I131 - 1,2YP10B01 - Úprava izolací pro PPK dle BT002/2

I131 - 1,2YP10B01 - Úprava izolací pro PPK dle BT002/2

Předmětem veřejné zakázky je zpracování Dokumentační části a následná realizace díla spočívající zejména v demontáži původní izolace a ocelové konstrukce a jejich transport k likvidaci, odpojení a demontáž instrumentace SKŘ a kabeláže elektro včetně opětovného připojení a zajištění potřebných revizí a odzkoušení, výroba nové ocelové konstrukce a její montáž na kompenzátor objemu včetně transportu na pozici, zajištění nové tepelné izolace a její montáž na kompenzátor objemu, včetně oplechování a zajištění veškerého základního a přídavného materiálu pro přípravu a realizaci zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
31.10.2022 08:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Červený

Zadavatel telefon:
+420 725 628 224

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111520-2
Tepelně izolační materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

EKO-KOM, a.s. - nejvýznamnější hráč na trhu s obalovými odpady

A od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s obalovými odpady. EKO-KOM, a.s. se zaměřuje na sběr a recyklaci plastů, papíru, kovů a skla. Společnost se snaží minimalizovat dopad obalových odpadů na životní prostředí a podporovat principy cirkulární ekonomiky. Snaží se také o vzdělávání veřejnosti o správném třídění odpadu a o důležitosti recyklace. EKO-KOM, a.s. má rozsáhlou síť sběrných míst po celé České republice, kde mohou lidé odevzdat své obalové odpady. Ty jsou poté transportovány do sběrných center, kde jsou tříděny a připraveny k dalšímu zpracování. S námi pro lepší budoucnost s méně odpadem!


Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Potřebujete se zbavit svého starého vozidla, ale nemáte ani odvoz a někoho, kdo by se postaral o likvidaci? V tom případě se obraťte na pracovníky společnosti Autovrakoviště Šenk poskytující své služby v okolí Letovic. Autovrakoviště Šenk se zaměřuje na provoz autovrakoviště, zajišťuje odvoz vraků a postará se o ekologickou likvidaci. K té je zapotřebí občanský průkaz a velký a malý technický průkaz. Následuje podání žádosti o vyřazení vozidla z evidence, ke které se přikládají i registrační značky. Přenechejte tyto starosti nám a kontaktujte nás!


Výroba z oceli, nerezu - schodiště, zábradlí, madla, brány, nerezové molo

Výroba z oceli, nerezu - schodiště, zábradlí, madla, brány, nerezové molo

Profesionálem v oboru zámečnictví je Vít Hél z Uherského Ostrohu. Provádíme svařování oceli a nerezu. Zakázky se týkají převážně výroby schodiště, zábradlí, madla, dále dodáme brány, branky, ploty i nerezové molo, poklopy, žebříky. Můžete očekávat kvalitně odvedenou práci. Klientelu tvoří zákazníci z okolí Uherského Hradiště, Veselí nad Moravou, Bzence. Mimo zámečnické výrobky realizujeme i dřevěné pergoly, zahradní domky, přístřešky. Naši práci si můžete prohlédnout na webových stránkách.


Kovošrot Šumperk, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot Šumperk, vykupujeme použité olověné baterie, železo, kabely

Kovošrot poblíž Šumperka je nejvyhledávanější široko daleko. Zde můžete odložit nepotřebný šrot a další kovový odpad. Ten postupuje dál ke zpracování nebo k případné likvidaci. Dále si snadno poradíme i s likvidací kabelů, železa, konstrukcí i velkých kovových celků. Naše sběrna šrotu je dostupná z Lanškrouna nebo ze Šumperka a z dalších okolních měst z regionu. Už nemusíte pracně shánět, kde se nepotřebného odpadu zbavíte. Náš kovošrot Michal Pirkl je vám připraven podat pomocnou ruku.


Fasády a zateplení budov Jihlava, zateplovací systém, snížení spotřeby energie, strojní omítky

Fasády a zateplení budov Jihlava, zateplovací systém, snížení spotřeby energie, strojní omítky

Hledáte ideální řešení jak snížit spotřebu energie při vytápění domu? Chcete zároveň snížit výskyt plísní? A jako bonus prodloužit životnost fasády? Máme pro Vás skvělé řešení! Společnost Stavby Tominec se zabývá realizací fasád a zateplením budov. Zateplovací systém snižuje únik tepla z budovy, čímž výrazně snižuje náklady na vytápění a má další ekonomické i technické výhody. Realizace zateplení je velmi výhodná a především návratná investice. K naší činnosti patří také strojní omítky, které lze aplikovat na vnější i vnitřní zdivo. Jedná se o moderní a především rychlý způsob omítání, při kterém je dosažen dokonalý výsledný povrch stěn a stropů. Neváhejte nás kontaktovat i v případě potřeby obkladačských a dlaždičských prací v interiéru i exteriéru.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.