VZT s rekuperací do školní budovy v obci Červená Voda

VZT s rekuperací do školní budovy v obci Červená Voda

Pořízení a instalace systému větrání s rekuperací do školní budovy vč. řešení elektro a měření a regulace pro VZT a otopnou soustavu.
7 ks VZT jednotek o celkovém výkonu min. 23 000 m3/h:
- VZT1.1.1 - průtok vzduchu min. 4900 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.1.2 - průtok vzduchu min. 4900 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.2. - průtok vzduchu min. 4000 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.3.1 - průtok vzduchu min. 700 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.3.2 - průtok vzduchu min. 700 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.4. - průtok vzduchu min. 4800 m3/h, účinnost min. 79 %
- VZT 1.5. - průtok vzduchu min. 3000 m3/h, účinnost min. 79 %
- IR čidla CO2
Elektro a měření a regulace (MaR)
Rekonstrukce ústředního vytápění - nová otopná větev
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Červená Voda

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Červená Voda

Zadavatel IČ:
00278637

Zadavatel PSČ:
561 61

Zadavatel obec:
Červená Voda

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Mareš, Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 465 626 212

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cervenavoda.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512300-1
Zařízení pro topení, větrání a klimatizaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Potřebujete zajistit vzduchotechniku nebo klimatizaci pro Váš domov nebo společnost? Pak se obraťte na profesionály ve svém oboru, což je společnost Štec SVT, s.r.o., kterou najdete ve městě Vsetín. Společnost Štec SVT, s.r.o. je jednou z největších firem na Moravě, která se zabývá výrobou a prodejem vzduchotechniky a klimatizací. Projekční práce v oblasti vzduchotechniky a klimatizace zajišťuje pro různé druhy odvětví jako jsou: - obchodní centra - kancelářské i administrativní prostory - průmyslové haly - technologická odsávání - rodinné domy Společnost pro Vás zajistí veškerou činnost od vypracování projektu po jeho montáž a samozřejmostí je i servis. Dále se společnost zaměřuje i na revize, a to pro: - požární klapky - klapek pro odvod tepla a kouře - požární ventilátory - klimatizačních zařízení Kromě montáží vzduchotechniky a klimatizací se společnost zaměřuje i na další montáže elektrorozvodů nebo instalace zařízení do výbušného prostředí. Společnost Štec SVT, s.r.o. ze Vsetína je připravena na větší i menší zakázky v oblasti vzduchotechniky a klimatizací, stejně tak pro ni není problém provést nějaké další menší stavební práce.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Topenářské práce - montáž podlahového topení, otopných těles, krbů, kamen, tepelných čerpadel

Topenářské práce - montáž podlahového topení, otopných těles, krbů, kamen, tepelných čerpadel

Celé spektrum instalatérských, topenářských a plynařských prací provádí v regionu Zlín, Slavičín společnost PK INSTALACE s.r.o. V rámci topenářství provádíme instalace otopných těles, tepelných čerpadel, montáž podlahového i solárního topení, krbů nebo kamen a to vše včetně dodání veškerého materiálu. Montáže: - podlahové vytápění včetně vyrovnání podkladu, položení polystyrénu - otopná tělesa z litiny, hliníku, plechu - topení v železe, mědi, alpexu, uhlíkové oceli - solární topení - krbu nebo kamen se zapojením do topného systému - všechny typů kotlů.


Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Uvažujete o instalaci tepleného čerpadla? Hledáte v Brně firmu, která zajistí dodávku a kompletní realizaci systému vytápění pomocí tepelného čerpadla? O dodávku tepelného čerpadla se postará firma Topenářství Kříž. Zajistíme kompletní realizaci tepelného čerpadla. Pomůžeme Vám s výběrem vhodnému typu čerpadla. Postaráme se o jeho dodávku, instalaci a veškeré související topenářské práce. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodaná tepelná čerpadla.


Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Jste z Ostravy a okolí a sháníte firmu, která pro Vás zařídí prodej a montáž klimatizační jednotky? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Fareli pana Jířího Bojdy. Společnost Fareli se zaměřuje na prodej, montáž ale i servis klimatizačních jednotek, které jsou na vzduchové, vodní nebo kombinované fázi. Tyto klimatizace jsou vhodné jak do společenských, kulturních, ale i nemocničních zařízení. Stejně jako do průmyslových budov. Klimatizace zdravotně hygienická jsou tak vhodné do: - divadel, kulturních sálu nebo kin - rozhlasová nebo televizní studia - banky - letadla, auta nebo vlaky Pro větší zátěž je pak vhodné instalovat speciální průmyslové klimatizace, které se mohou umísit do: - průmyslové společnosti pracující s vlhkým materiálem (papír, film, léky) - společnosti s požadavky vysoké kvality vzduchu - společnosti s výpočetní technikou Společnost Fareli Vám pomůže nejen s návrhem vhodné klimatizace, ale také s montáží a servisem. Společnost působí v celém Moravskoslezském kraji. Taktéž poskytuje montáž tepelných čerpadel.


Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Potřebujete provést rekonstrukci topení? Nebo uvažujete o výměně vodovodních trubek? Hledáte firmu, která provádí v okolí Brna instalaci plynových zařízení – například plynových kotlů? V tomto případě se obraťte na firmu Ungrmat s.r.o. - realizuje veškeré instalatérské činnosti v oblasti topení, vody, plynu a kanalizace. Naše firma poskytuje komplexní servis v oblasti vodoinstalace a topenářství. Zajistíme dodávku, montáž, opravy a rekonstrukci vody, kanalizace, topení nebo plynu. Montujeme také plynová zařízení. Veškeré výše uvedené činnosti realizujeme v širokém okolí Brna.