Dům s malými byty Beroun

Dům s malými byty Beroun

Předmětem zadávacího řízení nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce zadávané v užším řízení pod názvem „Dům s malými byty Beroun“ je:
1. fáze : zpracování projektové dokumentace ve stupních uvedených ve smlouvě o dílo, poskytnutí související obstaravatelské činnosti, projektových a inženýrských služeb;
2. fáze : vypracování podrobného rozpočtu realizace stavebních prací včetně souvisejících dodávek a služeb, harmonogramu a plánu organizace výstavby;
3. fáze : výkon generálního dodavatele stavebních prací, provedení stavebních prací včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2022 07:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Beroun

Originální záznam:

Okres:
Beroun

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
297 102 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Beroun

Zadavatel IČ:
00233129

Zadavatel ulice:
Husovo nám. 68

Zadavatel PSČ:
266 01

Zadavatel obec:
Beroun

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Sýkorová

Zadavatel telefon:
+420 311 654 149

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mesto-beroun.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211340-4
Výstavba bytových domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Chcete bydlet v atraktivní lokalitě Praha-západ a mít vlastní chytrý dům? Pak právě pro Vás jsou vhodné nové rodinné domy z projektu Slunečná alej. Výstavbu provádíme na klíč v poklidné obci Nová Chýně, přičemž plánovaný termín dokončení je již v prosinci 2020. Chcete-li si pořídit dům v rámci projektu, určitě neprohloupíte. Naše domy představují chytrou kombinaci ekologického a zároveň moderního způsobu bydlení. Máte rádi pokročilé technologie? Potom jistě oceníte možnost řízení osvětlení, topení, domácích spotřebičů, které lze ovládat přímo z Vašeho mobilního telefonu. Propracované jsou také zabezpečovací systémy, jako je videovrátník s dálkovým ovládáním nebo alarmy proti přírodním živlům. Amatéři i profesionálové v oblasti kulinářského umění jistě ocení kuchyňskou linku s vinotékou a moderními spotřebiči, které usnadní veškerou přípravu jídla. Máte rádi chvilky relaxace? Po dlouhém dni si můžete odpočinout v nadstandardně vybavené koupelně s italskými obklady a dlažbou nebo venkovní terase.


Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Pro hladký, rychlý a bezproblémový průběh každé stavby je důležitý dobře zpracovaný projekt. Máte-li v plánu stavět rodinný dům, komerční prostory, bytový dům nebo jinou stavbu, budete potřebovat služby autorizovaného inženýra pozemních staveb, který vám vypracuje projekt stavby na klíč. Přesně tyto služby nabízí Ing. Tomáš Novotný z Prahy. Projekty staveb na klíč ušetří Váš čas, zařídíme za Vás vše od vyřizování stavebního povolení, technického a autorského dozoru, vypracování dokumentace pro provedení stavby a výběr vhodného dodavatele, vyřídíme územního rozhodnutí, jistě i díky doporučení stavební firmy si ušetříte mnoho starostí. Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte autorizovaného inženýra pozemních staveb Ing. Tomáše Novotného.


Komplexní stavební práce, okres Vsetín, výstavba rodinných domů, rekonstrukce koupelen, dotační program Nová zelená úsporám

Komplexní stavební práce, okres Vsetín, výstavba rodinných domů, rekonstrukce koupelen, dotační program Nová zelená úsporám

Firma Jaroslav Lušovský nabízí komplexní stavební práce. Působíme především v okolí Dolní Bečvy v okrese Vsetín, ale v případě potřeby realizujeme zakázky po celé ČR. Zabýváme se především výstavbou rodinných domů. Nabízíme vše od přípravy stavby, základové desky a hrubé stavby, přes veškeré topenářské, elektrikářské a vodařské práce, vnitřní omítky, obklady a podlahy, až po zateplení, realizaci fasády a střechy. Dále nabízíme také malířské a obkladačské práce, renovace koupelen a rekonstrukce bytových jader a mnoho dalších stavebních prací. Nabízíme vám také pomoc s dotačním programem Nová zelená úsporám.


Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek

Projektová činnost pro architekturu Studio APIS Ing. arch. Vladimír Málek

Projektovou činností pro architekturu, návrhy pozemních staveb a interiérů se zabývá Studio APIS. Studio APIS provádí studie a projekty rodinných domů a ostatních pozemních staveb, projekty rekonstrukcí rodinných domů a dalších staveb pro bydlení, studie a projekty zahradních úprav a design interiérů a nábytkových solitérů. Nabízí také autorský dozor a inženýring. Autorizovaný architekt Ing. arch. Vladimír Málek provozuje architektonické Studio APIS, které naleznete v Praze 6.


Autorizovaný inženýr, stavební projekce, projekční činnost, stavebně technické průzkumy

Autorizovaný inženýr, stavební projekce, projekční činnost, stavebně technické průzkumy

Chystáte se stavět? Hledáte schopného a hlavně kvalitního projektanta? Jste z Liberce a okolí? Máme pro Vás řešení! Veškeré služby spojené se stavbou a projekcí Vám nabízí zkušený autorizovaný inženýr Ing. Jan Trafina se sídlem v Dlouhém Mostu. Zhotovíme projekt, podle Vašeho přání, případně navrhneme úpravy dle potřeby. Současně také zajistíme potřebné stavebně technické průzkumy. Samozřejmostí je i autorský dozor a technický dozor. Pomůžeme Vám postavit dům snů, neváhejte se na nás obrátit!


Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Kompletní stavební činností se zabývá společnost DV Tech s.r.o. sídlící v obci Lišov, okres České Budějovice. V jejich portfoliu služeb naleznete stavbu nových domů, stavbu nízkoenergetických domů, rekonstrukci domů i bytových jader. Provádí zateplení domů, fasády, interiérové přestavby a také připravují základové desky. Společnost DV Tech s.r.o. má autorizaci k výkonu stavebního dozoru a tvorbě projektové dokumentace.