Poptávám přepravu palet do Anglie

Poptávám přepravu palet do Anglie

Poptávám cenovou kalkulaci přepravy palet ze Dvorce 335 03 do DE557RA Alfreton UK-Anglie, MEGA 13, 6m
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2022 08:26

Platnost poptávky:
04.12.2022 07:18

Kontaktní osoba:
Jitka Chodorová / Klaus Timber a.s.


Telefon:
+420 771 238 189

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti mezinárodní dopravy? Potřebujete přepravní společnost, která zajistí mezinárodní přepravu zboží a zásilek? Obraťte se na dopravní společnost SPEDQUICK z Třebíče. Přepravuje zboží pomocí kamionů, plachtových dodávek i valníků do nebo z jakékoliv země Evropské unie. Postaráme se o přepravu běžného nákladu, ale i expresních dodávek. Garantujeme Vám efektivnost, spolehlivost i bezpečnost při transportu každé zásilky


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Potřebujete přepravit vrtnou soupravu? Sháníte firmu, která zajišťuje transport nadrozměrných nákladů včetně doprovodu? Kontaktujte přepravní společnost SEDOS transport s.r.o., která je odborníkem na poli nadrozměrné přepravy. Zajistíme přepravu vrtných souprav jak na území celé ČR, tak i do zahraniční. V rámci transportu poskytujeme také doprovod tahače s nadrozměrný nákladem. Po celou dobu přepravy vrtných souprav garantujeme bezpečnost a průjezdnost celé trasy.


Volné místo u přepravní společnosti - automechanik nákladních automobilů, řidič C+E, dispečer nákladní dopravy

Volné místo u přepravní společnosti - automechanik nákladních automobilů, řidič C+E, dispečer nákladní dopravy

Pro zájemce o práci v okolí Uherského Hradiště, Zlína, kteří mají praxi a autodopravě či servisu nákladních vozidel, jsou tu pracovní nabídky firmy AUTOBETA s.r.o.. Volné místo máme na pozici automechanik nákladních automobilů, dispečer nákladní dopravy i řidič C+E. Po týdnu Vás čeká odměna 10 000 Kč. Naše přepravní společnost AUTOBETA má svůj vlastní areál v Huštěnovicích od r. 2013, kde se nacházejí halové skladovací prostory i parkovací prostor. Pracovní pozice: - Řidič - automechanik 2 volná místa, práce v jednosměrném provozu na plný úvazek - Dopravní dispečer 1 volné místo, práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou - Řidič nákladního automobilu, kamionu - požadavek ŘP C+E. Pracovní poměr na dobu neurčitou.


Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží a těžkých nákladů od ROVOLOGISTIK CZ Group, SE

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží a těžkých nákladů od ROVOLOGISTIK CZ Group, SE

Hledáte spolehlivou společnost, která pro Vás přepraví zodpovědně Vaše zboží a další těžké náklady? Pak se podívejte na profesionály v oboru. Společnost ROVOLOGISTIK CZ Group, SE, která sídlí v Mladé Boleslavi. Společnost ROVOLOGISTIK CZ Group, SE se zaměřuje na mezinárodní a vnitrostátní přepravu zboží a také na servis. Díky modernímu vozovému parku přepraví Vaše zboží efektivně a rychle. Vozy jsou vybaveny GPS systémem, který zajišťuje neustálý přehled o tom, kde se Váš náklad zrovna nachází. Potřebujete zboží přepravit rychle? Ani to pro společnost není problém. Expresní svozy a rozvozy zajišťuje po celé České republice. Můžete se domluvit na několika druzích přepravy, a to: - dlouhodobé i jednorázové smluvní přepravy - vnitrostátní i mezinárodní přeprava po celé Evropě - spediční činnost Nevíte jaká přeprava je pro Vás ta správná? Nevadí, experti společnosti ROVOLOGISTIK CZ Group, SE pro Vás dle Vašich požadavků navrhnout tu nejefektivnější, tak aby zboží bylo přepraveno rychle a bezpečně.


Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava

Přeprava zboží po celé Evropě, vnitrostátní a mezinárodní doprava

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která se zabývá přepravou zboží? Potřebujete přepravit zboží nejen v České republice, ale i do zahraničí? Představujeme společnost SVIMO CAR s.r.o., která se zabývá vnitrostátní i mezinárodní autodopravou. Zboží přepravujeme nejen v České republice, ale i po celé Evropě vlastními vozy. Vlastníme plachtové dodávky, lehkotonážní soupravy a návěsy s užitnou hmotností 24 tun. Náš vozový park disponuje značkami IVECO, MAN, Renault a Volvo. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé objednávce. Každý náklad je pojištěn proti poškození či odcizení. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci.


Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Vozový park určený pro ekologickou přepravu Trutnov – vozidla DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. vlastní provotřídní vozový park, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jsme vybaveni bezpečnými a ekologickými vozy načky DAF, MERCEDES, VOLVO a MAN. Dále také rozměrné návěsy a přívěsy od firmy Schwarzmüller a Schmitz. Vozidla disponují mobilními telefony a také systémem GPS, který umožňuje jejich nepřetržité monitorování. Vozový park Trutnov: Klasické návěsy Solo valníková vozidla Velkoobjemové soupravy Mega návěsy Plata na přepravu stavebních materiálů Vozidla s hydraulickou rukou Kontaktujte naší firmu PAP TRUTNOV, s.r.o. a zajistěte si přepravu zboží našimi bezpečnými a ekologickými vozy, které máme ve vozovém parku.