Dodávka rekuperátoru

Dodávka rekuperátoru

Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávka rekuperátoru (tepelného výměníku) pro experimentální smyčku CO2.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum výzkumu Řež s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum výzkumu Řež s.r.o.

Zadavatel IČ:
26722445

Zadavatel ulice:
Hlavní 130

Zadavatel PSČ:
250 68

Zadavatel obec:
Husinec

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cvrez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.


Klimatizace, vzduchotechnika pro domácnosti a kanceláře - odborná montáž a servis

Klimatizace, vzduchotechnika pro domácnosti a kanceláře - odborná montáž a servis

Poptáváte zařízení pro optimální regulaci vzduchu? Neváhejte oslovit firmu Klimastyle, která v okolí Kyjova a Hodonína zajišťuje odbornou montáž, servis klimatizací a jiné vzduchotechniky. Pro domácnosti i kanceláře instalujeme různé klimatizační systémy, tepelná čerpadla od ověřených výrobců Daikin, Toshiba, Sinclair a Mitsubishi. Uplatnění nachází jako ideální způsob ochlazování nebo vytápění prostoru. Nevíte si rady se správným výběrem modelu? Nevadí, rádi Vám navrhneme řešení na míru s ohledem na požadované vlastnostmi a Vaše finanční možnosti. Provádíme servis na vzduchotechniku všech typů, na námi instalované klimatizační jednotky garantujeme prodlouženou záruku 12 měsíců.


Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Jste z Ostravy a okolí a sháníte firmu, která pro Vás zařídí prodej a montáž klimatizační jednotky? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Fareli pana Jířího Bojdy. Společnost Fareli se zaměřuje na prodej, montáž ale i servis klimatizačních jednotek, které jsou na vzduchové, vodní nebo kombinované fázi. Tyto klimatizace jsou vhodné jak do společenských, kulturních, ale i nemocničních zařízení. Stejně jako do průmyslových budov. Klimatizace zdravotně hygienická jsou tak vhodné do: - divadel, kulturních sálu nebo kin - rozhlasová nebo televizní studia - banky - letadla, auta nebo vlaky Pro větší zátěž je pak vhodné instalovat speciální průmyslové klimatizace, které se mohou umísit do: - průmyslové společnosti pracující s vlhkým materiálem (papír, film, léky) - společnosti s požadavky vysoké kvality vzduchu - společnosti s výpočetní technikou Společnost Fareli Vám pomůže nejen s návrhem vhodné klimatizace, ale také s montáží a servisem. Společnost působí v celém Moravskoslezském kraji. Taktéž poskytuje montáž tepelných čerpadel.


Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Potřebujete nainstalovat nový systém větrání pomocí rekuperačních jednotek? Obraťte se na firmu Zdeněk Obr Klimatizace a vzduchotechnika. Nainstalujeme Vám rekuperační systém větrání navržený na míru podle vašich potřeb. Díky instalaci systému větrání pomocí rekuperačních jednotek dosáhnete maximálně možné čistoty vzduchu. Díky větrání prostor za pomocí rekuperace lze získat příjemný vzduch bez zbytečných zápachů a vlhkosti.


Náhradní filtry pro zajištění čistého vzduchu v provozech Náchod

Náhradní filtry pro zajištění čistého vzduchu v provozech Náchod

Naše firma EKO-ŠIMKO s.r.o. z Náchodu má bohaté zkušenosti s vývojem a výrobou odsavačů, vysavačů, odsávaných pracovních stolů do kterých nabízíme i náhradní filtry. Jsme ryze česká firma, která se na trhu drží již od roku 1990 a naše produkty přispívají ke zlepšení životního prostředí. Nabízíme velice kvalitní náhradní filtry a poskytujeme tak účinné řešení pro zajištění čistého vzduchu v provozech. Prodej filtrů: pro svařování pro broušení pro pájení pro vysavače Záruční i pozáruční servis přímo od výrobce EKO-ŠIMKO s.r.o. z Náchodu. Neváhejte nás oslovit a my Vám ochotně poradíme s výběrem vhodného filtru.