Poskytování energetických služeb metodou EPC v objektu sportovní haly v majetku města

Poskytování energetických služeb metodou EPC v objektu sportovní haly v majetku města

-zpracování projektové dokumentace a zajištění dalších činností pro zajištění stavebních povolení na realizaci úsporných opatření, budou-li dle nabídky účastníka s ohledem na navrhovaná opatření nezbytná a nebyly-li podklady poskytnuty zadavatelem,
-veškerá inženýrská činnost, zejména vyřízení náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, včetně kolaudace stavby
-zpracování prováděcí projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření,
-dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“,
-zpracování dokumentace skutečného provedení úsporných opatření,
-vypracování podrobného provozního řádu pro nově instalovaná zařízení a zaškolení obsluhy,
-energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu
-poskytnutí záruky za dosažení předpokládaných úspor,
-sledování a vyhodnocování dosažených výsledků po dobu trvání smluvního vztahu.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2022 07:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Uherské Hradiště

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 480 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Uherské Hradiště

Zadavatel IČ:
00291471

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 19

Zadavatel PSČ:
686 01

Zadavatel obec:
Uherské Hradiště

Kontaktní osoba:
Martin Zapletal

Zadavatel telefon:
+420 774 723 377

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00291471

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Předepsané zkoušky elektrických spotřebičů pro správný a bezpečný provoz firem

Jste firma a chcete splňovat podmínky správného a bezpečného provozu? Jedno z preventivních a nutných opatření je dodržení předepsaných zkoušek elektrických spotřebičů, o které se vám postará naše společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. z Jihlavy. Provádíme pravidelné periodické a výchozí revize elektrických spotřebičů první a druhé třídy, malých, středních i velkých strojů. Také se postaráme o kontrolu elektrického zařízení nn kategorie a revizi hromosvodů. V rámci dodávky revize zajistíme vypracování potřebných protokolů, posudků a revizních zpráv. Samozřejmostí je pro nás dodržení postupu podle příslušných norem ČSV.


Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Spolehlivou firmou pro elektroinstalační činnost v lokalitě Zlínský kraj je společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Elektroinstalace nové i rekonstrukce, dodávky nového hromosvodu u bytových, rodinných domů i průmyslových budov a revize, opravíme starší hromosvody. Montáže hromosvodu řešíme v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů. Při instalaci se přihlíží i na objekty sousedící, aby v případě zásahu blesku nebyly ohroženy požárem. Instalace hromosvodů dle norem ČSN EN 62305: - průmyslových budov a hal - bytových domů - rodinných domů. Opravy, revize hromosvodných soustav dle norem ČSN 34 1390.


Elektroinstalace Žďár nad Sázavou, montáže, opravy, revize, zkoušky, elektrická zařízení, montáž hromosvodů

Elektroinstalace Žďár nad Sázavou, montáže, opravy, revize, zkoušky, elektrická zařízení, montáž hromosvodů

Firma Elektroinstalace František Zikmund se sídlem v obci Bory v okrese Žďár nad Sázavou se zabývá veškerou činností týkající se elektrických zařízení. V rámci své činnosti nabízím svým zákazníkům montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení a současně také zajišťuji výrobu a opravy elektrických strojů a přístrojů a elektronických zařízení. V neposlední řadě se na mě můžete obrátit s požadavkem na montáž hromosvodů. Působím především v okrese Žďár nad Sázavou.


Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Firma NAVI Elektro je na trhu již od roku 2013 za tu dobu, se může pyšnit spoustou spokojených zákazníků a bohatými zkušenostmi. Jedná se o dodavatelskou firmu, která vám zajistí elektromontáže rozvodů nízkého či vysokého napětí, a to v prostoru vašeho rodinného domu, skladové či výrobní haly. Ovšem tato činnost není jediná, kterou firma nabízí, také provádí montáž a dodávku slaboproudých zařízení nebo úpravy přípojnicových míst pro energetiku. Pokud vás zajímá, co dalšího ještě firma nabízí neváhejte se podívat na jejich webové stránky, kde najdete také telefonní číslo pro případnou spolupráci.


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů

Elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů

Kvalitní elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a distribučních trafostanic na Jihlavsku. Zajišťujeme výstavbu nových i opravy stávajících vedení včetně projektové dokumentace a revize. Realizaci včetně stavby provádíme na klíč. Tedy od přesného zadání až po samotnou realizaci kvalitní stavby. Zajistíme zadání stavby, vypracování projektu a technické dokumentace včetně všech příslušných stavebních povolení a vlastní realizaci stavby (přípojky NN soukromých objektů i přípojky VN – bioplynové stanice). Samotné realizace provádíme vlastní technikou a pomocí vlastní autodopravy.