Poptávám zateplovací závěs na vrata

Poptávám zateplovací závěs na vrata

Dobrý den,
prosím o cenovou nabídku na zateplovací závěs na vrata o rozměrech: 360 x 400 cm (výška x šířka)
Předem děkuji.
Beraczka Pavel
Poptávka byla vložena dne:
22.09.2022 12:14

Platnost poptávky:
22.10.2022 11:39

Kontaktní osoba:
CZ LOKO a.s.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 607 017 194

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Skelné a polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií, parozábrany

Firma Alpax s.r.o. z Blanska dodává nejen skelné, ale také polyesterové rohože laminované hliníkovou fólií. Ty najdou uplatnění především ve výrobě bitumenových pásů. Pokud tedy potřebujete rohože, které poslouží jako parozábrana nebo ochranná vrstva v bitumenových pásmech, kontaktujte nás a my vám dodáme daný typ rohoží. Ověřeným výrobcem skelných a polyesterových rohoží laminovaných hliníkovou fólií je firma Johns Manville. Tato společnost vyrábí několik typů rohoží laminovaných hliníkovou fólií pro různá použití. Rohože ze sklených vláken jsou použitelné v bitumenových pásech jako parozábrana a ochranná vrstva proti plynnému radonu z podloží. Polyesterové rohože najdou využití jako parozábrana v modifikovaných bitumenových pásech, případně jako druhá nosná vložka souběžně spolu s se skelnou nebo s polyesterovou rohoží. Polyesterová rohož vyztužená skelnou mřížkou je vhodná jako  tenká parozábrana, jednostranně povrstvená bitumenem . V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Netkané textilie, rohože ze skelných a polyesterových vláken Johns Manville

Netkané textilie, rohože ze skelných a polyesterových vláken Johns Manville

Hledáte velkoobchod, který prodává netkané textilie značky Johns Manville? Potřebujete rohože ze skelných nebo polyesterových vláken? Obraťte se na firmu ALPAX, která dodává netkané textilie ze skelných a polyesterových vláken. Rohože ze sklených vláken se vyznačují vysokou rozměrovou stabilitou. Netkané textilie z polyesterových vláken jsou vyráběny pomocí technologie spunbond a je pro ně charakteristický rovnoměrný homogenní povrch, vynikají pevnost a porozita. Netkané textilie Johns Manville ze skelných a polyesterových vláken najdou uplatnění jako tepelná izolace, ale slouží také k výrobě bitumenových pásů.


Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Unikátní a vysoce efektivní hydroizolace pro betonové a železobetonové konstrukce. To je Xypex – materiál a technologie krystalizace, která činí betonové konstrukce nepropustnými pro kapaliny. Jedinečnou a vysoce efektivní krystalickou technologii XYPEX Vám nabízí naše společnost NEKAP spol. s r.o. z Prahy. Jsme výhradním prodejcem v České republice, proto nás v případě zájmu kontaktujte. Rádi Vám poskytneme všechny informace k zajištění spolehlivé aplikace materiálů XYPEX. Více se o technologii XYPEX dočtete na našich www stránkách, kde najdete i certifikaci materiálů včetně technické dokumentace. Vyřešte sanaci starých betonových konstrukcí nebo využijte tuto unikátní krystalickou technologii izolace při stavbě nových betonových konstrukcí. XYPEX – to je záruka kvality ve více než 90 zemích světa.


Šicí dílna – široké spektrum šicích strojů pro textilní a oděvní výrobu

Šicí dílna – široké spektrum šicích strojů pro textilní a oděvní výrobu

Disting disponuje širokou škálou výrobních strojů a zařízení jak pro sériovou výrobu, tak pro výrobu prototypů a vzorků dle požadavků zákazníka. Vlastníme stroje pro oddělovací procesy včetně cutteru Bulmer, zařízení pro šití a sváření textilních materiálů. Šicí stroje máme jednojehlové, dvoujehlové, tříjehlové s různými druhy stehů a také speciální šicí stroje - overlocky, coverlocky, lemovací stroje, dírkovací, knoflíkovací a uzávěrkovací stroje. Naše šicí dílna je vybavena i poloautomaty na pevné a kvalitní přišívání např. suchých zipů, různých zpevňovacích zámečků, psaníček, koleček apod. Máme také vyšívací stroj který lze naprogramovat i pro jednobarevné výšivky (jednoduchá loga) nebo může značně urychlit jinak velmi obtížné šití rozmanitých tvarů až do velikosti 150 x 90 mm. Máme také ultrazvukový svářecí stroj určený pro neprodyšné sváření netkaných textilií a dalších materiálů s podílem syntetiky více jak 50%.


Průmyslová výstavba – hlukové studie, akustická a protihluková řešení

Průmyslová výstavba – hlukové studie, akustická a protihluková řešení

Nevíte, zda je hluk ve vašem závodě přiměřený? Potřebujete snížit hlukovou zátěž nebo poradit v této oblasti? Nejenže provádíme diagnostiku vaší hlukové infrastruktury, ale také realizujeme hlukové zástěny, tlumiče, kryty a izolace. Jsme profesionály v oboru, my v Greif-akustika, s.r.o. Objednejte si od nás protihlukové systémy nebo analýzu stupně hluku kvůli BOZP. Provádíme kvalitní práci za dostupné ceny. Přijedeme provést měření hluku u vás ve výrobě, zanalyzujeme situaci a navrhneme vhodné řešení. Zakoupit lze tlumiče hluku, protihlukové kryty a zástěny, stavební protihlukové buňky a různé materiály na snížení hlučnosti. Dodáme vám komplexní řešení, tak abyste byli spokojeni hlavně vy. Pro velký počet divizí doporučujeme vyhledat kontakty na našich webových stránkách, kde je přehledné rozdělení a orientace. Kanceláře sídlí v Praze a výroba v Uhlířských Janovicích.


Výrobce a dodavatel uzlových sítí a provaznických výrobků Tišnov – kvalitní výrobky s dlouhou životností

Výrobce a dodavatel uzlových sítí a provaznických výrobků Tišnov – kvalitní výrobky s dlouhou životností

Naše firma funguje už od roku 1992 a za tu dobu jsme se stali významným výrobcem a dodavatelem sítí a výrobků na českém i zahraničním trhu. Dodáváme kvalitní výrobky a každý rok se snažíme přijít na trh s nějakou novinkou. V naší nabídce najdete sítě pro všechna využití a to sport, průmysl, rybářství, ochranné sítě pro práci, opletené kabely nebo lana a šnůry. Také se zabýváme zakázkovou výrobou, kterou jsme schopni dodat do 14 dnů. U nás vám nabídneme kompletní služby, krátké dodací lhůty a výrobky s dlouhou životností. Podívejte se na naše webové stránky a vyberte si síť kterou potřebujete věříme, že ji u nás určitě najdete.