Poptáváme hutní materiál

Poptáváme hutní materiál

Akce : JEDU _ 8863 pancéřové hadice

Poptáváme u Vás vypracování technické a cenové nabídky na dodávku níže uvedeného profilového hutního materiálu :

Profil L 35 x 35 x 3mm …………………….. celková délka 12m – materiál S235JR
Profil L 50 x 50 x 5mm …………………… celková délka 6m – materiál S235JR
Profil U50 mm ………………………………. celková délka 12m – materiál S235JR
Profil U80 mm ………………………………. celková délka 6m – materiál S235JR

Dodávka plechu P 2000 x 1000 x 6 mm – materiál S235JR – 1ks

K hutnímu materiálu požadujeme doložit - atest materiálu dle EN10204 atest 3.1 – odpovídá BT3 – par.12 odst.3 písm.d)
Před odesláním požadujeme navíc z Vaší strany provedení pozitivní materiálové identifikace (spektrometrie) – včetně následného vystavení protokolu. Naměřené hodnoty musí být v souladu s hodnotami uvedenými v inspekčním certifikátu 3.1.

Doprava : DAP Dukovany

Do cenové nabídky prosím uveďte samostatně cenu za profilový materiál včetně plechu, cenu za dopravu a samostatně cenu za vystavení protokolu (PMI) – viz. pozitivní materiálová identifikace spektrometrem.

Předem Vám děkuji za vypracování technické a cenové nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2022 13:07

Platnost poptávky:
04.12.2022 13:05

Kontaktní osoba:
Jiří Kielar - KP SAG s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 724 183

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Specialistou na prodej a zpracování otěruvzdorných plechů je společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. a je držitelem certifikátu švédské huti SSAB Oxelösund v ČR, díky kterému zaručuje kvalitní zpracování. Zpracování otěruvzdorných plechů od švédské společnosti SSAB Oxelösund, které vynikají bezproblémovou svařitelností a vysokou houževnatostí. Společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. je také jediná v ČR, která má ohraňovací lis, který je schopný ohnout plech o délce 8,1 metru nebo síle 40mm.


Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

JIRY spol. s r.o. Chlumec nad Cidlinou Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu a velké skladové zásoby. Zajišťujeme prodej a dodávku především oválných a uzavřených profilů. V naší nabídce však najdete i speciální, čtyřboké, ovální, plochované, omega profily. Sortiment firmy JIRY spol. s r.o. východní Čechy tažená ocel konstrukční jäkl trubky topenářské profilová ocel stavební ocelové plechy Hutní materiál uchováváme v zastřešených skladech a můžeme vám tak zaručit jeho kvalitu a neporušenost.


Dodávka svařovaného potrubí s kulatým, čtyřhranným průřezem vyráběného na míru

Dodávka svařovaného potrubí s kulatým, čtyřhranným průřezem vyráběného na míru

Hledáte firmu, která zajistí výrobu svařovaného potrubí včetně zpracování návrhu pro daný projekt? Potřebujete vyrobit kulaté nebo čtyřhranné potrubí na míru podle Vaší projektové dokumentace? Obraťte se na firmu Giometal z Brna, která se zabývá zakázkovou výrobou svařovaného potrubí. Naše firma zajistí výrobu svařovaného potrubí s kulatým nebo čtyřhranným průřezem. Potrubí vyrábíme na základě technické dokumentace dodané zákazníkem, ale může do našich rukou svěřit i kompletní realizaci Vašeho projektu, kdy Vám vytvoříme návrh na míru. Svařované potrubí standardně vyrábíme z černého plechu, ale také z nerezu. Na přání zákazníka provedeme i povrchovou úpravu potrubí, jako je lakování nebo zinkování.


Prodej a zpracování plechů standardních jakostí Hradec Králové – Hardox, Creusabro, Dilidur, Fora a další.

Prodej a zpracování plechů standardních jakostí Hradec Králové – Hardox, Creusabro, Dilidur, Fora a další.

Specializujeme se na přesné výpalky z plechů, úpravy plechů ze železa a zpracování otěruvzdorných plechů, které mají využití ve stavebnictví. Plechy dělíme několika způsoby například laserovým dělením materiálu nebo plazmovým řezáním vysocelegované oceli. Poskytujeme prodej plechů standardní jakosti, a to například Creusabro, Dilidur a Hardox. Nabízíme rychle jednání, dodržení domluvených termínu a mnoho zkušeností. Podívejte se na naši práci na webových stránkách firmy nebo nás pro více informaci kontaktujte na telefonním čísle.


Hliníkové profily, hliník -  trubky, ploché a kruhové tyče, L profily, jakly

Hliníkové profily, hliník - trubky, ploché a kruhové tyče, L profily, jakly

V oblasti prodeje hutního materiálu se obraťte na firmu FESTO-ŠTODT s.r.o. v Šumperku, která vám zajistí hliníkové profily a jiné výrobky z hliníku. Vybrat si můžete z tohoto sortimentu - hliník: - hliníkové L a T profily - hliníkové kulatiny, ploché tyče - hliníkové uzavřené duté profily - jakly - hliníkové plechy a trubky. Jsme schopni vám dodat materiál na místo určení a to nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Skladem vedeme trubky, ploché a kruhové tyče, L profily, uzavřené profily - jakly.


ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

ITALINOX, s.r.o. - svět nerezové oceli – široký sortiment kvalitních výrobků

Nerezová ocel a výrobky z ní jsou celosvětově vyhledávané především díky svým korozivzdorným vlastnostem. Široký sortiment těchto výrobků nabízí svět nerezové oceli – společnost ITALINOX s.r.o. Nabízíme výrobky pro gastro zařízení, vyvařovací dřezy, umyvadla, vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň, dále plechy, trubky a tyče nejrůznějších průměrů, délek a síly použitého nerezového plechu nebo nerezové příslušenství k trubkám. Garantujeme prvotřídní kvalitu použitého matriálu a moderní způsoby zpracování. Kompletní sortimen ze světa nerezové oceli žádejte u společnosti ITALINOX s.r.o.