Dodávky lehkého topného oleje pro období 2023-2026

Dodávky lehkého topného oleje pro období 2023-2026

5.1 Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky lehkého topného oleje (dále jen „TOEL“), pro organizační složky zadavatele uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace (Závazný vzor smlouvy) v předpokládaném množství 9 000 000 litrů za 36 měsíců (tzn. cca 3 000 000 litrů ročně) na základě provozní potřeby zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2022 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Antonín Hoždora

Zadavatel telefon:
+420 724 890 623

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

Náhradní díly, autodíly Škoda, Volkswagen, Prostějov, prodej

Potřebujete na Prostějovsku sehnat prodejce nových náhradních dílů či jiných autodílů pro vozy značek Škoda a Volkswagen? Neváhejte a a obraťte se na nás! Najdete nás v Prostějově a na trhu působíme více než 20let. Kromě distribuce a prodeje olejů a maziv najdete v našem sortimentu široký výběr náhradních dílů na vozy značek Škoda a Volkswagen. Máme největší prodejní plochu v regionu a největší výběr sortimentu a to v různých cenových relacích. Zajistíme autoservisům firmám i autodopravcům smluvní ceny na veškerý sortiment. Více informací najdete na našich www a nebo nás přímo kontaktujte!


Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech -  při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech - při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Quartz Box - to je nový, důmyslný a ekologicky efektivní koncept balení olejů TOTAL v baginboxech. Tento důmyslný systém balení maziv nejenom usnadní práci všem automechanikům, ale především také usnadní práci, sníží náklady a dopady na životní prostředí. Tyto boxy navíc ušetří místo v každé dílně díky jejich umístění na speciálně navržené regály, kam se na jednu polici vejde 6 boxů. Quartz Box TOTAL zakoupíte v okolí Opavy a Ostravy u Opavské firmy OLEJSPOL. Boxy jsou opatřeny uzávěry, které zabraňují rozlití maziva, navíc umožňují bezpečně plnit nádoby a snižovat množství odpadů. Po spotřebování maziva můžete obal zcela rozložit. Zákazníci firmy OLEJSPOL od nás obdrží speciální stojan na skladování Quartz Box zcela zdarma při minimálním odběru 500 litrů maziva.


Průmyslová maziva a oleje pro pneumatické, hydraulické, převodové systémy

Průmyslová maziva a oleje pro pneumatické, hydraulické, převodové systémy

Kvalitní oleje a maziva o prověřených výrobců pro průmyslová odvětví dodává firma MERLIN-PLUS z Hrušek u Břeclavi. Jsme distributorem a velkoobchodním prodejcem průmyslových olejů a maziv na celé Moravě a na území Vysočiny. Pro podniky v průmyslovém odvětví jsme schopni dodávat maziva a oleje pro hydraulické systémy, ale také pro kompresory a pneumatická zařízení. Náš sortiment zahrnuje oleje pro turbíny, plynové motory nebo cirkulační okruhy. Dodáváme také procesní oleje. Zajistíme pravidelnou distribuci kapalin pro obrábění kovů i plastických maziv. Distribuujeme především maziva a oleje značek TOTAL, MANNOL, ELF a MOL.


Autobaterie, akumulátory Prostějov -  moloobchod, velkoobchod

Autobaterie, akumulátory Prostějov - moloobchod, velkoobchod

Hledáte-li na Prostějovsku maloobchodního i velkoobchodního prodejce autobaterií a akumulátorů, pak se neváhejte zastavit do naší prodejny, kde najdete největší výběr v regionu. Naše firma je na trhu již od roku 1992 a zabýváme se prodejem nejen náhradních dílů, jako jsou autobaterie či akumulátory, ale i prodejem automobilových maziv a olejů. Jsme autorizovaným distributorem pro společnost Agip. V našem skladu se nachází více než 10 000 položek zboží, které je připraveno ihned k vydání. Pro více informací týkajících se náhradních dílů nás neváhejte kontaktovat.


Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Potřebujete stálého dodavatele olejů pro automatické převodovky? Hledáte firmu, která poskytuje tribotechnické poradenství a doporučí Vám správný typ oleje pro automatické převodovky? Obraťte se na firmu MERLIN-PLUS. Prodáváme oleje pro automatické nebo poloautomatické převodovky s vysokou provozní spolehlivostí. Tyto oleje mají také velmi nízký bod tuhnutí, výbornou teplotní stabilitu a velmi dobré antioxidační vlastnosti. Oleje také dosahují vynikajících viskozitně stabilních hodnot během provozu. Pořídíte u nás oleje pro automatické i poloautomatické převodovky pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i osobní automobily.


Dodavatel olejů a maziv pro autoservisy, autodopravce; zemědělské, stavební  a strojírenské firmy

Dodavatel olejů a maziv pro autoservisy, autodopravce; zemědělské, stavební a strojírenské firmy

Hledáte spolehlivého dodavatele automobilových olejů pro Vaši autodílnu? Potřebujete zajistit stálou dodávku maziv pro strojírenskou výrobnu nebo stavební a zemědělské stroje? Dodávku olejů a maziv pro Vaší firmu zajistí na území celé Moravy a také na Vysočině firma MERLIN-PLUS spol. s.r.o. z Hrušek u Břeclavi. Pro Vaši autodílnu, autodopravu nebo stavební či strojírenskou firmu se naše společnost stane spolehlivým partnerem pro pravidelnou dodávku olejů a maziv ověřených značek MOL, TOTAL, ELF a MANNOL. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných maziv a olejů pro pneumatické, převodové, hydraulické a další systémy. Poradíme, jak é oleje jsou vhodné pro převodovky autobusů, nákladních vozů a zemědělských strojů. Zajistíme pro Vás ty nejlepší motorové oleje a provozní kapaliny pro motorky, osobní vozidla i nákladní automobily. Doporučíme vhodný multifunkční olej pro všechny části obráběcích strojů.