Pravidelná bezúplatná obměna vozového parku MZV ČR (SUV)

Pravidelná bezúplatná obměna vozového parku MZV ČR (SUV)

Předmětem této veřejné zakázky je pravidelná (každoroční) obměna vozového parku Ministerstva zahraničních věcí České republiky bez finančního podílu zadavatele po celou dobu trvání veřejné zakázky.
Vozovým parkem se za účelem vytčení předmětu plnění této veřejné zakázky rozumí automobily v provedení SUV uvedené v Příloze č. 3 zadávací dokumentace, jejichž majitelem je zadavatel.
Celková předpokládaná cena zakázky je dána součtem cen 6 vozidel daných znaleckým posudkem uvedeným výše v odstavci 2.2 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničních věcí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničních věcí

Zadavatel IČ:
45769851

Zadavatel ulice:
Loretánské náměstí 101/5

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Ptáčková

Zadavatel telefon:
+420 224 182 813

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mzv.cz/jnp/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským průkazem od skupiny AM

Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským průkazem od skupiny AM

Tyto vozy jsou vhodné i pro seniory. Jedná se tzv. o čtyřkolové mopedy do kterých neprší, nesněží a ani nefouká. Miniauta se vyznačují nízkou spotřebou a větší bezpečností, než u jednostopých vozidel. Různé modely se pyšní zajímavou cenou. Nejlevnější si již můžete pořídit za dvě stě tisíc bez DPH. U nás prodáváme vozy nové i ojeté. Zabýváme se také servisem a náhradní díly zajistíme na počkání. Naše společnost je importérem pro ČR.


Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů

Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů

Servis osobních a lehkých užitkových vozů nabízí Autoservis Jablonné. Poskytuje kompletní servisní služby vozům všech typů a značek. Autoservis Jablonné připraví váš vůz na STK a Emise, provádí veškeré mechanické opravy, výměna oleje, brzdových destiček, montáž autorádií, servis klimatizací, výměna autoskel, autoklempířské práce, výměna pneu a další. Autoservis se nachází na adrese Jamné nad Orlicí 328, okres Ústí nad Orlicí.


Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

Nová Mazda CX-60 je prvním vozidlem Mazdy typu plug-in-hybrid, který má kombinovaný pohon spalovacího motoru a elektromotoru. Automobil je vybaven pohonem všech kol. Může se pyšnit bezdrátovým systémem Apple CarPlay a Android Auto, které se zobrazují na 12i palcovém displyei středového panelu. Slouží především k ovládání hovorů během Vaší jízdy. V létě budete jistě potěšeni dvoukomorovou klimatizací. Plug-in-hybrid Vám zajistí 8letou záruku na baterii (anebo 160 000 km). Pro bezpečnou jízdu Vám budou sloužit bezpečnostní prvky: - sledování mrtvých úhlů - parkovací senzory - systém SCBS, který sleduje vaši rychlost, ostatní vozy na silnici a vše ostatní okolo vás – eliminace čelního nárazu Navštivte autorizované prodejce značky Mazda v našem showroomu na adrese Krmelínská 748/9 v Ostravě Hrabové.


Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Hledáte spolehlivý servis pro Váš vůz? Jste z Kladna nebo okolí? Přijeďte k nám! Naše společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Vám nabízí ty nejkvalitnější služby. Jsme autorizovaný servis pro vozy Renault a Dacia. Zajistěte svému vozu pravidelnou a odbornou péči. Najdete nás vedle hypermarketu TESCO na ul. Americká 2736 v Kladně. Jsme tu pro Vás každý všední den i v sobotu dopoledne. Objednat se můžete i online. Nejmodernější diagnostika a vybavení, vlastní lakovna, nadstandardní služby a skvělý tým profesionálů od naší společnosti AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. se o Váš vůz skvěle postará. Opravujeme i vozy po nehodách a zajistíme Vám co nejjednodušší a nejrychlejší vyřízení pojistné události. V případě potřeby Váš vůz i vyzvedneme.


Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Líbí se Vám vozy značky Volkswagen a vždy se těšíte na jejich novinky? Oceňujete design, výbavu i bezpečnost těchto vozů? Navíc preferujete SUV? Pak Vás jistě zaujme nové sportovní SUV Taiga, které bude představeno na evropské premiéře a které splní všechna Vaše očekávání. Společnost INTERMOBIL s.r.o., která se zaměřuje na prodej vozů značky Volkswagen, má nyní pro Vás malou ochutnávku, jak tento vůz bude vypadat. Taiga Volkwagen je nové sportovní SUV ve stylu kupé, které Vás překvapí nejen nadčasovým moderním designem, s hospodárnými motory TSI, LED osvětlením, ale i počtem asistenčních systémů a moderním konceptem ovládání. Řadí se do segmentu malých vozů a do kategorie CUV. Jistě se na nový vůz těšíte stejně jako my, proto se můžete spolehnout, že Vás budeme o jeho uvedení na trh včas informovat.


Zimní servisní prohlídka vozu Volkswagen za bezkonkurenční ceny

Zimní servisní prohlídka vozu Volkswagen za bezkonkurenční ceny

Chcete mít na Vánoce Váš automobil značky Volkswagen jako ze škatulky? Pak přijeďte do našeho autorizovaného servisu INTERMOBIL s.r.o. ve Znojmě, kde Vašemu vozu zajistíme veškerou péči. Jízda v zimních podmínkách klade vysoké nároky na Vaše vozidlo i na Vaše jízdní schopnosti. Připravte se na tyto podmínky díky zimní servisní prohlídky v našem autorizovaném servisu. Zimní servisní prohlídka obsahuje kontrolu: - technického stavu vozidla - brzdové soustavy - výfukového systému - kol a pneumatik - stěračů a ostřikovačů - stavu baterie - provozních kapalin, chladícího systému - světel včetně jejich nastavení Nalaďte na zimní režim a využijte naší nabídky do 30.12.2017!