Poptávám  nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Poptávám nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Dobrý den,
prosím o nacenění 3 ks zrcadel do posilovny a to včetně zaměření, montáže na zeď a dopravy. Prosím o rozdělení nákladů dle přílohy. Děkuji.

Zrcadlová stěna:
Jedná se o výrobu 3 ks samostatných zrcadel (2, 4 x 1, 5 m), které budou tvořit pohledově jeden celek (zrcadlovou stěnu o celkových rozměrech 7, 2 x 1, 5 m). Zrcadla budou na sebe napojena „neviditelným“ spojem.
Síla zrcadel 5 mm.
Zabroušené hrany.
Zrcadla budou nalepená na podkladové desce.
Zrcadla se po instalaci na zeď nesmí kroutit nebo vlnit.

Instalace na zeď:
Podklad – lepený koberec do půli zdi, zbytek - omítka a malba (schod cca 7 mm). Koberec může zůstat, pokud to bude výhodnější, jinak odstranit.
Zavěšení navrhněte dle vašich zkušeností.


Děkuji za zaslání Vaší nabídky.

S pozdravem,

Martin Flégel
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2022 13:06

Platnost poptávky:
04.12.2022 13:04

Kontaktní osoba:
Martin Flégel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 443 382

Okres:
Pardubice

Obrázek:
Poptávám  nacenění 3 ks zrcadel do posilovny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Hledáte způsob, jak ochránit obsluhu před nákazou koronaviru? Chcete u pokladen zavést přepážky? Oslovte společnost Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, která se postará o výrobu i připevnění přepážek na Vaší provozovně. Jsme schopni rychle zajistit výrobu přepážek a následně jejich upevnění v provozovnách dle možností, ke stolu či ke stropu, případně vymyslíme jiný způsob připevnění. Rozměry jsou individuální, přepážky vyrábíme na míru. Přepážky slouží jako ochrana obsluhy před možnou nákazou koronavirem. Vhodné pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna, odběrová místa zásilek z e-shopu, atd. Díky přepážce zamezíte přímému kontaktu se zákazníky a tím přenosu virového onemocnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.


Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Hledáte profesionály, kteří umí pracovat se sklem a není pro ně problém i komplikovaná zakázka? Pak se obraťte na společnost ACERA SKLO s.r.o., která sídlí v Praze a pracuje se sklem již přes třicet let. Společnost se zaměřuje na sklenářské práce a výrobu ze skla. Sklo a výrobky lze použít jak do interiéru, tak do exteriéru. Rádi byste měli krásné skleněné dveře, které budou kvalitní funkční, ale i designovým prvkem pro Váš domov? Nebo snad toužíte po skleněném sprchovém koutě? Ani jedno pro společnost není problém a zrealizuje pro Vás ještě mnohé další jako: - skleněný nábytek - bezpečnostní sklo - zasklívání výloh - zrcadlové stěny a zrcadla - skleněné schody a zábradlí - akvária a terária Ať už se jedná o malou nebo velkou zakázku pro společnost ACERA SKLO s.r.o. a jejich zkušené skláře není nic problém.


Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Provádíme různé typy skleněných střech a zároveň pro ně zajišťujeme dodávky skel a samotnou montáž. Skleněných střech a stěn je možné využít na vlakových, autobusových zastávkách, při nadstřešení podchodů či realizaci prosklených koridorů. Díky naší technice, která je speciálně vybavena přísavkou pro nás není problém dostat sklo i do míst, které jsou hůře přístupné. Navíc vytváříme i kvalitní protihlukové stěny. Stačí nás pouze kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zároveň společně najdeme řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům!


Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. je prověřeným partnerem pro všechny, kteří hledají spolehlivé a kvalitní řešení svých sklenářských potřeb. Naše firma působí na stavebním trhu v České republice již od roku 1992 a naši sklenáři mají dlouholeté zkušenosti s realizací nejrůznějších sklenářských prací. Kromě běžných sklenářských prací se specializujeme na technicky náročné projekty, jako jsou skleněné markýzy, skleněné dveře a příčky, samonosná celoskleněná zábradlí a atypické realizace skleněných prvků s důrazem na statiku a kvalitu provedení detailu. Naši sklenáři jsou vybaveni nejmodernější technikou a využívají pouze kvalitní materiály, aby každý projekt byl dokonale zpracován a plně splňoval očekávání zákazníka. Kromě samotné realizace sklenářských prací nabízíme také poradenství a dodávky souvisejících služeb, jako jsou zámečnické práce, truhlářské práce a dodávky konstrukčních prvků z nerezu a oceli. Snažíme se zákazníkům co nejvíce usnadnit celý proces a poskytnout jim co největší komfort a pohodlí. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a pečlivě vybraným sklenářům můžeme zaručit kvalitu našich prací a spokojenost zákazníků. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poskytneme podrobnější informace a nabídku


Expertní řešení pro zasklívání výloh - kvalita a inovace od ACERA SKLO s.r.o.,

Expertní řešení pro zasklívání výloh - kvalita a inovace od ACERA SKLO s.r.o.,

Zasklívání výloh a výkladů je klíčovou službou nabízenou sklenářstvím ACERA SKLO v Praze. Firma využívá vlastní speciální manipulační techniku, známou jako savkový rám, pro zajištění přesklení nadrozměrných výloh, stejně jako pro zasklení výloh přístupných z fasády nebo střechy. ACERA SKLO používá pro zasklívání oken, výkladů a výloh různé typy skla, včetně plaveného skla Float, izolačního dvojskla nebo trojskla. Kromě toho firma nabízí možnost kombinace těchto skel s bezpečnostním sklem CONNEX, které poskytuje různé stupně odolnosti proti průrazu.​ Firma má také bohaté zkušenosti se zasklíváním nadrozměrných výloh a zasklíváním v těžko přístupných místech a ve výškách, přičemž využívá horolezeckou techniku. Tento přístup umožňuje zasklívání i v náročných podmínkách​. Kromě standardního zasklívání nabízí ACERA SKLO také expresní sklenářské práce, jako je přesklení výloh po haváriích, což zajišťuje rychlou a efektivní obnovu výloh v případě potřeby​.


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.