Betonový plot, Německo

Betonový plot, Německo

Dobrý den, mám zájem o betonový plot. Ten by měl být 4 m dlouhý a 2 m vysoký. Plot by měl být oboustranný. Místo instalace by bylo 15834 Rangsdorf. Můžete mi udělat nabídku? Zdravím Engelhardt z Německa

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag Ich habe Interesse an einen Bezonzaun. Dieser soll 4m lang und 2m hoch sein. Er soll doppelseitig sein. Aufstellort wäre 15834 Rangsdorf Können Sie mir ein Angebot machen? Gruß Engelhardt aus Deutschland
Poptávka byla vložena dne:
08.11.2022 08:59

Platnost poptávky:
07.02.2023 12:48

Kontaktní osoba:
Deniz Engelhardt

Kontaktní email:

Telefon:
017 292 52734

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Chcete omezit vznik smykových trhlin na stavební konstrukci? Hledáte šetrný způsob, pomocí kterého zpevníte stavební konstrukci nebo podpěrné sloupy? Zesilování stavebních konstrukcí externí aplikací uhlíkových lamel a tkanin zajišťuje firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tímto šetrným způsobem zpevníme betonové, zděné, ocelové i dřevěné konstrukce. Uhlíkové lamely a tkaniny omezují vznik smykových trhlin a zvyšují ohybové pevnosti. Podpěrné sloupky obalujeme uhlíkovou tkaninou, která poskytuje ztužení a zvýšení prostorové tuhosti konstrukce. Bezespornou výhodou externí aplikace uhlíkových lamel a tkanin je i velice rychlá montáž.


Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Potřebujete zrekonstruovat betonové lodžie? Pak oslovte firmu Leube Beton s.r.o. z Jihlavy a máte vystaráno. V rámci rekonstrukce panelových domů provádíme opravy lodžií podle požadavků developera. Vytvoříme Vám designové venkovní prostory, které skvěle nahradí ocelové zastaralé balkony a zvýší kvalitu bytů. Zajistíme: - dodatečné zvětšení plochy, výrazné prodloužení - vhodné při zateplování - zasklení (bezrámový systém) rovného i zkoseného typu - výstavba nových, kde doposud žádné balkony nebyly - založení na vlastní základ, opření, zavěšení na budovu Dbáme na spolehlivou a pružnou realizaci zakázky včetně montáže. Více informací a reference si můžete prohlédnout ve speciální sekci na webových stránkách.


Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Vybíráte nový plot? Rádi byste, aby Vaši zahradu chránil před zraky sousedů a zároveň plnil estetickou funkci? Pak je pro Vás tou pravou volbou okrasný betonový plot. O prodej, dopravu a montáž betonových plotů na klíč se Vám postará firma Gaves plot. Betonové ploty jsou v dnešní době stále vyhledávanější volbou oplocení, jednak pro své nesporné výhody a jednak pro své široké uplatnění. Hodí se k rodinným domům, průmyslovým areálům i komerčním prostorám. Zajistí pocit bezpečí, soukromí, mají dlouhou životnost a jsou nenáročné na údržbu. V našem sortimentu naleznete pouze kvalitní betonové ploty od českých výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba, montáž a doprava odolných betonových plotů v různých barevných provedeních

Výroba, montáž a doprava odolných betonových plotů v různých barevných provedeních

Líbí se Vám betonové ploty? Chcete oplotit Vaši zahradu betonovým plotem, který Vám zajistí dokonalé soukromí? Rádi byste si vybrali strukturu a také barevný odstín betonového plotu, který bude dokonale ladit s Vaším domem? Odolný a zároveň designový betonový plot vám vyrobí, doveze a montuje firma NOJA betonové ploty. Dodáme Vám designový plot k oplocení Vaší zahrady a pozemku. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barevných odstínů - okr, hněď, červeň nebo tmavě šedá. Ploty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chemických přísad, díky kterých je plot odolný vůči mrazu, povětrnostním vlivům a vydrží dlouhá léta. Kromě výroby zajistíme i dopravu a montáž betonového oplocení na místě určení.


Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Potřebujete nové betonové sloupky k plotu? Hledáte v oblasti Třebíče a Znojma firmu, která vyrábí betonové podezdívky a plotové desky z betonu na míru? Obraťte se na firmu NOJA betonové ploty, která vyrábí široký sortiment betonových výrobků. Dodáváme kvalitní betonové výrobky vyráběné unikátní technologií, díky které mají výrobky dlouhou životnost, jsou odolné vůči mrazu a nepříznivým povětrnostním vlivům. Z betonových výrobků Vám na míru zhotovíme plotové podezdívky a desky, zákrytové desky nebo sloupky a sloupové hlavice.


Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Poptáváte zařízení pro pozemní komunikace? Betonové protihlukové stěny, mobilní svodidla, panely a další prvky vyrábí firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy, která své služby zajišťuje pro velké firmy, občanské výstavby, úřady i soukromé osoby. Dodáváme protihlukové stěny: - absorbér - vysoce odolný proti stárnutí, chemickým rozmrazovacím látkám i průrazu, je nehořlavý a barevně stálý - dřevocement - různé velikost dřevěných třísek, téměř bezúdržbový ekologický materiál cca 40 - 50 let - Faseton Block (speciálně odolný proti nechanickým vlivům), Hohlwelle (vysoce výkonný, určený zejména pro nízkofrekvenční hluk od nákladních automobilů) - speciální prvky - založení stěny mimo konstrukci mostu apod. Dále vyrábíme silniční panely, dočasná betonová svodidla v typu ULTRA 55 V, která vynikají vysokými hodnotami zádržného stupně, účinností a mají zaintegrovaná odrazová skla pro lepší bezpečnost za denního i nočního světla.