Rehabilitační péče pro klienty Jedličkova ústavu v Liberci 2023

Rehabilitační péče pro klienty Jedličkova ústavu v Liberci 2023

Předmětem veřejné zakázky je stanovení léčebně-rehabilitačních plánů a jejich realizace u klientů pobytových služeb sociální péče poskytovaných příspěvkovou organizací Jedličkův ústav.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Jedličkův ústav, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 115 702 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jedličkův ústav, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
70932522

Zadavatel ulice:
Lužická 920/7

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Bc. Zdeňka Belluzzo

Zadavatel telefon:
+420 485 226 788


Zadavatel web:
http://krajsky-urad.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reflexní terapie plosek nohou, masáž chodidel - akupresura jako řešení migrény, bolesti hlavy

Reflexní terapie plosek nohou, masáž chodidel - akupresura jako řešení migrény, bolesti hlavy

Od mnoha zdravotních potíží dokáže pomoci reflexní terapie, jde o velmi starou masážní metodu, stejného principu využívá akupresura. Ve Zlíně se můžete objednat do Studia ViaNatura, kde se Vám bude věnovat Eva Kovářová. Pokud budete chtít potěšit nejen sebe, ale své nejbližší, zakoupit jim u nás můžete dárkový poukaz. Reflexní masáž chodidel představuje jednu z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Na chodidle je množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány, proto tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapie plosek nohou ovlivní chod celého organismu, má skvělé výsledky např. u migrény, bolesti hlavy, zad, únavovém syndromu apod.


Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Představujeme Vám účinné metody, které vedou k regeneraci organismu. Paní Ivana Bäumlová se specializuje na účinnou regeneraci organismu. Chcete se cítit lépe a mít zdravou pokožku? Pak uhličité terapie a lymfoterapie jsou to pravé! Účinná regenerace organismu Vám pomůže odstranit potíže při pooperačních stavech, nespavosti, při obtížích s otoky, při bolestech kloubů a svalů, proti migréně, stresu, pro lepší pleť a jako prevence proti stárnutí. Neváhejte a objednejte se k regeneraci organismu pomocí terapií. Sídlíme na adrese Francouzská třída 2080/4, 326 00 Plzeň.


Cviky podle Mojžíšové - léčba neplodnosti, funkční sterility u žen

Cviky podle Mojžíšové - léčba neplodnosti, funkční sterility u žen

Počet párů řešících problém s plodností je stále větší, často je však důvodem funkční sterilita. Mnohé páry jsou díky rehabilitační léčbě nakonec úspěšní, při léčbě neplodnosti pomáhají cviky podle Mojžíšové. Klientky z okolí Zlína se mohou objednat do studia FyzioVita v Otrokovicích, kde se jim bude věnovat Mgr. Lenka Stacke. Metoda Mojžíšové je cestou k odstranění funkční sterility u žen i mužů. Pomocí odstranění svalových spazmů pánevního dna, mobilizací žeber a aktivním cvičením se dosáhne svalové i kloubní rovnováhy, také se zlepší funkce vnitřních orgánů. Cviky podle Mojžíšové pomáhají u většiny funkčních potíží pohybového aparátu: - řešení funkční ženské sterility - u funkčních gynekologických a urologických onemocnění - tím je např. bolestivá menstruace, bolestivý pohlavní styk, inkontinence, retence moči - touto metodou se dají ovlivnit i některé poruchy spermiogramu - snížená pohyblivost, množství spermií - úleva při bolestech kostrče nebo v malé pánvi - při poruchách páteře způsobených svalovou nerovnováhou - úleva od migrény, při brnění rukou, zmírnění skoliózy apod.


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Relaxace při masáži je skvělým dárkem pro ženu i muže. Věnujte dárkový poukaz na celotělovou masáž pod stromeček - ve Studiu Soni Hornychové ve Zlíně se zaměřujeme na Kriya masáže, aromaterapeutické celotělové olejové masáže, lávovými kameny i relaxační přes reflexní body. Cílem relaxační-harmonizující masáže je harmonie těla a mysli, hluboké zklidnění. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Při masírování hlavy se uvolní mysl. Celotělová olejová masáž. Lávovými kameny masírujeme a také se horké kameny přikládají na tělo, teplo pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost, povzbudí se krevní a lymfatický oběh. Aromaterapeutická masáž s využitím esenciálních olejů navozuje tělesnou i psychickou pohodu, olejíčky mají specifickou vůni i zdravotní účinky, kombinujeme je podle vašich potřeb. Esence během pár minut prostoupí kůží do těla a působí blahodárně.


Přístrojová lymfodrenáž - efektivní pro detoxikaci organismu, podporu imunitního systému

Přístrojová lymfodrenáž - efektivní pro detoxikaci organismu, podporu imunitního systému

Ideální metodou prevence těžkých nohou, pocitů únavy a dalších neduhů je lymfodrenáž. Pokud chcete podpořit svůj lymfatický systém a jste z okolí měst Otrokovice a Zlín, objednejte se do studia FyzioVita, kde Vás uvítá fyzioterapeutka Mgr. Lenka Stacke. Přístrojová lymfodrenáž má tyto pozitivní účinky: - zlepšuje prokrvení a stimuluje lymfatický oběh - podporuje imunitní systém celého organismu, tí se zvýší obranyschopnost - léčí otoky, lymfedémy - detoxikuje organismus - zrychlí regeneraci po úrazu či operaci - uvolnění organismu při stresu - zmírňuje bolesti hlavy, migrény - může vést při pravidelné aplikaci k úbytku váhy - pomáhá výrazně zmírnit celulitidu - je prevencí vzniku křečových žil - účinná regenerace po velké fyzické zátěži.


Regererace těla - dárkový poukaz na klasické, relaxační, Thajské masáže

Regererace těla - dárkový poukaz na klasické, relaxační, Thajské masáže

Dárkový poukaz na masáže je skvělým dárkem na vánoce pro kohokoliv. Stačí si jen zvolit klasické, relaxační masáže nebo speciální zdravotní či Thajské masáže. Helena Janušková se ve svém studiu ve Zlíně zaměřuje nejen na regeneraci těla formou masáže, její specializací je detoxikace organismu. Thajská olejová masáž: - jde o systematickou tlakovou masáž od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, paže až k prstům - použitím pomalých a táhlých hmatů v kombinaci s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energie v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře. - Tato alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie) a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáží od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, také masáží paží a nohou včetně prstů. Účinky masáže: - celkové fyzické a psychické uvolnění - prevence před nemocemi - vliv na cévní systém, krevní systém a lymfatický systém - redukce otoků, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev - posílení imunity - zklidnění nervového systému Regenerace těla. Masáž: - klasická - thajská olejová - detoxikační medová - lymfatická manuální - horkými lávovými kameny - reflexní terapie plosek nohou - baňkování - proti celulitě.