Oprava MaR P1, P2, Q1, M2, WE

Oprava MaR P1, P2, Q1, M2, WE

Předmětem zakázky je provedení oprav MaR ve výměníkových stanicích a strojovnách vzduchotechniky v areálu FNOL, jedná se o budovy P1, P2, Q1, M2, a WE. Součástí zakázky je výměna stávajících rozvaděčů, regulátorů, software, modulů a doplnění rozvaděčů dle požadavků popsaných v technické dokumentaci a ve výkazu výměru. Dále bude provedena vizualizace na nadřazeném monitorovacím systému Aréna.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 10:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Olomouc

Zadavatel IČ:
00098892

Zadavatel ulice:
I. P. Pavlova 185/6

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dočkal

Zadavatel telefon:
+420 588 443 138

Fax:
+420 585 413 841

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Potřebujete nainstalovat nový systém klimatizace do hotelu? Hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajistí instalaci klimatizací do administrativní budovy? Kontaktujte společnost Klimastyle s.r.o., která se zabývá dodávkou výkonných klimatizací pro hotely, administrativní budovy i pro budovy s lehkým průmyslem. Dodáváme kvalitní a výkonné klimatizace Sincalir, Daikin a Toshiba s třídou energetické účinnosti až A+++. Tyto klimatizace jsou spolehlivé, vydrží i celoroční náročný provoz. Zajistí také co nejlepší distribuci vzduchu v daném prostoru. Více informací o jednotlivých typech klimatizací najdete na našich webových stránkách.


Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Potřebujete zajistit vzduchotechniku nebo klimatizaci pro Váš domov nebo společnost? Pak se obraťte na profesionály ve svém oboru, což je společnost Štec SVT, s.r.o., kterou najdete ve městě Vsetín. Společnost Štec SVT, s.r.o. je jednou z největších firem na Moravě, která se zabývá výrobou a prodejem vzduchotechniky a klimatizací. Projekční práce v oblasti vzduchotechniky a klimatizace zajišťuje pro různé druhy odvětví jako jsou: - obchodní centra - kancelářské i administrativní prostory - průmyslové haly - technologická odsávání - rodinné domy Společnost pro Vás zajistí veškerou činnost od vypracování projektu po jeho montáž a samozřejmostí je i servis. Dále se společnost zaměřuje i na revize, a to pro: - požární klapky - klapek pro odvod tepla a kouře - požární ventilátory - klimatizačních zařízení Kromě montáží vzduchotechniky a klimatizací se společnost zaměřuje i na další montáže elektrorozvodů nebo instalace zařízení do výbušného prostředí. Společnost Štec SVT, s.r.o. ze Vsetína je připravena na větší i menší zakázky v oblasti vzduchotechniky a klimatizací, stejně tak pro ni není problém provést nějaké další menší stavební práce.


Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Jste z Ostravy a okolí a sháníte firmu, která pro Vás zařídí prodej a montáž klimatizační jednotky? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Fareli pana Jířího Bojdy. Společnost Fareli se zaměřuje na prodej, montáž ale i servis klimatizačních jednotek, které jsou na vzduchové, vodní nebo kombinované fázi. Tyto klimatizace jsou vhodné jak do společenských, kulturních, ale i nemocničních zařízení. Stejně jako do průmyslových budov. Klimatizace zdravotně hygienická jsou tak vhodné do: - divadel, kulturních sálu nebo kin - rozhlasová nebo televizní studia - banky - letadla, auta nebo vlaky Pro větší zátěž je pak vhodné instalovat speciální průmyslové klimatizace, které se mohou umísit do: - průmyslové společnosti pracující s vlhkým materiálem (papír, film, léky) - společnosti s požadavky vysoké kvality vzduchu - společnosti s výpočetní technikou Společnost Fareli Vám pomůže nejen s návrhem vhodné klimatizace, ale také s montáží a servisem. Společnost působí v celém Moravskoslezském kraji. Taktéž poskytuje montáž tepelných čerpadel.


Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Firma ELMAR group, s.r.o. je vždy připravena vyřešit problém s klimatizací - instaluje systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, klimatizace, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Zajistí vám nejen odborné poradenství, montáž a dodávku, ale také poskytne pravidelný servis. Projekty v oblasti klimatizace realizujeme v různých odvětvích - montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy, nemocnice, sportovní nebo výzkumná zařízení, komerční objekty, ubytovací zařízení a další. Hlavním partnerem pro dodávky měřící a regulační techniky je firma Honeywell,ale také spolupracujeme i s dalšími předními světovými a tuzemskými dodavateli jako jsou Siemens, ABB, Danfoss, ESBE, Centraline, BTR, Sauter a mnoho dalších.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.