Dynamický nákupní systém na pořízení nových výtahů

Dynamický nákupní systém na pořízení nových výtahů

Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na pořízení nových výtahů do stávajících budov v areálech Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2, Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Trávničková


Zadavatel web:
https://www.vfn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42416100-6
Výtahy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vlastníte ve Vaší společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte kvalitní servisní společnost? V tom případě se obraťte na VZV DESTA SERVIS působící v Olomouci, Prostějově, Přerově, Brně, Šumperku, Šternberku a dalších oblastech. U vysokozvidžných vozíků značky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster a Yale společnost VZV DESTA SERVIS zajišťuje záruční a pozáruční servis. Běžné opravy jsou prováděny přímo u zákazníka a generální v dílně v Těšeticích. Zajistěte si kvalitní servis Vašich vysokozdvižných vozíků a kontaktujte nás!


Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení - profesionální montáž, servis i revize

Vlastníte zdvihací zařízení a chcete, aby dlouho a spolehlivě fungovalo? Pak se neváhejte včas obrátit na naši firmu Giga montáže s.r.o., která se postará nejen o samotné zdvihací zařízení a jeho servis, ale také o elektrické rozvaděče, které musí být v perfektním stavu! Bezpečnost při práci se zdvihacím zařízením je velmi důležitá, proto nenechávejte nic na náhodě a zajistěte i pro své průmyslové stroje profesionální služby, díky kterým je udržíte v chodu dlouhodobě a navíc budete mít jistotu, že jste pro bezpečnost sebe a svých zaměstnanců udělali maximum. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit, rádi vám poradíme a pomůžeme v oblasti průmyslových strojů!


Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Žijete v domě se schody a potřebujete zajistit pro své blízké bezbariérový přístup? Rádi by jste usnadnili přístup do své firmy i vozíčkářům? Stávají se schody Vaším nepřítelem, ale nemáte jinou možnost, jak se dostat do bytu? Specialistou na bezbariérové přístupy do bytových i nebytových budov je firma MANUS Prostějov s.r.o., která se postará o výrobu i montáž plošin pro imobilní osoby také na Slovensku. Zaměřujeme se na plošiny vertikální, šikmé, hydraulické nůžkové, schodišťové i zvedací. Vhodné nejen pro vozíčkáře, ale i pro osoby se špatnou pohyblivostí. Plošiny lze umístit v interiéru, ale i z venku. Postaráme se i o servis plošin, a to i po záruční opravy na námi vyrobené plošiny. Máte-li jakýkoliv problém s plošinou, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme.


Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

Potřebujete vysokozdvižný vozík, ale nechcete do něj zbytečně investovat? Hledáte firmu, která by Vám jej zapůjčila? Pak se obraťte na společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku a ti Vám jej zapůjčí i dlouhodobě. Zapůjčení vysokozdvižného vozíku s nosností 12t a 16t je možné krátkodobě i dlouhodobě. Nedílnou součástí služby je i doprava vozíku na místo určení a jeho obsluha. Pro bližší informace k pronájmu VZV, který nyní parkuje v našem skladu na ulici Příborská 1585 ve Frýdku Místku nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 722813878.


Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva

Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva

Potřebujete manipulovat s těžkými nebo velkými břemeny a sháníte spolehlivý stroj, který Vám s tím pomůže? Pak se podívejte na nabídku společnosti Indeva pana Jiřího Štěpánka, kde se zabývají výrobou a dodávkou elektronických a pneumatických inteligentních balancerů. Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry budou pro Vás nepostradatelným pomocníkem při manipulaci s těžkými břemeny nebo dlouhými břemeny. Balancéry jsou vhodné pro průmyslové podniky ať už se jedná o sklady, výrobní linky, balící zařízení nebo spediční podniky. Stroje zajistí minimální lidskou námahu a odvedou těžkou práci za Vás. Stroje odvedou svou práci přesně, ergonomicky a bezpečně. Společnost nabízí hned několik typů inteligentních elektronických a pneumatických balancérů, které pro Vás dokáže i individuálně nastavit. Balancéry pro těžká břemena, lehká, dlouhá i vysoká. Pro přesný typ stroje se podívejte na celou nabídku společnosti Indeva a vyberte si ten vhodný pro Vás.


Generální opravy a servis obráběcích a tvářecích strojů, soustruhů, opravy jeřábů

Generální opravy a servis obráběcích a tvářecích strojů, soustruhů, opravy jeřábů

Hledáte zkušeného opraváře obráběcích strojů? ZVU Servis a.s. je společnost z Hradce Králové, která se specializuje na generální opravy a servis obráběcích i tvářecích strojů. Provádíme opravy konvenčních obráběcích strojů, jako jsou soustruhy, frézy, lisy, ale také hoblíky a vrtačky. Rovněž Vám spolehlivě opravíme elektromotory, zdvihací techniku včetně jeřábů a jeřábových drah. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují poskytovat zákazníkům komplexní služby na špičkové úrovni, především preventivní prohlídky strojů, technické poradenství i cenové odhady daných oprav. ZVU Servis a.s., autorizované prohlídky strojů na jednom místě.