Diagnostika nestabilních úseků železničního spodku

Diagnostika nestabilních úseků železničního spodku

Zjištění inženýrskogeologických průzkumů pro stanovení aktuálního stavu zemních těles nestabilních úseků trati.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
180 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1 - Nové Město

Kontaktní osoba:
Ing. Michael Dobrý

Zadavatel telefon:
+420 727 876 075

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.spravazeleznic.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71510000-6
Průzkum stavenišť

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zeměměřič, zeměměřičské práce na poli inženýrských staveb

Zeměměřič, zeměměřičské práce na poli inženýrských staveb

Potřebujete vypracovat polohopis nebo výškopis pro realizaci stavby? Hledáte v okolí Olomouce zeměměřiče? Pak kontaktujte společnost Geoprofil s.r.o. z Olomouce. Zkušení zeměměřiči této společnosti se postarají o perfektní provedení všech zeměměřičských prací. V rámci zeměměřičských činností zeměměřiči zpracují polohopis i výškopis daného území. Ověří geodetickou část projektové dokumentace a navrhnou a případně také vytvoří vytyčovací síť. Zaměstnanci olomoucké firmy Geoprofil, s.r.o. také zajistí prostorové vytyčení inženýrských sítí a plochy staveb.


Zaměření inženýrských sítí Semily – dokumentace potřebná pro stavební úřady

Zaměření inženýrských sítí Semily – dokumentace potřebná pro stavební úřady

Máme bohaté zkušenosti v oboru geodézie, a proto se na nás můžete s jistotou obrátit. Zaměříme vám inženýrské sítě a připravíme dokumentaci, kterou budete potřebovat pro stavební úřady. Nenechte nic náhodě a buďte na vše řádně připraveni. Dále vám dokážeme vypracovat geometrické plány například pro rozdělení nebo změnu hranice pozemku, vytyčíme jeho hranice a mnoho dalšího. Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat a vše spolu pečlivě probereme, také se můžete podívat na naše webové stránky kde najdete plno užitečných informací.


Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Zabýváme se komplexní geodetickou prací, a to vytyčením hranic pozemků, komunikací nebo nových staveb. Vytvoříme vám geometrické plány, zpracujeme mapové podklady, a to není vše. Nevíte si s něčím rady? Poskytujeme odborné poradenství. Některé dotazy najdete zodpovězené na našich webových stránkách, proto neváhejte a zjistěte o nás více informací. Také nás můžete rovnou kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailu. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.


Geodetické práce, geodézie, zaměřování pozemků - geodetická kancelář Semily

Geodetické práce, geodézie, zaměřování pozemků - geodetická kancelář Semily

Potřebujete si nechat vytyčit pozemek, který vlastníte? Chcete znát přesnou rozlohu vašeho pozemku? Nebo Vás zajímá mapový podklad nějaké oblasti? Od toho tu jsme my Geodetická kancelář Semily. Provádíme veškeré geodetické práce, vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic, mapové podklady, kartografické práce v okresech Semily, Jičín, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou a blízkém okolí. Náš tým profesionálně vyškolených odborníků s úředním povolením pro činnost, pracujeme rychle, spolehlivě a po shlédnutí našeho ceníku zjistíte, že i velmi levně. Velice rádi vyřešíme všechny vaše požadavky, nebojte se nás kontaktovat.


Kopání, vrtání a výstavba studní, vrtané studny, rozbory vody

Kopání, vrtání a výstavba studní, vrtané studny, rozbory vody

Pokud neznáte spolehlivou firmu, která dodá studny na klíč v regionu Zlínský kraj, obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o. Zlín. Poskytujeme: - kopání, vrtání, výstavba studní - vrtané studny ve všech druzích hornin - vrtání, vystrojení, obsypání, vyčištění vody naším čerpadlem - vrty pro sanační technologie pro studny, pro tepelná čerpadla, pro IG průzkum - lehké i těžké vrtné soupravy. Provádíme také: - hydrodynamické čerpací zkoušky - monitorování kvality podzemní vody - rozbory vody - hydrogeologie - sondy a vrty inženýrsko-geologického průzkumu - hydrogeologický průzkum - pro vyhledání zdroje podzemní vody a optimální umístění hydrogeologických vrtů - biofyzikální, geofyzikální a karotační měření.


Služby v oblasti geodézie, geodetické práce Dvůr Králové nad Labem

Služby v oblasti geodézie, geodetické práce Dvůr Králové nad Labem

Geodézie Dvůr Králové s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti geodézie i v Trutnově a okolí. Provádíme geometrické plány, geodetické práce a pomůžeme Vám zpracovat mapové podklady. Zaměřujeme se také na vytyčení stavby, vytyčování komunikací nebo zaměřování drobných technických objektů. Naši zákazníci jsou převážně z regionu Východních Čech, z Trutnova, Jaroměře, Náchoda i Dvora Králové. Jste z okolí Trutnova a potřebujete vyměřit hranici pozemku, nebo vytyčit stavbu? Neváhejte nás kontaktovat.