Cyklotrasy Trenčín, SO  Bratislavská - most - križovatka Zlatovská – Žabinská

Cyklotrasy Trenčín, SO Bratislavská - most - križovatka Zlatovská – Žabinská

Predmetom zákazky je mobiliár kvetináče rôznych veľkostí pre výsadbu stromov, krov, okrasných tráv a kvetov, lavičky, smetné nádoby, cyklostojany budú osadené po celej dĺžke Palackého ulice, od križovatky pri hoteli Elizabeth, až po križovatku Palackého x Kniežaťa Pribinu. Kvetináče pre stromy (29 ks) sú rovnomerne rozmiestnené po okraji chodníka (vo vzdialenosti min. 0, 5 m od okraja komunikácie), s ohľadom na jestvujúce vjazdy, stĺpy VO, city lighty, stromy a ostatné prvky drobnej architektúry, ktoré tu sú umiestnené. Vzhľadom na dostatočnú hmotnosť a možnosť presunu v prípade potreby, budú kvetináče len voľne položené, a to buď na asfalte, betóne, dlažbe alebo na rastlom teréne. Lavičky a menšie kvetináče sú umiestnené v skupinách, a to najmä v rozšírenej časti ulice, pri zelených plochách, zo strany od obchodov (oproti Piaristickému gymnáziu). Ostatné navrhnuté prvky drobnej architektúry budú na ploche ukotvené, a to spôsobom, aký si bude vyžadovať jednotlivý typ povrchu (asfalt, betón, dlažba, trávnik)a podložia. Rozmiestnenie prvkov drobnej architektúry v rámci Palackého ulice je zrejmé z výkresovej časti dokumentácie, drobné odchýlky v umiestnení jednotlivých prvkov sa budú riešiť priamo v teréne pri osádzaní. Pri výbere mobiliáru sa vzhľadom na jeho umiestnenie (priama väzba na centrum mesta), kládli vysoké nároky nielen na jeho funkčnosť (napr. pri nádobách pre rastliny - dostatočný objem pre koreňový priestor, zásobník na vodu, a samozavlažovací systém), ale aj životnosť, materiálové prevedenie a dizajn.

Ďalšie podrobnosti sú uvedené v súvisiacej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Krčová

Zadavatel telefon:
+421 326 504 222


Zadavatel web:
https://trencin.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43325000-7
Zariadenia pre parky a ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Pokud chcete zakoupit okenní zahrádku nebo pěkný držák květinového truhlíku, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává také okenní zahrádky, které jsou v využití i v zimě jako potravinový košík. Velkou výhodou je jednoduchá montáž zahrádky na plastový okenní rám, který zůstane nepoškozen a záruka na Vaše okna bude i po montáži výrobku nedotčena. Na výběr jsou tyto typy - okenní zahrádka standard, dvojitá okenní zahrádka, sloupková a zdobně kovaná. Neváhejte a kontaktujte nás. Zboží si můžete také objednat přes náš e-shop. Více informací o typech okenních zahrádek, najdete na našich webových stránkách.


Malé zahradnické nůžky, nůžky na větvě, nářadí Fiskars

Malé zahradnické nůžky, nůžky na větvě, nářadí Fiskars

Nakupujete rádi zahradní nářadí značky Fiskars? Potřebujete nové nůžky na stříhání větví nebo lopatku? Hledáte ve Znojmě prodejnu se širokým sortimentem zahradních nůžek Fiskars? Zamiřte do prodejny Zelená zahrada ve Znojmě, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu nůžek a zahradního nářadí Fiskars. Najdete u nás dvoučepelové i jednočepelové nůžky a nůžky opatřené převodem pro stříhání větví bez námahy. Dvoučepelové nůžky jsou určeny pro zastřihování čerstvých větví, zatímco jednočepelové jsou navrženy pro stříhání tvrdých suchých větví. Čepele nůžek jsou vyrobeny z extra tvrdé a korozivzdorné oceli, díky toho si zachovají dlouhotrvající ostrost. Samotná konstrukce nůžek je lehká a disponuje komfortními madly. Nakoupíte u nás i další zahradní nářadí Fiskars, jako jsou sázecí lopatky, malá hrábla, smetáky, násady na hrábě, hadice, hadicové spojky apod.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Zahradní foliovníky, konstrukce a plachty – ochrana rostlin před sluncem i chladem

Zahradní foliovníky, konstrukce a plachty – ochrana rostlin před sluncem i chladem

Jsou Vaše rostliny poškozené v důsledku přímého slunečního světla nebo povětrnostními vlivy a už Vás nebaví jejich obnova? V tom případě se obraťte na společnost Drago spol.s r.o. prodávající zahradní foliovníky na e-shopu nebo v Olomouci, Přerově a Prostějově. Zahradní segmentové foliovníky slouží k ochraně rostlin před slunečním svitem, chladem, deštěm, větrem a plísněmi. Vybírat můžete foliovníky, konstrukce nebo náhradní plachty různých rozměrů. Neváhejte a chraňte svou úrodu!


Vysoce kvalitní kompostéry z pozinkovaného plechu Litomyšl, kompostéry s nejdelší životností

Vysoce kvalitní kompostéry z pozinkovaného plechu Litomyšl, kompostéry s nejdelší životností

Představujeme Vám firmu LIMES Litomyšl s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej kvalitních kompostérů z pozinkovaného plechu různých objemů. Předností kompostérů z žárově zinkovaného plechu je dlouhá životnost a neměnnost tvaru což oceníte zejména v zimě. Kompostéry jednoduše smontujete i demontujete bez jakéhokoli nářadí díky jednoduchým zámkům. Výběr zralého kompostu je díky důmyslné konstrukci velmi jednoduchý. Kompostéry je přístupné ze všech stran. Neváhejte a objednejte si svůj kompostér včas!


Květinový mobiliář pro města a obce – květináče, truhlíky, mísy

Květinový mobiliář pro města a obce – květináče, truhlíky, mísy

Vneste do svého města či obce květiny a přírodu. Prozařte ulice barvami díky květinovému mobiliáři kvalitní francouzské značky FLORAVIL. Obchodní zastoupení firmy FLORAVIL pro Moravu poskytuje TERRACOTTEM Česko kvete MV s.r.o. se sídlem v Miroslavi. Dodáváme: - sestavy samozavlažovacích závěsných květníků a mís, ideální pro výzdobu sloupů, zábradlí, mostů, fasád - velkoobjemové nádoby pro stromky v imitaci kamene - designové samozavlažovací květináče - ocelové žardiniéry - květinové věže - zelené stěny - prostorové rostlinné sochy - mobilní záhony - umělé skalky Bližší informace k jednotlivým výrobkům naleznete na našich webových stránkách.