Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Galenická laboratoř Ostrava

Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Ve společnosti Galenická laboratoř Ostrava již od roku 1993 vyrábíme a prodáváme vitamíny, kloubní výživu, minerály a doplňky stravy, které blahodárně pomáhají udržovat optimální hladinu těchto látek v lidském organismu. Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si z mnoha produktů!

Dodávky krmiva - RYBY Mořské 2022 II

Dodávky krmiva - RYBY Mořské 2022 II

Předmětem plnění celé veřejné zakázky je dodávka krmiva pro Zoo Praha. Tato část se týká dodávek mořských mražených ryb a dalších rybích produktů.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zadavatel IČ:
00064459

Zadavatel ulice:
U Trojského zámku 120/3

Zadavatel PSČ:
171 00

Zadavatel obec:
Praha 7 Troja

Kontaktní osoba:
Václav Pavlas

Zadavatel telefon:
+420 731 544 697

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zoopraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15220000-6
Ryby, rybí filé nebo jiné rybí maso, zmrazené

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Hledáte kvalitní krmnou směs pro svou drůbež? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je výrobcem a prodejcem krmné směsi pro všechny druhy drůbeže. Premixi - systém receptur na míru. Pro všechny druhy drůbeže. Minerální krmiva - pro odchov kuřic, pro nosnice, pro výkrm brojlerových kuřat, pro odchov a výkrm krůty. Bílkovinné koncentráty- zdroj bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Pro pro užitkové nosnice a výkrm drůbeže. Doplňky chovu - papír pod jednodenní kuřata. MIKROP MIXODIL - tekuté aditivum pro drůbež. Směs vitamínů a stopových prvků. Pro nosnice – podávání v době maximální snášky, při poklesu snášky, při zhoršené kvalitě skořápky, při stresu z vysokých teplot. Brojleři – přispívá ke zlepšení růstu na začátku výkrmu, jeden týden před vakcinací, dva týdny před porážkou, při snížení přírůstků hmotnosti, při stresu z vysokých teplot. A pro ostatní druhy drůbeže. Všechny krmiva jsou zpracována tak, aby výživově vyhovovaly danému druhu drůbeže. Dávkování a podrobné informace naleznete v katalogu produktů pro drůbež na našich webových stránkách.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

Obiloviny, krmiva pro hospodářská zvířata-pro slepice, kuřata, králíky, koně

ZDV Fryšták u Zlína má na prodej obiloviny a krmiva pro hospodářská zvířata. Sypké i granulované krmivo a krmné směsi - pro slepice, kuřata, králíky, koně, kachny i moráky. Ceník naleznete na webu. Prodej obilovin: - pšenice, ječmen - kukuřice - oves - šrot - ječmen, pšenice - šrot kukuřice. Prodej krmiva: - granule pro králíky - granule a sypké krmivo pro slepice - kompletní krmná směs pro odchov kuřat - K1 do 6 týdnů, K2 6-13 týdnů stáří - granulovaná krmná směs pro výkrm brojlerů od 6 týdnů stáří BR2 - granulované krmivo pro kachny, moráky - granule pro koně KWP, KWP-G - cukrovarské řízky a melasa pro koně. Různé velikosti balení.


Kvalitní krmiva pro zvířata – vhodné pro psy, kočky, nosnice, králíky i venkovní ptactvo

Kvalitní krmiva pro zvířata – vhodné pro psy, kočky, nosnice, králíky i venkovní ptactvo

Hledáte pro své domácí mazlíčky krmiva, která obsahují všechny potřebné živiny pro zdravý růst a vývoj? V tom případě se obraťte na společnost Drago spol. s r.o. působící nejen v okolí Uherského Hradiště a Přerova. Společnost Drago spol. s r.o. se zabývá prodejem krmiv pro psy, kočky, nosnice, králíky a venkovní ptactvo. Krmiva jsou bez umělých konzervantů, barvit a aromat. Využívány jsou kvalitní semena, bylinky, obiloviny, luštěniny a další přírodní složky. Dopřejte svým mazlíčkům a zvířatům radost a pořiďte u nás krmiva za příznivou cenu ještě dnes!


Doplňková směs pro dojnice enzym star jeho výroba a prodej

Doplňková směs pro dojnice enzym star jeho výroba a prodej

Novinka od firmy MIKROP ČEBÍN a.s. enzym star. Doplňková směs pro dojnice s obsahem a-amylasy, cukrů a svatojánského chleba, určená do krmných dávek pro dojnice. Optimalizuje degradaci škrobu v bachoru.Zvyšuje využitelnost vlákniny. Synchronizuje bachorový metabolizmus bílkovin a energie. Zvyšuje produkci mikrobiálního proteinu. Zvyšuje mléčnou užitkovost dle prokazatelných testů v průměru 1,6kg/kus/den v první polovině laktace. Zvyšuje mléčné složky, dle prokazatelných testů, tuk až o 0,25%. Pro bližší informace kontaktujte mě.


Přírodní barf krmivo pro psy a kočky - mražené, sušené maso, konzervy, pamlsky

Přírodní barf krmivo pro psy a kočky - mražené, sušené maso, konzervy, pamlsky

Pokud hledáte kvalitní a zdravé krmivo pro vaše čtyřnohé miláčky a jste z okolí Zlína, Uherského Hradiště, můžete nakoupit na prodejně Barf Food Pešina Napajedla, nebo pohodlně vybrat krmivo a pamlsky v eshopu a objednávku vyzvednout osobně. Barf Food Pešina s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na prodej přírodních krmiv pro psy a kočky. Nabízíme vám široký sortiment produktů -mražené, sušené maso, konzervy a pamlsky. Krmivo je vyrobeno bez chemických přísad, konzervantů, barviv nebo aromat. Obsahuje všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály pro zdravý růst a vývoj vašich zvířecích přátel. Krmivo je vhodné pro psy a kočky všech plemen, věkových kategorií a stravovacích potřeb. Můžete si také objednat krmivo přes náš eshop barffood.cz, kde najdete podrobné informace o našich produktech. Pro zákazníky z okolí Zlína a Uherského Hradiště je to cesta pohodlného nákupu a rychlého převzetí na prodejně v Napajedlech. V Barf Food Pešina jsme hrdí na to, že dodáváme našim zákazníkům jen ty spokojenými a zdravými psy a kočkami. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami o kvalitě našeho přírodního krmiva.