Poptávám skleněnou zástěnu do koupelny

Poptávám skleněnou zástěnu do koupelny

Prosím o nabídku na skleněnou zástěnu do koupelny:
Výška: 231cm
Šířka: 115cm
Čiré, bezp. kalené, tloušťka 8mm, leštěné hrany.

Jestli by jste něco na nabídce upravili nebo doporučili budu rád.
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2022 13:07

Platnost poptávky:
04.12.2022 13:00

Kontaktní osoba:
Filip Dorna

Kontaktní email:

Telefon:
+420 730 547 470

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Koupelnový nábytek a vybavení značek Hakl a Ridder Nymburk –  prodejní středisko velkosklad Alfa

Koupelnový nábytek a vybavení značek Hakl a Ridder Nymburk – prodejní středisko velkosklad Alfa

Představujeme Vám tradičního dodavatele koupelnového nábytku známých značek Hakl a Ridder včetně vybavení a to firmu M&K, stavební servis spol. s r.o. Městec Králové z okresu Nymburk. Hledáte důvěryhodného dodavatele koupelnového vybavení včetně doplňků? Rádi zajistíme velkoobchodní, maloobchodní prodej a další distribuční činnost. V rámci nabízených služeb také provozujeme prodejní středisko velkosklad Alfa v Městci Králové. Koupelnový nábytek a vybavení Hakl a Ridder: Koupelnové skříňky s umyvadlem Koupelnové skříňky s dvojumyvadlem Skříňky pod umyvadlo - bez umyvadla Skříňky doplňkové do koupelny Zrcadlové skříňky Zrcadla do koupelny Osvětlení k zrcadlům do koupelny Podpěry k doplňkovým nebo podumyvadlovým skříňkám do koupelny Nová koupelna? Nové vybavení a nový koupelnový nábytek? Proč, ne...Prohlédněte si na Eshopu firmy M&K, stavební servis spol. s r.o. ucelený sortiment. Neváhejte nás kontaktovat!


Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Potřebujete opravit okna nebo dveře? Prasklo Vám sklo nebo se pokazilo kování? Nebo snad potřebujete vyměnit žaluzie? Pak se obraťte na společnost Servis oken a dveří pana Romana Nováka, který sídlí v Brandýsu nad Labem. Ochota, vstřícnost rychle a dobře odvedená práce, to jsou hlavní priority společnosti Servis oken a dveří pana Romana Nováka. Společnost nabízí kompletní opravy oken a dveří, ať už se jedná o nové zasklení okna nebo oprava kování. V široké nabídce služeb najdete: - opravy oken a dveří - výměna poškozené kování - výměna prasklých skel - výměna těsnění - seřízení a další drobné opravy - opravy žaluzií - montáže stíníc techniky (žaluzií, sítě do oken, rolety,...) Poškozené nebo prasklé sklo u okna nebo dveří teď již nebude problém. Společnost Servis oken a dveří Vám pomůže škody zase opravit. Pro veškerou nabídku služeb se podívejte na webové stránky společnosti.


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Chcete si nechat zrealizovat skleněnou příčku, mobilní příčku či jinak upravit interiér ze skla? Představujeme firmu INTERWAND.CZ, která nabízí precizní a moderní práci se sklem. Specializujeme se na skleněné příčky, skleněné příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky. Naše skleněné výrobky jsou pro Vás ideální volbou v případě, že potřebujete opticky zvětšit prostory, dodat na útulnosti či honosnosti. Postaráme se o vše od nákresů přes realizaci až po montáž. Vždy pro Vás nalezneme estetické a zároveň funkční řešení.


Otočné skleněné vitríny, výroba a montáž | Praha

Otočné skleněné vitríny, výroba a montáž | Praha

Otočné skleněné vitríny jsou naší specializací. Vyrábíme je i montujeme. Zařizujete interiér obchod a hledáte výrobce otočných skleněných vitrín? Jste z Nymburka nebo z okolí? Jsme ti praví, co Vám pomohou! S naší otočnou skleněnou vitrínou bude Vaše zboží jako v bavlnce a ještě krásně na očích všech Vašich zákazníků. Pro vylepšení efektu vystaveného zboží ve vitrínách Vám vybavíme vitrínu osvětlením a to buď shora nebo boční hliníkovou lištou s halogenovými žárovkami nebo LED diodami. Obraťte se na profesionály v oboru! Zavolejte a vystavte své zboží všem na obdiv. Radí Vám se vším pomůžeme.


Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Chystáte se rekonstruovat nebo si zařizujete novou koupelnu a sháníte prodejnu, kde si budete moci na vlastní oči prohlédnout vzorové koupelny s koupelnovými obklady a dlažbami? V tomto případě navštivte prodejnu koupelnového vybavení, sanitární keramiky a koupelnových dlažeb a obkladů FATO Hlaváč v Moravském Krumlově. V naší vzorkové prodejně si můžete zakoupit a také na vlastní oči prohlédnout koupelnové obklady a dlažby. Naši zákazníci zde naleznou obklady v mnoha barevných provedeních od klasické béžové a krémové barvy přes jemné tóny modré a zelené barvy až po moderní jasné odstíny žluté či červené barvy. Zakoupit zde můžete i obklady a dlažby v provedení mozaiky.