Kontajnery pre potreby Slovenského zväzu biatlonu

Kontajnery pre potreby Slovenského zväzu biatlonu

Predmetom zákazky je nákup 36 kusov obytných kontajnerov, ktoré budú slúžiť ako mazacie bunky na prípravu lyží, pre potreby Slovenského zväzu biatlonu a budú určené pre súťažiacich v rámci medzinárodných letných a zimných súťaží (Slovenský pohár v biatlone a medzinárodné IBU CUP (európsky pohár), Letné Majstrovstvá Sveta na kolieskových lyžiach ...).
Obytné kontajnery (mazacie bunky) je potrebné postaviť do 2 rád po 9 kontajnerov v každej rade, t.j. spolu 36 kusov kontajnerov. Spôsob ukladania kontajnerov je dlhou stranou k sebe. Prístup do každého kontajneru musí byť z obidvoch strán a to v obidvoch radoch pre dolné aj horné poschodie. Súčasťou dodania predmetu zákazky je aj: 4ks oceľová plošina, 4ks jednoramenné oceľové schodisko spolu so zábradlím. Oceľové plošiny slúžia na prístup k hornému radu kontajnerov obojstranne. Oceľová konštrukcia kontajnerov musí byť do 5 mm hrúbky materiálu, so základným lakovaním (v modrej farbe exteriér). Súčasťou dodania predmetu zákazky je doprava a montáž.

Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský zväz biatlonu

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský zväz biatlonu

Kontaktní osoba:
Viera Sotníková

Zadavatel telefon:
+421 905 317 598


Zadavatel web:
https://biathlon.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44619000-2
Iné kontajnery

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Nemáte dostatek prostoru pro skladování zboží? Potřebujete rychle a za výhodnou cenu vyřešit tento problém? Nestavte nové budovy, stačí si koupit námořní kontejner od společnosti METRANS, a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na prodej kvalitních nových, zánovních i více opotřebovaných ocelových kontejnerů různých velikostí. V nabídce máme typu o kapacitě 33 m3, 67 m3 a 70 m3. Robustní konstrukce s dřevěnou podlahou je velmi pevná a vhodná pro sklad zemědělských plodin, nářadí, dílů, pneumatik či dokumentů, mobilní dílnu či zázemí a úschovu na staveništích. Pro okamžitou potřebu Vám zakoupený kontejner dopravíme kdekoliv v České republice i na Slovensku.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Potřebujete si pronajmout kontejner na stavební suť a další odpad? Hledáte firmu, která se postará o odvoz kontejneru a následnou likvidaci odpadu? Kontaktujte firmu DS Partner. Přistavíme Vám kontejner v termínu, který si předem domluvíme. Po jeho naplnění se postaráme o odvoz kontejneru pomocí vozila s nosičem kontejnerů. Kromě odvozu stavební suti se navíc postaráme i o její likvidaci. Přistavení kontejneru, odvoz a likvidaci stavební suti zajistíme pro i firmy i soukromé osoby v oblasti Brna a Blanska.


Autodoprava, pronájem kontejnerů a likvidace suti a odpadu od ABN Trans

Autodoprava, pronájem kontejnerů a likvidace suti a odpadu od ABN Trans

Společnost s širokou nabídkou služeb. To je společnost ABN Trans z města Stehelčeves z okresu Kladno, která nabízí jak autodopravu, tak odvoz stavební sutě nebo třeba pronájem kontejnerů. Společnost ABN Trans je na trhu již přes 30 let a za tu dobu se z společnosti, která nabízela stěhovací a dopravní služby stala společnost, která pro Vás zajistí autodopravu pomocí vozového parku, kde najdete nákladní a užitkové automobily značek Avia nebo Iveco. Společnost má širokou nabídku služeb, která zahrnuje: - autodopravu - pronájem kontejnerů - odvoz stavební sutě - stavební práce - prodej sypkých hmot - vyklízení objektů - úpravy terénu a zemní práce Společnost ABN Trans zajištuje odvoz a přepravu materiálů od 500 kg až do 12 tun. Společnost si klade důraz na to, aby byla šetrná k přírodě a byla ekologická. Není pro ní problém odvoz sutě, likvidace odpadu nebo třeba i černých skládek. Společnost ABN Trans zajišťuje své služby pro celý Středočeský kraj, včetně Kladna, Prahy nebo Kralup nad Vltavou.


Odpadové kontejnery Praha - síťované, výklopné i na objemný odpad

Odpadové kontejnery Praha - síťované, výklopné i na objemný odpad

Nabízíme různé druhy kontejnerů, jedním z nich je síťovaný výklopný kontejner typ 4003 který má pevné dno a vyráběný je z pevné ocelové sítě. Odjišťuje se právě přímo na místě řidiče vysokozdvižného vozíku a jeho rozměry jsou 1260 x 840 x 910 mm s hmotností 105 kg. Pokud sháníte kontejner na objemný odpad v naší nabídce jich máme hned několik, například jeden z nejpoužívanějších modelů v Evropě o objemu 1700 l, který je na objednávku a jeho termín dodání je 8-12 týdnů. Kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách nebo nás navštivte na Praze 5, kde máme sídlo firmy.


Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Chcete si pronajmout kontejner na odpad? Potřebujete velkoobjemový kontejner na stavební suť? Hledáte ve Znojmě firmu, která pronajímá kontejnery na odpad a zajistí i jejich odvoz? Kontaktujte společnost Autodoprava Bohdálek. Přistavíme kontejner dle Vašeho výběru – vlastníme nízkoobjemové a velkoobjemové kontejnery o objemu 9 a 12 metrů krychlových. Kontejnery lze využít na odpad při vyklízení objektů, ale také pro odvoz suti po demolici. Pronájem kontejneru je na první dva dny zdarma. Naplněné kontejnery odvážíme dle potřeby a postaráme se i o likvidaci odpadu v kontejneru.