Řízení osvětlení, řízení úpravy vnitřního vzduchu, zabezpečení, elektromanagement

Řízení osvětlení, řízení úpravy vnitřního vzduchu, zabezpečení, elektromanagement

Předmět Veřejné zakázky je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělen do dvou samostatných částí, kterým odpovídají jednotlivé části plnění Veřejné zakázky, a to následovně:
Část A: Řízení osvětlení, řízení úpravy vnitřního vzduchu, zabezpečení, elektromanagement, diagnostika ventilátoru
Část B: Řízení pneumatických a elektrických pohonů
Každá část zadávacího řízení na uzavření smluv o dílo v Částech A a B je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na všechny části zadávacího řízení, nebo na kteroukoli jednotlivou část zadávacího řízení.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
GRIPPER SYSTEMS s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GRIPPER SYSTEMS s.r.o.

Zadavatel IČ:
28582756

Zadavatel ulice:
Nádražní 1325/18

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Dostálová

Zadavatel telefon:
+420 723 709 708

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.grippersystems.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38800000-3
Zařízení pro řízení průmyslových procesů a pro dálková řízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Vzduchotechnika a klimatizace pro obchodní centra, kanceláře nebo průmyslové haly

Potřebujete zajistit vzduchotechniku nebo klimatizaci pro Váš domov nebo společnost? Pak se obraťte na profesionály ve svém oboru, což je společnost Štec SVT, s.r.o., kterou najdete ve městě Vsetín. Společnost Štec SVT, s.r.o. je jednou z největších firem na Moravě, která se zabývá výrobou a prodejem vzduchotechniky a klimatizací. Projekční práce v oblasti vzduchotechniky a klimatizace zajišťuje pro různé druhy odvětví jako jsou: - obchodní centra - kancelářské i administrativní prostory - průmyslové haly - technologická odsávání - rodinné domy Společnost pro Vás zajistí veškerou činnost od vypracování projektu po jeho montáž a samozřejmostí je i servis. Dále se společnost zaměřuje i na revize, a to pro: - požární klapky - klapek pro odvod tepla a kouře - požární ventilátory - klimatizačních zařízení Kromě montáží vzduchotechniky a klimatizací se společnost zaměřuje i na další montáže elektrorozvodů nebo instalace zařízení do výbušného prostředí. Společnost Štec SVT, s.r.o. ze Vsetína je připravena na větší i menší zakázky v oblasti vzduchotechniky a klimatizací, stejně tak pro ni není problém provést nějaké další menší stavební práce.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Nezlomitelné hadice pro rozvody vzduchu – vyšší flexibilita, malé poloměry ohybu

Sháníte odolné pneumatikářské hadice pro rozvod tlakového vzduchu, které se nezlomí? Pak jsou pro Vás tou pravou volbou hadice PUPA. Tyto vysoce flexibilní hadice s malým poloměrem ohybu dodává YETTY EU z Jihlavy. Jedná se o nový velmi odolný typ, vyrobený z ko-polyuretanové směsi, který výborně funguje i při teplotách od – 40°C do +100°C. Navíc, naše hadice nezlomíte! Klidně na nich můžete uvázat třeba uzel. Po jeho rozmotání však nepoznáte místo, kde jste jej udělali. Nemusíte se tedy bát, že hadice zůstane mechanicky poškozená a následně pod náporem tlaků praskne. Rádi byste se o této revoluční hadici dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Průmyslové led osvětlení výrobních hal, skladů, dílen, sálů - montáž, instalace

Průmyslové led osvětlení výrobních hal, skladů, dílen, sálů - montáž, instalace

Víme jaké průmyslové led osvětlení je vhodné pro velké výrobní haly, sklady, dílny nebo sály. V oblasti elektrických zařízení a venkovního i vnitřního osvětlení máme mnohaleté zkušenosti. Jsme zde pro zákazníky z Opavy, Ostravy i přilehlého okolí. Zajistíme Vám montáž, instalaci i servis a údržbu průmyslového led osvětlení, které rozjasní i ty nejtmavší kouty. V prostorách, kde se pracuje na odpolední a noční směny je důležité mít špičkové osvětlení, které by také mělo být úsporné, spolehlivé a výkonné. Naše průmyslové led osvětlení splňuje všechny požadavky.


Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli

Jste z Ostravy a okolí a sháníte firmu, která pro Vás zařídí prodej a montáž klimatizační jednotky? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Fareli pana Jířího Bojdy. Společnost Fareli se zaměřuje na prodej, montáž ale i servis klimatizačních jednotek, které jsou na vzduchové, vodní nebo kombinované fázi. Tyto klimatizace jsou vhodné jak do společenských, kulturních, ale i nemocničních zařízení. Stejně jako do průmyslových budov. Klimatizace zdravotně hygienická jsou tak vhodné do: - divadel, kulturních sálu nebo kin - rozhlasová nebo televizní studia - banky - letadla, auta nebo vlaky Pro větší zátěž je pak vhodné instalovat speciální průmyslové klimatizace, které se mohou umísit do: - průmyslové společnosti pracující s vlhkým materiálem (papír, film, léky) - společnosti s požadavky vysoké kvality vzduchu - společnosti s výpočetní technikou Společnost Fareli Vám pomůže nejen s návrhem vhodné klimatizace, ale také s montáží a servisem. Společnost působí v celém Moravskoslezském kraji. Taktéž poskytuje montáž tepelných čerpadel.


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.