Ostrov - rekonstrukce kanalizace

Ostrov - rekonstrukce kanalizace

Předmět veřejné zakázky je rekonstrukce kanalizace věznice Ostrov, která bude probíhat ve dvou etapách. I. etapa se týká areál C věznice Ostrov a II. etapa areálu A věznice Ostrov. Bude se jednat o novou stavbu, která oddělí stávající jednotný systém kanalizace areálu věznice Ostrov na systém kanalizace oddílné.

Pro obě části areálu Věznice Ostrov (severní a jižní areál) je navržena nová splašková kanalizace. Pro odvod balastních a podzemních vod bude využito stávající kanalizace. Při rekonstrukci kanalizace bude vybudován nový objekt hrubého předčištění.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2022 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Vězeňská služba České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vězeňská služba České republiky

Zadavatel ulice:
Soudní 1672/1a

Zadavatel PSČ:
140 67

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Tomáš Polanský

Zadavatel telefon:
+420 244 024 986


Zadavatel web:
https://vscr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

Rádi by jste navázali spolupráci se spolehlivou firmou, která se zaměřuje na dodávku a montáž potrubních rozvodů a technologických systémů? Pak oslovte společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o., která sídlí v Třinci Postaráme se o dodávku a montáž všech potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry, chladících kapalin i tepla. Provádíme tepelné izolace potrubních rozvodů i s povrchovou úpravou. Rovněž zajistíme rekonstrukce kotelen, i sídlištních, a dalších topných systémů pro výrobní provozy. Zaměřujeme se na vodoinstalace a plynoinstalace. V rámci služeb poskytujeme i zámečnické práce. Dodáváme nerezové potrubní rozvody a plynové přípojky NTL, STL a VTL. Práci odvádíme rychle, ale s důrazem na kvalitu. Proto neváhejte a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, rádi Vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme.


Služby hodinového manžela Praha – profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

Služby hodinového manžela Praha – profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

Naše společnost bemkys s.r.o. poskytuje služby hodinového manžela v Praze. Nabízíme profesionální přístup a odborné služby v různé oblasti oprav a montáží. Máme bohaté zkušenosti a pomůžeme vám s čím bude potřeba. Chcete pověsit nové zrcadlo, smontovat altán, vyměnit kohoutek nebo baterii ve vaší koupelně či kuchyni? Pro nás není nic problém, poskytujeme instalatérské služby, zednické práce, pokládání podlah, sestavování nábytku, zámečnické práce, elektrikářské práce a také dokážeme opravit váš počítač a notebook. Naše práce je velmi různorodá, a hlavně kvalitně odvedená. Pokud jste nenašli, co jste potřebovali kontaktujte nás na telefonním čísle a spolu vše vyřešíme.


Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Pokud hledáte kvalitní instalatérské a topenářské služby v okrese Rokycany neváhejte se obrátit na Instalatérství TRITON. Provádíme kompletní vodoinstalatérské a topenářské práce. Nabízíme instalace systémů vodovodu, instalace systémů kanalizace, instalace plynových rozvodů-kompletační práce a instalace zařizovacích předmětů, instalace systémů ústředního vytápění všech druhů, instalace krbových kamen a vložek s výměníkem i bez, dodáme veškeré revize včetně kominických, zajistíme servisní a pohotovostní službu pro firmy i bytová družstva. Na všechny instalatérské a topenářské práce Vám zdarma a zcela nezávazně vypracujeme cenovou kalkulaci. V případě potřeby Vám můžeme zajistit veškerou dokumentaci a povolení, případně zajištění úvěru. K naší činnosti patří také zajištění kontejnerové autodopravy nákladním vozem AVIA A80. Dále provádíme výkopy a terénní úpravy pásovým mikrorypadlem KUBOTA, realizujeme veškeré elektro rozvody a instalace dle přání zákazníka, včetně revizí. Nabízíme i rekonstrukce, přestavby či stavby na klíč.


Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Potřebujete-li na Znojemsku zajistit výstavbu či rekonstrukci Vaší koupelny, pak se bez váhání obraťte na naši společnost! Naše firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, bytů, sádrokartonářskými pracemi, provedeme jakékoliv vodoinstalační, topenářské i obkladačské úkony. Demontujeme staré bytové jádro, odvezeme suť, uděláme nové rozvody odpadů a vody, namontujeme novou vanu, sprchová kout, toaletu ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Instalatérské práce, voda, topení, plyn, okres Třebíč, montáž plynových, kondenzačních a elektrických kotlů

Instalatérské práce, voda, topení, plyn, okres Třebíč, montáž plynových, kondenzačních a elektrických kotlů

Pan Miroslav Herynek nabízí veškeré instalatérské práce v oborech voda, topení a plyn v okrese Třebíč. Zabývám se především montáží plynových, kondenzačních a elektrických kotlů. V rámci své činnosti realizuji také montáže kaskádových kotelen Thermona. Rád vám také pomůžu s vyřízením kotlíkové dotace nebo dotace na solární kolektory či akumulační systémy. Společně s nabízenými plynoinstalatérskými, vodoinstalatérskými a topenářskými pracemi provádím také drobné zednické a zámečnické práce.


Instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen, kamerové prohlídky prostor, montáž a výměna radiátorů

Instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen, kamerové prohlídky prostor, montáž a výměna radiátorů

Pokud sháníte v okrese Trutnov řemeslníka na instalatérské nebo topenářské práce, neváhejte se obrátit na firmu Günter Szalata, která současně nabízí také rekonstrukce koupelen. V rámci naší činnosti se zabýváme také revizemi kanalizací a potrubí, provádíme kamerové prohlídky dutých prostor, rozvody vytápění v materiálech měď, ocel, uhlíková ocel nebo plast, podlahové vytápění, a to jak teplovodní, tak i elektrické nebo výměnu a montáž radiátorů. Nabízíme deskové radiátory zn.Korado, Purmo aj. a také koupelnové radiátory Thermal, Trand, Korado a další.