Modulární systém ocelových roštů mostovky TMS

Modulární systém ocelových roštů mostovky TMS

Předmětem VZ je dodání celkem 460 kusů modulů modulárního systému ocelových roštů mostovky těžké mostové soupravy (dále také „modulární systém“) včetně 6600 kusů svorníků, podložek a matic. Modulární systémy budou sloužit jako součást mostního provizoria - těžké mostové soupravy (dále také „TMS“) pro řešení krizových situací a likvidaci jejich následků, a to v případech, kdy dojde k porušení nebo zničení mostu přírodními vlivy nebo jako náhrada stálých mostů při jejich opravách a rekonstrukcích. Součástí dodávky je i školení v délce min. 1 hodiny pro min 2 pracovníky. Předmět VZ je rozdělen na 3 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka 180 ks modulů modulárního systému včetně 2600 ks svorníků, podložek a matic 2. část VZ: Dodávka 180 ks modulů modulárního systému včetně 2600 ks svorníků, podložek a matic 3. část VZ: Dodávka 100 ks modulů modulárního systému včetně 1400 ks svorníků, podložek a matic Předmět VZ bude podléhat státnímu ověřování jakosti dle zákona č. 309/2000 Sb.,
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
24 806 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Matoušková

Zadavatel telefon:
+420 222 806 226

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144300-1
Mobilní mosty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Chcete omezit vznik smykových trhlin na stavební konstrukci? Hledáte šetrný způsob, pomocí kterého zpevníte stavební konstrukci nebo podpěrné sloupy? Zesilování stavebních konstrukcí externí aplikací uhlíkových lamel a tkanin zajišťuje firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tímto šetrným způsobem zpevníme betonové, zděné, ocelové i dřevěné konstrukce. Uhlíkové lamely a tkaniny omezují vznik smykových trhlin a zvyšují ohybové pevnosti. Podpěrné sloupky obalujeme uhlíkovou tkaninou, která poskytuje ztužení a zvýšení prostorové tuhosti konstrukce. Bezespornou výhodou externí aplikace uhlíkových lamel a tkanin je i velice rychlá montáž.


Schodiště a zábradlí na míru, atypická výroba, montáž Jičín

Schodiště a zábradlí na míru, atypická výroba, montáž Jičín

Už Vás nemusí trápit atypická stavba Vašeho rodinného domu, či sídla firmy. Schodiště i zábradlí na míru pro Vás vyrobí a namontuje společnost INZA Rohoznice s.r.o. poblíž Jičína. K výrobě venkovního i vnitřního schodiště i zábradlí používáme jen ušlechtilé materiály – nerez, hliník, mosaz, ocel. Naší hlavní doménou je výroba z nerezu, který je ušlechtilý, praktický, elegantní, dodá budově moderní design a dá se výborně kombinovat s dalšími materiály jako je sklo nebo dřevo. Dodáme Vám celé nerezové schodiště se zábradlím přesně podle Vašich požadavků. Provádíme nejen kusovou ale také sériovou kovovýrobu, svařujeme hliník a jeho slitiny a zabýváme se kovoobráběním a zámečnickými pracemi. S nerezovou výrobou a kovovýrobou máme mnohaleté zkušenosti. Pro naše klienty se vždy snažíme najít to nejlepší řešení. Jste z Jičína? Neváhejte tedy a obraťte se na nás.


Výroba konstrukcí pro skladování, podest, jednoúčelových strojů pro automotive

Výroba konstrukcí pro skladování, podest, jednoúčelových strojů pro automotive

Výrobě konstrukcí pro skladování, podest či jednoúčelových strojů pro automotive se věnuje společnost Pejistro s.r.o. sídlící v obci Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou. Dále se společnost Pejistro s.r.o. zabývá výrobou rámů pro elektrokola, realizací projektů v oblasti stavebnictví, obráběním kovů, soustružením, frézováním, broušením, řezáním.


Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Spolehlivý dodavatel stožárů pro veřejné osvětlení je firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst. Vyrobíme vhodný typ stožárů pro osvětlení ulic, silnic, přechodů, náměstí i parků. Stožáry pro veřejné osvětlení podrobujeme statickým výpočtům a zkouškám, dodáváme včetně kontrolních statických výpočtů. Všechny naše produkty splňují náročné technické i estetické požadavky zadavatele. Vyrábíme různé typy stožárů: - kuželové, kuželové výložníkové, stožáry kuželové s přírubou, stožáry jehlanové osmihranné, stožáry ulično – dálniční, stožáry trubkové, stožáry osvětlení přechodu pro chodce.


Dřevěné a ocelové pergoly, přístřešky na zahradu či terasu - výroba na zakázku

Dřevěné a ocelové pergoly, přístřešky na zahradu či terasu - výroba na zakázku

Pokud hledáte dodavatele pro zahradní pergolu, v lokalitě Zlínský i Jihomoravský kraj, můžete se obrátit na Zámečnictví Vít Hél z Uherského Ostrohu. Vyrábíme na zakázku ocelové i dřevěné pergoly ve špičkové kvalitě za rozumnou cenu. Zrealizujeme kryté přístřešky na zahradu i terasu. Při posezení s přáteli si tam můžete užít příjemný stín. Spokojené zákazníky máme v okolí Uherského Hradiště, Brodu, Veselí nad Moravou, Zlína, Hodonína. Dle zakázek působíme i v dalších lokalitách Zlínského a Jihomoravského kraje.


Výroba výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Výroba výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Na projektování a výrobu prvků trakčního vedení pro tramvajovou a trolejbusovou dopravu se specializujeme firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Stožáry jsou určeny pro zavěšení trolejového vedení. Zajišťujeme komplexní dodávky - od návrhu, projektování, přes výrobu až po dodání. Stožáry žárově zinkujeme dle EN ISO 1461. Naše stožáry jsou ověřeny statickým výpočtem a zkouškou, tzv. zatěžovací hodnoty jsou certifikované. Stožáry vyrábíme podle účelu použití a potřeb zákazníka. Dodáváme stožáry výškové, trakční, vlajkové, pro veřejné osvětlení obcí a měst i pro sportoviště. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.