Dodávka pásu trubkového dopravníku KOCH PC 350

Dodávka pásu trubkového dopravníku KOCH PC 350

Předmětem zakázky je dodávka pryžového dopravního pásu s textilní kostrou pro dopravník KOCH PC 350 včetně spojovacího materiálu pásu vulkanizací za tepla. Podrobnosti jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Energotrans, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
08.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Energotrans, a.s.

Zadavatel IČ:
47115726

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Vítová

Zadavatel telefon:
+420 606 668 712

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417200-4
Dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava stavebních strojů a manipulační techniky

Oprava stavebních strojů a manipulační techniky

Kvalitní opravy stavebních strojů a manipulační techniky za rozumné ceny nabízí společnost Petr Abraham. Opravy vysokozdvižných vozíků, kompresorů, sbíjecích kladiv, pneumatického nářadí, stavebních strojů a motorů značky Zetor provádí ve své provozovně v Litvínově - Záluží, ale i u zákazníka samotného. Petr Abraham se kromě oprav stavebních strojů a manipulační techniky zabývá také prodejem náhradních dílů pro tyto stroje.


Dopravníkový systém pro balící pracoviště a expedici Chrudim

Dopravníkový systém pro balící pracoviště a expedici Chrudim

Oslovili Vás další firmy pro distribuční spolupráci a vy nemáte dostatek dopravní, balící nebo expediční kapacity? Rádi byste rozšířili portfolio svých logistických služeb? Neváhejte oslovit naši firmu TMT a.s. z Chrudimi. Jsme český výrobce dopravníkových systému pro balící centra a expediční pracoviště. Pracujeme komplexně od návrhu, výroby až po dodání a předmontáže jednotlivých modulů což výrazně ovlivňuje celkový čas zprovoznění linek u zadavatele. Dopravníkový systém můžou tvořit válečkové a pásové dopravníky, příčné překladače, odsunovače a individuálně navržené balící stoly. Více informací o dostupnosti dopravníkových systémech pro balící pracoviště a expedici poskytne naše firma TMT a.s. Chrudim.


Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

Stavební výtahy a zdvihadla pro dopravu materálu do výšky na stavbách dodává v okolí Hodonína a celé Jižní Moravy firma HROMEK s.r.o. Námi prodávané hliníkové výtahy a zdvihadla jsou vhodné na přemístění stavebního materiálu ze země na střechu nebo do patra. Nosnost těchto zařízení je do 250 kg. Pokud si nepotřebujete pořizovat svůj vlastní stavební výtah nebo zdvihadlo, můžete si u nás tato zařízení vypůjčit. Zajistíme dopravu, montáž a demontáž námi zapůjčených strojů.


Elektrické vysokozdvižné vozíky Rudná u Prahy – pro přemisťování zboží ve skladech

Elektrické vysokozdvižné vozíky Rudná u Prahy – pro přemisťování zboží ve skladech

Zabýváme se prodejem manipulační a skladové techniky, a to v Rudné u Prahy. Jsme firma Toyota Material Handling CZ a nabízíme stroje pro přemísťování zboží různé velikosti. Pokud sháníte elektrický vysokozdvižný vozík jste na správné adrese. V naší nabídce naleznete 4 nové ruční stroje, a to například Toyota SWE140L, který má elektrický pohon, nosnost 1400 kg a výšku zdvihu 4105 mm. Dále také model Toyota SWE200 s nosností 2000 kg a výškou zdvihu 2150 mm, ale to není samozřejmě vše. Pokud vás zajímá více podívejte se na naše webové stránky, kde najdete veškeré parametry nabízených strojů a můžete zjistit jejich dostupnost nebo se podívat na další námi nabízené stroje.


Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

Potřebujete vysokozdvižný vozík, ale nechcete do něj zbytečně investovat? Hledáte firmu, která by Vám jej zapůjčila? Pak se obraťte na společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku a ti Vám jej zapůjčí i dlouhodobě. Zapůjčení vysokozdvižného vozíku s nosností 12t a 16t je možné krátkodobě i dlouhodobě. Nedílnou součástí služby je i doprava vozíku na místo určení a jeho obsluha. Pro bližší informace k pronájmu VZV, který nyní parkuje v našem skladu na ulici Příborská 1585 ve Frýdku Místku nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 722813878.


Vysokozdvižné vozíky Toyota, BT, Cesab – náhradní díly, opravy a servis prováděný specialisty

Vysokozdvižné vozíky Toyota, BT, Cesab – náhradní díly, opravy a servis prováděný specialisty

Hledáte spolehlivé opraváře vysokozdvižných vozíků, kteří se postarají i o náhradní díly? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS, která pracuje v Olomouci, Prostějově, Brně, Vyškově, Šumperku i v dalších oblastech. VZV DESTA SERVIS provádí záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky, generální i běžné opravy, revize a montáž LPG zařízení, montáž přídavnáých zařízení a katalyzátorů a mnoho dalších souvisejících činností. Nechte si opravit Váš vysokozdvižný vozík a kontaktujte nás!