Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka

Vodozádržné opatrenia v areáli základnej školy Turzovka

Predmetom projektu je vybudovanie vodozádržných opatrení v rámci areálu existujúcej základnej školy v meste Turzovka v rozsahu projektovej dokumentácie. Riešenie vodozádržných opatrení je navrhnuté formou výmeny nepriepustných povrchov spevnených plôch a chodníkov v rámci predmetného areálu ako aj ich značnú redukciu, čím sa vzhľadom na ich plochu výrazne zvyšuje výmera plôch schopných prirodzene zachytávať dažďovú vodu v krajine. Zároveň sa zabezpečí odstránenie technických nedostatkov a porúch pôvodných spevnených plôch a chodníkov s asfaltovým povrchom a betónovými podkladnými vrstvami napr: degradované asfaltové plochy oddeľujúce sa od podkladu a v značnej miere v súčasnosti absentujúce, rôzne nerovnosti spôsobené sadnutím podkladu vyvolávajúce poruchy podkladnej betónovej vrstvy jej popraskaním a degradovaním (premŕzaním a drobením sa), tiež výskyty rôznych depresíí (nerovností vyvolaných prepadnutím podkladu) a s tým súvisiacich porúch nosných a vrchných vrstiev spevnených plôch a chodníkov. Predmetne sa riešia plochy určené pre peších s výnimkou dláždenej pojazdnej zásobovacej spevnenej plochy pre pavilón základnej školy B.
Vodozádržné opatrenia budú vybudované v existujúcom areály základnej školy organizačná zložka Spojenej školy v meste Turzovka, adresou Stred 305, 023 54 Turzovka. Predmetné opatrenia sa navrhujú na parcele reg. C. 562/1 s celkovou výmerou 17 241 m2 v rozsahu projektovej dokumentácie spracovanej spoločnosťou M PRO s.r.o., Kadnárová 23, 831 52 Bratislava.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2022 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Turzovka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Turzovka

Zadavatel IČ:
00314331

Kontaktní osoba:
Ing. Miloš Veselý

Zadavatel telefon:
+421 905 300 500

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.turzovka.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest

Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest

Chcete zajistit pohodlnější a snadnější přístup pro zemědělské stroje na pole či na obecní a soukromé pozemky? V tom případě kontaktujte společnost BADIN s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest v oblasti Brna-venkov. Zajistíme Vám lepší přístupnost na Váš pozemek, louku či pole. S úpravami komunikací a polních cest máme mnohaleté zkušenosti. Zaručujeme Vám precizně odvedenou práci zhotovenou ve stanoveném termínu za přijatelnou cenu. Díky bohatě vybavenému vozovému a strojovému parku a zkušeným zaměstnancům je naše práce rychlá a efektivní.


Realizace asfaltových komunikací včetně chodníků

Realizace asfaltových komunikací včetně chodníků

Sháníte firmu, která se zabývá realizací asfaltových komunikací? Máte v plánu nechat vyměnit asfaltový povrch a také postavit nové chodníky na některé z komunikací ve Vaší obci? Realizaci asfaltových komunikací včetně chodníků zajistí na celém území Jihomoravského kraje firma DS DUMA s.r.o. ze Znojma. V rámci stavby komunikace Vám pomůžeme s projektováním a vyřízením povolení. Postaráme se o zemní práce. Odstraníme starý asfaltový povrch, vyrovnáme a zpevníme podkladní vrstvy. Následně zajistíme pokládku asfaltového povrchu. Následně také postavíme chodníky lemující komunikaci.


Opravy a rekonstrukce vozovek Jihomoravský kraj – kvalitní služby ryze české firmy

Opravy a rekonstrukce vozovek Jihomoravský kraj – kvalitní služby ryze české firmy

Provádíme opravy vozovek, chodníků a také jejich rekonstrukce, a to vše živičnou směsí. Nabízíme vysprávky po překopech, osazování obrubníků, opravy parkovišť nebo například asfaltování silnic a chodníků. Jsme ryze česká firma, která se nachází v Jihomoravském kraji konkrétně ve městě Zbýšov. Potřebujete položit zámkovou dlažbu? I to dokážeme zařídit, jsme tým odborníků a máme výborné reference a to proto, že v oboru máme dlouholetou praxi. Slovo nejde u nás jen tak neuslyšíte přání zákazníka je u nás na prvním místě. Pokud vás zajímá více neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle nebo e-mailem.


Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a  jiných veřejných komunikací

Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a jiných veřejných komunikací

Hledáte spolehlivou společnost pro údržbu asfaltových povrchů dálnic, veřejných komunikací či pro opravu, cest, silnic a ostatních komunikací? Společnost REKMA, spol.s.r.o. která má své sídlo v Břeclavi nabízí opravy a údržbu povrchů silnic, dálnic, letištních ploch i mostů. Do naší práce údržby a oprav asfaltových povrchů patří zalévání spár a trhlin, těsnění mostních uzávěrů, vysprávky, plošné těsnění veškerých povrchů, úprava a ošetřování povrchů, rozsáhlejší opravy komunikací,aplikace asfaltu a stavebních chemikálií a jiné.


Stavba, rekonstrukce a opravy parkovišť, chodníků, silnic, komunikací

Stavba, rekonstrukce a opravy parkovišť, chodníků, silnic, komunikací

Naše firma má dlouholeté a bohaté zkušenosti s výstavbou a opravami veškerých dopravních staveb. Působíme na trhu více než 25 let a disponujeme kvalitními a profesionálními pracovníky. Zaměřujeme se na stavbu a rekonstrukci: - silnice, vozovky, komunikace - chodníky - parkoviště - cyklistické stezky, cyklostezky - náměstí - zpevněné a odstavné plochy - kruhové objezdy - mostní izolace. Provádíme také zemní, výkopové a dlaždičské práce. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Odvádíme svou práci kvalitně, spolehlivě a rychle!