Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů a vrcholových sportovních akcí

Zdravotní zabezpečení sportovních reprezentantů a vrcholových sportovních akcí

Předmětem veřejné zakázky je uzavření (i) smlouvy o poskytování služeb zdravotního zabezpečení sportovních reprezentantů ČOV, tj. sportovní reprezentace České republiky, zahrnující reprezentační sportovce připravující se na vrcholné sportovní akce a (ii) smlouvy o poskytování služeb administrace zdravotních služeb při účasti sportovních reprezentantů ČOV na významných sportovních akcích. Bližší popis stanoví zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český olympijský výbor

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
36 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český olympijský výbor

Zadavatel IČ:
48546607

Zadavatel ulice:
Benešovská 1925/6

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Létal

Zadavatel telefon:
+420 777 922 381

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olympijskytym.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85100000-0
Zdravotnické zabezpečení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Představujeme Vám účinné metody, které vedou k regeneraci organismu. Paní Ivana Bäumlová se specializuje na účinnou regeneraci organismu. Chcete se cítit lépe a mít zdravou pokožku? Pak uhličité terapie a lymfoterapie jsou to pravé! Účinná regenerace organismu Vám pomůže odstranit potíže při pooperačních stavech, nespavosti, při obtížích s otoky, při bolestech kloubů a svalů, proti migréně, stresu, pro lepší pleť a jako prevence proti stárnutí. Neváhejte a objednejte se k regeneraci organismu pomocí terapií. Sídlíme na adrese Francouzská třída 2080/4, 326 00 Plzeň.


Odhalte nádor prsu včas - zajděte si na digitální mamograf vysoké kvality

Odhalte nádor prsu včas - zajděte si na digitální mamograf vysoké kvality

Nádor prsu může mít, pokud se neodhalí včas, fatální následky. Vzhledem k tomu, že karcinom může postihnout ženy téměř každého věku je proto velmi důležitá prevence. Pokud totiž nádor prsu odhalíme včas, několikanásobně zvyšujeme šanci na jeho vyléčení. Patříte i vy mezi rizikovou skupinu? Nebo prostě jen chcete mít jistotu? Navštivte centrum ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Nabízíme mamograf i kompletní mamologické vyšetření. Případů rakoviny prsu u žen v poslední době přibývá. Díky osvětě a důslednější prevenci ale ubývá žen, které na nádor prsu umírají. I my v ProMedica spol. s r.o. Prostějov jsme si důležitosti prevence vědomi. Každé ženě, která se na nás obrátí nabízíme kompletní mamologické vyšetření. Naše centrum je plně vybaveno moderními přístroji, využít můžete: - digitální mamograf - konvenční mamograf - velký ultrazvuk s doplerem - malý ultrazvuk - ultrazvukové vyšetření - celotělový kostní denzitometr Vyšetření sestavíme na míru vašim aktuálním potřebám. K dispozici je také mamologická poradna, kde se dozvíte vše o nemoci, samovyšetření prsu i prevenci. V případě, že vám karcinom najdeme, se pak samozřejmě postaráme o kompletní onkologickou péči. Zajistíme nejrůznější multioborová vyšetření, doporučíme ideální léčbu a především vám po celou dobu budeme oporou. Nebojte se mluvit o rakovině prsu a absolvujte mamografické vyšetření ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Můžete si ti tím zachránit život.


Individuální psychoterapie pro děti i dospělé, Karlovy Vary

Individuální psychoterapie pro děti i dospělé, Karlovy Vary

Odbornou péči v oboru klinické psychologie nabízí PhDr. Anna Kotrčová v Karlových Varech. Poskytuje individuální psychoterapii pro děti i dospělé. Klinický psycholog PhDr. Anna Kotrčová pomáhá ve své ordinaci dětem i dospělým s léčbou duševních poruch i v obtížných životních situacích. Psychologickou ordinaci naleznete na adrese Komenského 186/5 (Dětské zdravotní středisko), Karlovy Vary - Doubí.


Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Pokud Vás trápí bolesti ramena, tenisový loket, skokanské koleno, zeptejte se svého ošetřujícího lékaře na všechny možnosti - skvělé výsledky má terapie fokusovanou rázovou vlnou. Tato terapie je skvělou volbou pro každého, kdo hledá neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků. Ve Zlíně se můžete objednat do nové ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Ortopedie je zaměřena na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu, zejména u sportovců. Provedeme diagnostiku a navrhneme vhodnou léčbu pohybového aparátu. Princip terapie fokusovanou rázovou vlnou. Rázové vlny pronikají k poškozené tkáni, kde dochází ke stimulaci buněk odpovědných za opravu tkáně. Působením se tkáň regeneruje a léčí. Terapie trvá cca 5-10 minut, intenzita je upravena na základě potřeb a citlivosti pacienta. Jde o neinvazivní alternativu k operaci. Léčba zlepšuje regeneraci tkání, zmírňuje chronickou bolest, odstraňuje kalcifikace a uvolňuje svaly. Pacienti často pociťují okamžitou úlevu již po první terapii. Počet ošetření závisí na indikaci a reakci tkáně na terapii. Je potřeba 5−10 sezení v rozmezí 1-2x týdně. Tato terapie má 95% úspěšnost.


Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Řešením špatného postavení zubů i estetických nedostatků u chrupu je nošení rovnátek, včasná léčba a zvýšená hygiena chrupu jsou základem úspěšné nápravy chrupu. Pokud jste z okolí Zlína vše související s ortodontickou léčbou můžete konzultovat na Ortodoncii Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková je zkušený specialista, přijímá dětské pacienty i dospělé. Nejčastěji se při rovnání zubů využívají kovová či keramická fixní rovnátka. U dětí se smíšeným chrupem je často dostačujícím řešením snímací aparátek. Doporučíme nejvhodnější rovnátka dle konkrétní vady skusu. Součástí léčby jsou pravidelné návštěvy. Zvláště u dětí je nutné dbát na postup dentální hygieny, což vždy připomínáme. Doporučení na ortodoncii většinou dostanete přímo od svého zubního lékaře, následně si domluvte termín návštěvy v naší ordinaci - volejte na tel. 577921865.


Komplexní gynekologicko-porodnické služby - MUDr. Jakub Vykouk, Louny

Komplexní gynekologicko-porodnické služby - MUDr. Jakub Vykouk, Louny

Gynekologicko-porodnická ambulance nabízí komplexní gynekologicko-porodnické služby. Nachází se v příjemném prostředí v nově zrekonstruované ordinaci na adrese Pod nemocnicí 2503, Louny. MUDr. Jakub Vykouk v gynekologicko-porodnické ambulanci poskytuje klientkám maximální péči na vysoké odborné úrovni. Komplexní gynekologicko-porodnické služby, např. pravidelné preventivní prohlídky, abdominální a vaginální ultrazvuková vyšetření, mamografie, antikoncepce, léčba sterility, péče o těhotné až do termínu porodu.