Zajištění provozu autoškoly

Zajištění provozu autoškoly

Předmětem plnění veřejné zakázky Zajištění provozu autoškoly je zajištění kurzů výuky a výcviků v autoškole pro získání řidičského oprávnění skupiny B a C v souladu s ustanoveními zákona č. 247/2000 Sb. o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, v platném znění pozdějších předpisů (dále: „z. č. 247/2000 Sb.“). Zajištění výuky a výcviku žadatelů - žáků školy o ŘP sk. B a C musí být provedeno tak, aby byly splněny předpoklady pro získání řidičského oprávnění.
Plnění veřejné zakázky bude realizováno ve dvou úrovních:
1/ Zajištění výcviku žáků 3. ročníku oborů autotronik a provoz a ekonomika dopravy v rozsahu max. 10 měsíců, součástí jejichž učebních plánů upravených ve ŠVP je teoretická příprava (výuka) k ŘMV.
2/ Zajištění ukončené výuky a výcviku žáků školy, součástí jejichž učebních plánů upravených v ŠVP není teoretická příprava (výuka ani výcvik) k ŘMV.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2022 07:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspě

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 198 347 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspě

Zadavatel IČ:
00526517

Zadavatel ulice:
Truhlářská 360/3

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Romana Peknušová

Zadavatel telefon:
+420 482 226 992


Zadavatel web:
https://www.sslbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy

Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy

Autoškola Miroslav Vacek nabízí již šest let výuku a výcvik pro získání řidičského oprávnění pro skupiny A1, A2, A, B, B + A2 a současně také osvojení řidičských schopností a dovedností, díky nimž budete schopni ovládat vozidlo na pozemních komunikacích samostatně a bezpečně. Současně poskytujeme také přípravu k přezkoušení odborné způsobilosti pro vrácení řidičského oprávnění. Nabízíme kondiční jízdy pro skupinu B a také školíme řidiče referentských vozidel. Působíme v Luhačovicích a v Uherském Brodě, kde probíhá teoretický výcvik. Naši učitelé mají dlouholeté zkušenosti.


Autoškola Elite - Marek Vašut Ostrava – řidičské oprávnění sk. B a možnost splátek

Autoškola Elite - Marek Vašut Ostrava – řidičské oprávnění sk. B a možnost splátek

Jízdy si navíc můžete přizpůsobit vašim časovým možnostem. Samozřejmostí jsou dopolední i odpolední jízdy s možností zahájení a ukončení v místě bydliště. Garantujeme trpělivé a milé lektory a pečlivou přípravu. V případě potřeby si u nás můžete domluvit splátky. Získejte řidičák na auto již během třech měsíců s našim rychlokurzem od Autoškoly Elite v Ostravě.


Autoškola a motoškola Venclovský, řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A, B, E + kondiční jízdy

Autoškola a motoškola Venclovský, řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A, B, E + kondiční jízdy

Představujeme vám zavedenou autoškolu a motoškolu Pavel Venclovský se sídlem v Brně, která klade velký důraz na bezpečnost. Je nadmíru důležité si vybrat tu správnou autoškolu, která vás naučí zvládat vozidlo za každé situace. Autoškola Venclovský nabízí výcvik pro skupiny řidičského průkazu AM, A1, A, B, E. Výcvik je zcela přizpůsoben vašim časovým možnostem. Pokud jste dlouho neřídili, chcete opět začít a potřebujete si vaše dovednosti "oprášit" můžete využít možnost kondičních jízd jak pro osobní automobily, tak pro motocykly. Absolventi naší autoškoly mají sjednanou slevu při koupi nového motocyklu ve výši školného u společnosti Harley Davidson Brno. Máte zájem si udělat řidičák nebo začít opět jezdit bezpečně? Neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit Autoškolu a motoškolu Venclovský na adrese Helfertova 7C v Brně.


Autoškola Pavel Pelikán, výcvik a výuka řidičů, kondiční jízdy

Autoškola Pavel Pelikán, výcvik a výuka řidičů, kondiční jízdy

Vlastnit řidičský průkaz je v dnešní době téměř nutností. Svěřte se proto do rukou Autoškoly Pelikán, kde Vás naučíme řídit bez stresu a v pohodě. Právem jsme označováni jako nejlepší autoškola v Brně. Historie autoškoly sahá až do roku 1990. Disponujeme moderním vozovým parkem a učebnami. Nabízíme výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, RB – C, RC – D, B + E, C + E. Náš tým je složen z naprostých profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti, ať už jako učitelé autoškoly nebo profesionální řidiči. S naprostou samozřejmostí poskytujeme nadstandartní služby např. vyzvednutí na smluveném místě, odvoz domů. Přizpůsobíme se čistě Vašim potřebám. Kdo by neznal náš slogan: Jízda nocí, jízda ránem, nejlepší je s Pelikánem!


Autoškola a školicí středisko pro profesní řidiče a řidiče referenty od AUTOCENTRUM PIMSE s.r.o.

Autoškola a školicí středisko pro profesní řidiče a řidiče referenty od AUTOCENTRUM PIMSE s.r.o.

Uvažujete, že je čas naučit se řídit auto? Nebo hledáte společnost, která vyškolí Vaše zaměstnance v profesním řízení? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku společnosti AUTOCENTRUM PIMES s.r.o., která sídlí v Praze. AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. je moderní autoškola, která se přizpůsobí Vašim požadavkům. Potřebujete individuální přistup, ale chcete chodit do autoškoly, kde učí profesionálové s mnoha lety zkušeností? Pak jste našli dobře. V rámci svých služeb pro Vás nabízí lekce ve všední dny od 7 -21 , ale je možné se domluvit i na víkendech. A navíc Vás vyzvednou tam, kde Vy sami budete potřebovat. Začít Vaši lekce tak můžete po škole nebo po práci. Mimo autoškolu nabízí AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. také profesní školení řidičů a školení řidičů referentů. Pro celou nabídku služeb a ceník se neváhejte podívat na webové stránky společnosti AUTOCENTRUM PIMSE s.r.o., která je Vašim prostředníkem k vysněnému řidičskému průkazu.


Autoškola Krešlová, Liberec, Jilemnice, řidičské oprávnění sk. A, B, B+E, školení řidičů - referentů, kondiční jízdy

Autoškola Krešlová, Liberec, Jilemnice, řidičské oprávnění sk. A, B, B+E, školení řidičů - referentů, kondiční jízdy

Autoškola Krešlová již od roku 1991 provádí výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění skupin A (A1, A2), B, B+E (B+B96), pravidelné školení řidičů referentů a také kondiční jízdy. Výuka je možná také v německém, anglickém a arabském jazyce. Celým výcvikem vás provedou kvalifikovaní a zkušení lektoři, se kterými je možné domluvit si také individuální termíny jízd, které můžete absolvovat i o víkendech. Výuku můžete absolvovat v našich provozovnách v Liberci nebo v Jilemnici.