Obnova vozového parku

Obnova vozového parku

Veřejná zakázka je ve smyslu § 35 Zákona rozdělena na 2 části dle jednotlivých typů vozidel,
1. Část Osobní vozidla kategorie M1 s PHEV malé 2 ks
2. Část Osobní vozidla kategorie M1 s PHEV SUV (větší) 2 ks
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2022 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Život Plus, z. ú.

Originální záznam:

Okres:
Kutná Hora

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Život Plus, z. ú.

Zadavatel IČ:
04616685

Zadavatel ulice:
Benešova 632

Zadavatel PSČ:
284 01

Zadavatel obec:
Kutná Hora

Kontaktní osoba:
Ing. Bc. Jana Pivoňková

Zadavatel telefon:
+420 777 015 149

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zivot90-zrucns.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34110000-1
Osobní vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elegantní, kompaktní a snadno ovladetelné stylové městské SUV – nový Hyundai BAYON

Elegantní, kompaktní a snadno ovladetelné stylové městské SUV – nový Hyundai BAYON

Hledáte SUV, které nabízí dostatečně velký zavazadlový prostor? Chcete si koupit SUV vhodné nejen pro rodinné cestování, ale i pro jízdu ve městě? Ideálním vozem je stylové městské SUV Hyundai BAYON. Navštivte autosalon T- CAR spol. s r.o. v Boskovicích a na vlastní oči se přesvědčte o výhodách tohoto nového elegantního a kompaktního SUV. Hyundai BAYON nabízí nejen dostatek prostoru pro cestující, ale také velkorysý zavazadlový prostor - Tento model je vhodný také pro rodinné cestování.. Zvenku Vás auto zaujme díky ostrým liniím a nápadným proporcím. Vůz disponuje nejmodernějšími asistenčními systémy. Díky moderním motorům T-GDI má auto nejen dynamický výkon, ale i vynikající spotřebu paliva.


Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Hledáte spolehlivý servis pro Váš vůz? Jste z Kladna nebo okolí? Přijeďte k nám! Naše společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Vám nabízí ty nejkvalitnější služby. Jsme autorizovaný servis pro vozy Renault a Dacia. Zajistěte svému vozu pravidelnou a odbornou péči. Najdete nás vedle hypermarketu TESCO na ul. Americká 2736 v Kladně. Jsme tu pro Vás každý všední den i v sobotu dopoledne. Objednat se můžete i online. Nejmodernější diagnostika a vybavení, vlastní lakovna, nadstandardní služby a skvělý tým profesionálů od naší společnosti AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. se o Váš vůz skvěle postará. Opravujeme i vozy po nehodách a zajistíme Vám co nejjednodušší a nejrychlejší vyřízení pojistné události. V případě potřeby Váš vůz i vyzvedneme.


Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Líbí se Vám vozy značky Volkswagen a vždy se těšíte na jejich novinky? Oceňujete design, výbavu i bezpečnost těchto vozů? Navíc preferujete SUV? Pak Vás jistě zaujme nové sportovní SUV Taiga, které bude představeno na evropské premiéře a které splní všechna Vaše očekávání. Společnost INTERMOBIL s.r.o., která se zaměřuje na prodej vozů značky Volkswagen, má nyní pro Vás malou ochutnávku, jak tento vůz bude vypadat. Taiga Volkwagen je nové sportovní SUV ve stylu kupé, které Vás překvapí nejen nadčasovým moderním designem, s hospodárnými motory TSI, LED osvětlením, ale i počtem asistenčních systémů a moderním konceptem ovládání. Řadí se do segmentu malých vozů a do kategorie CUV. Jistě se na nový vůz těšíte stejně jako my, proto se můžete spolehnout, že Vás budeme o jeho uvedení na trh včas informovat.


Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským průkazem od skupiny AM

Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským průkazem od skupiny AM

Tyto vozy jsou vhodné i pro seniory. Jedná se tzv. o čtyřkolové mopedy do kterých neprší, nesněží a ani nefouká. Miniauta se vyznačují nízkou spotřebou a větší bezpečností, než u jednostopých vozidel. Různé modely se pyšní zajímavou cenou. Nejlevnější si již můžete pořídit za dvě stě tisíc bez DPH. U nás prodáváme vozy nové i ojeté. Zabýváme se také servisem a náhradní díly zajistíme na počkání. Naše společnost je importérem pro ČR.


Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů

Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů

Servis osobních a lehkých užitkových vozů nabízí Autoservis Jablonné. Poskytuje kompletní servisní služby vozům všech typů a značek. Autoservis Jablonné připraví váš vůz na STK a Emise, provádí veškeré mechanické opravy, výměna oleje, brzdových destiček, montáž autorádií, servis klimatizací, výměna autoskel, autoklempířské práce, výměna pneu a další. Autoservis se nachází na adrese Jamné nad Orlicí 328, okres Ústí nad Orlicí.


Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

Nová Mazda CX-60 plug-in-hybrid

Nová Mazda CX-60 je prvním vozidlem Mazdy typu plug-in-hybrid, který má kombinovaný pohon spalovacího motoru a elektromotoru. Automobil je vybaven pohonem všech kol. Může se pyšnit bezdrátovým systémem Apple CarPlay a Android Auto, které se zobrazují na 12i palcovém displyei středového panelu. Slouží především k ovládání hovorů během Vaší jízdy. V létě budete jistě potěšeni dvoukomorovou klimatizací. Plug-in-hybrid Vám zajistí 8letou záruku na baterii (anebo 160 000 km). Pro bezpečnou jízdu Vám budou sloužit bezpečnostní prvky: - sledování mrtvých úhlů - parkovací senzory - systém SCBS, který sleduje vaši rychlost, ostatní vozy na silnici a vše ostatní okolo vás – eliminace čelního nárazu Navštivte autorizované prodejce značky Mazda v našem showroomu na adrese Krmelínská 748/9 v Ostravě Hrabové.