Tvorba a vydávání příloh o evropských fondech 4

Tvorba a vydávání příloh o evropských fondech 4

Předmětem veřejné zakázky je vytvoření a zajištění vydávání příloh o přínosech projektů podpořených z fondů EU v denících s celostátním dosahem.
Jedná se o veřejnou zakázku rozdělenou na dvě části ve smyslu § 35 ZZVZ, které jsou označeny jako část A a část B. Dodavatel může podat nabídku na jednu nebo obě části veřejné zakázky. Pro každou z částí je dodavatel oprávněn podat nejvýše jednu nabídku. Pokud se v této zadávací dokumentaci nestanoví výslovně jinak, její ustanovení se uplatňují shodně pro obě části veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2022 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo pro místní rozvoj

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo pro místní rozvoj

Zadavatel IČ:
66002222

Zadavatel ulice:
Staroměstské náměstí 932/6

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Hana Ivašková

Zadavatel telefon:
+420 224 861 204

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://mmr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79341400-0
Reklamní kampaně

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální potisk na trička Praha – kvalitně a bez starostí

Originální potisk na trička Praha – kvalitně a bez starostí

V tom případě známe firmu, která se na potisk specializuje, a to již od roku 1990. Firma Karel Šubrt v Praze vám nabízí potisk trik na špičkových strojích dovezených z Itálie, Německa a Švýcarska. Tato firma má bohaté zkušenosti a na spokojenosti zákazníka si zakládá. Tisk probíhá na šesti a osmi barevném ručním karuselu a výsledkem bude kvalitní originální potisk bez starostí. Pokud budete mít zájem můžete si také nechat potisknout reklamní předměty, a to vše sítotiskovou technologií, která je velmi často využívaná a oblíbená. Jestli vás tato nabídka zaujala neváhejte se podívat na webové stránky firmy, kde se dozvíte více podrobností.


Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Potřebujete vytisknout letáky, brožury, dopisy nebo jinou podobnou zásilku a hledáte firmu, na kterou se obrátit? Společnost Česká distribuční k.s. je ta pravá. Postará se o celou reklamní kampaň od zpracování, tisku až po samotnou distribuci. Vy jen zašlete digitální data, a máte to bez starostí. Pokud chcete efektivně zaujmout knihami, letáky, brožurami, časopisy, slevovými kupony, pozvánkami či direct maily, jsme pro Vás to nejlepší volbou. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, jak by měly vypadat reklamní materiály, grafika a rozmístění, aby nejlépe prodávali. Poradíme Vám, co by na Vašich zásilkách nemělo chybět, jelikož sledujeme nejnovější trendy. Připravíme Vám kampaň na klíč: - zašlete nám tisková data - zpracujeme vám cenovou kalkulaci, doporučíme nejvhodnější tisk - grafik zkontroluje správnost dat - potvrdíme Vám realizaci tiskové zakázky - zajistíme rozvoz na jednotlivé sklady - v případě adresných zásilek a dalších požadavků zajistíme jejich kompletaci, štítkování, vklady - doručíme do schránek - zpracujeme výslednou zprávu. Tisk zajišťujeme u největších a nejmodernějších tiskáren, tím zaručujeme kvalitní a bezchybný tisk. Zásilky zkompletujeme dle Vašeho přání - potisk obálek, balení, adresné doručení, personifikace (oslovení), párování vklady, vlepy, vzorky, dárkové předměty, třídění zásilek. Vše zařídíme za Vás a Vy ušetříte čas i peníze!


3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

Aby jméno a logo Vaší společnosti vyniklo a upoutalo na první pohled, musí se od běžných cedulí něčím lišit. O zaručený efekt se postarají 3D loga a nápisy od společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Tyto nepřehlédnutelné nápisy lze pro umocnění plastického efektu podsvítit LED diodami nebo nasvítit halogenovým osvětlením. Vyrábí se z různých materiálů od polystyrenu, PVC, lakovaného hliníku po elegantní kartáčovanou nebo leštěnou ocel. Representativní 3D loga a nápisy Vám vyrobí společnost ALMA-reklama s.r.o., kterou v případě zájmu neváhejte kontaktovat.


Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Podlahy PVC lino s potiskem se stávají hitem moderního bydlení – oživte i vy svůj byt, ložnici nebo kancelář dekorační podlahou. Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. vám zajistí tisk již do tří dnů. Tiskneme na PVC lino měkčené v šíři 2,4 metrů a tloušťce cca 2mm s protiskluzovou úpravou, tisk 720 DPI uv odolnými barvami - dekorační podlahy tiskneme dle vašeho vybraného motivu. Cena je již od 250 Kč m2 za 100 m2 a více (orientační ceník naleznete na našich webových stránkách). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Reklamní agentura Praha - potisk textilu Vaším motivem

Reklamní agentura Praha - potisk textilu Vaším motivem

Reklamní a obchodní agentura která byla založena v roce 1990 Karlem Šubrtem se zabývá vysokou a kvalitní úrovní tisku různých druhů textilu. Potisknout můžete reklamní a sportovní textil. Pokud se budete chtít odlišit a být originální, můžete si nechat potisknout tašky, čepice, deštníky, batohy a mnoho dalšího. Navíc máme krátké dodací lhůty a naše technologie pro výrobu jsou dovezena ze Švýcarska, Itálie a Německa. Nemusíte shánět dárek jen pro své známe, ale udělat radost můžete i sobě, po domluvě zboží vyzvednete na naší adrese nebo nás kontaktujte na telefonním čísle.


Komunikační agentura, reklamní činnost, mediální kampaně, online kampaně vč. fb, polygrafická výroba

Komunikační agentura, reklamní činnost, mediální kampaně, online kampaně vč. fb, polygrafická výroba

Společnost MAYAK komunikační agentura Mgr. Marie Vedralové se již od roku 2005 zabývá reklamní činností. V rámci své činnosti realizujeme například mediální kampaně (TV, PRINT, ROZHLAS, OUTDOOR, INDOOR (včetně výroby podkladů – TV spot, rozhlasový spot, inzerce…) a online kampaně vč. fb. Dále nabízíme polygrafickou výrobu, realizaci grafických a kreativních prací, podporu prodeje, prezentační akce, věrností prezentace, direct mailing a mnohem více. V rámci polygrafické výroby se zabýváme zpracováním a výrobou materiálů od návrhu až po vlastní realizaci v různých jazykových mutacích včetně tisku.