globální společnost, která se na světovém trhu věnuje několika důležitým oblastem. Jsme jedním z lídrů trhu v oblasti obchodu a zpracování kovů. Naši zákazníci si velmi cení naší schopnosti dodat materiály a řešení šitá na míru. Nabízíme produkty a služby, které vám otevřou dveře do světa velkého byznysu. Ve spolupráci s našimi partnery ročně obchodujeme miliardy tun kovů a produktů z nich vyrobených. Naše pobočka se sídlem v Praze je významnou výrobní kapacitou celého korporátu. Při výrobě a distribuci našich produktů či polotovarů se spoléháme na moderní IT systémy a dokonale zvládnutou logistiku. Neváhejte se přesvědčit o kvalitách našich služeb, navštivte náš web www.toyota-tsusho-europe.com a zjistěte více nejen o naší divizi Metal, ale také dalších aktivitách naší společnosti.


Kovový odpad, šrot - úprava, zpracování, výkup, odvoz, kompletní servis

Kovový odpad, šrot - úprava, zpracování, výkup, odvoz, kompletní servis

Máte jako firma nebo fyzická osoba spoustu kovového odpadu, kterého nevíte jak se zbavit? Nevěšte hlavu, s jeho výkupem Vám rádi pomůžeme a postaráme se o něj do posledního detailu. U šrotu zajišťujeme: - výkup, - prodej, - zpracování, - vývoz. Díky našemu kvalitnímu vybavení, do kterého pravidelně investujeme se o kovový odpad dokážeme opravdu profesionálně postarat a zaručujeme Vám také rychlé jednání a skvělé ceny pří výkupu. S každým kovovým odpadem se obraťte na nás, my už se o vše postaráme!


Zpracování železných i neželezných kovů Kolín - výkup, prodej

Zpracování železných i neželezných kovů Kolín - výkup, prodej

Naše služby zahrnují ekologické zpracování kovů: - železných, - neželezných, - barevných. Zajišťujeme také odvoz šrotu pomocí našich velkokapacitních návěsů a strojů s hydraulickou rukou. Obraťte se i Vy na společnost, která patří mezi jednu z nejvýznamnějších ve zpracování kovů v České i Slovenské republice!