Poptávám  nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Poptávám nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Dobrý den,
prosím o nacenění 3 ks zrcadel do posilovny a to včetně zaměření, montáže na zeď a dopravy. Prosím o rozdělení nákladů dle přílohy. Děkuji.

Zrcadlová stěna:
Jedná se o výrobu 3 ks samostatných zrcadel (2, 4 x 1, 5 m), které budou tvořit pohledově jeden celek (zrcadlovou stěnu o celkových rozměrech 7, 2 x 1, 5 m). Zrcadla budou na sebe napojena „neviditelným“ spojem.
Síla zrcadel 5 mm.
Zabroušené hrany.
Zrcadla budou nalepená na podkladové desce.
Zrcadla se po instalaci na zeď nesmí kroutit nebo vlnit.

Instalace na zeď:
Podklad – lepený koberec do půli zdi, zbytek - omítka a malba (schod cca 7 mm). Koberec může zůstat, pokud to bude výhodnější, jinak odstranit.
Zavěšení navrhněte dle vašich zkušeností.


Děkuji za zaslání Vaší nabídky.

S pozdravem,

Martin Flégel
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2022 13:06

Platnost poptávky:
04.12.2022 13:04

Kontaktní osoba:
Martin Flégel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 443 382

Okres:
Pardubice

Obrázek:
Poptávám  nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Chcete si nechat zrealizovat skleněnou příčku, mobilní příčku či jinak upravit interiér ze skla? Představujeme firmu INTERWAND.CZ, která nabízí precizní a moderní práci se sklem. Specializujeme se na skleněné příčky, skleněné příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky. Naše skleněné výrobky jsou pro Vás ideální volbou v případě, že potřebujete opticky zvětšit prostory, dodat na útulnosti či honosnosti. Postaráme se o vše od nákresů přes realizaci až po montáž. Vždy pro Vás nalezneme estetické a zároveň funkční řešení.


Otočné skleněné vitríny, výroba a montáž | Praha

Otočné skleněné vitríny, výroba a montáž | Praha

Otočné skleněné vitríny jsou naší specializací. Vyrábíme je i montujeme. Zařizujete interiér obchod a hledáte výrobce otočných skleněných vitrín? Jste z Nymburka nebo z okolí? Jsme ti praví, co Vám pomohou! S naší otočnou skleněnou vitrínou bude Vaše zboží jako v bavlnce a ještě krásně na očích všech Vašich zákazníků. Pro vylepšení efektu vystaveného zboží ve vitrínách Vám vybavíme vitrínu osvětlením a to buď shora nebo boční hliníkovou lištou s halogenovými žárovkami nebo LED diodami. Obraťte se na profesionály v oboru! Zavolejte a vystavte své zboží všem na obdiv. Radí Vám se vším pomůžeme.


Rámování a paspartování ve sklenářství – obrazy, fotografie, diplomy

Rámování a paspartování ve sklenářství – obrazy, fotografie, diplomy

Pokud si chcete nechat zarámovat památeční fotografii, diplom a další předměty, obraťte se na sklenářství Jiří Grunt v Olomouci. Provádíme nejen rámování, ale i paspartování. Do rámu se sklem můžete vložit různé předměty – fotografii, obraz, diplom či další listiny. Zarámujeme Vám i dres vašeho oblíbeného klubu. Kromě klasického rámování provádíme i zvláštní techniku zarámování - paspartování. Vybrat si můžete z několika typů rámů v různých barevných provedeních a designech.


Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Výměna a oprava poškozeného skla na oknech nebo dveří a instalace stínící techniky

Potřebujete opravit okna nebo dveře? Prasklo Vám sklo nebo se pokazilo kování? Nebo snad potřebujete vyměnit žaluzie? Pak se obraťte na společnost Servis oken a dveří pana Romana Nováka, který sídlí v Brandýsu nad Labem. Ochota, vstřícnost rychle a dobře odvedená práce, to jsou hlavní priority společnosti Servis oken a dveří pana Romana Nováka. Společnost nabízí kompletní opravy oken a dveří, ať už se jedná o nové zasklení okna nebo oprava kování. V široké nabídce služeb najdete: - opravy oken a dveří - výměna poškozené kování - výměna prasklých skel - výměna těsnění - seřízení a další drobné opravy - opravy žaluzií - montáže stíníc techniky (žaluzií, sítě do oken, rolety,...) Poškozené nebo prasklé sklo u okna nebo dveří teď již nebude problém. Společnost Servis oken a dveří Vám pomůže škody zase opravit. Pro veškerou nabídku služeb se podívejte na webové stránky společnosti.


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Skleněné stěny Pardubice Hradec Náchod Trutnov Jičín Jaroměř Dobruška

Skleněné stěny Pardubice Hradec Náchod Trutnov Jičín Jaroměř Dobruška

Dle přání a požadavků zákazníka provádíme kompletní služby od výroby, prodeje a montáže. Naše firma AGC Fenestra a.s. závod Hradec Králové se o vše postará. Pro více informací navštivte naše stránky. Montáže: - celoskleněné stěny - skleněné obklady - obkladové sklo - izolační dvojskla a trojskla