DNS na nákup hotelového textilu

DNS na nákup hotelového textilu

Zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky textilních výrobků pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb, na dobu neurčitou. DNS není rozdělen na kategorie. Až po zavedení DNS bude zadavatel zadávat jednotlivé zakázky na základě výzvy k podání nabídek.
V průběhu zavádění DNS a do již zavedeného DNS je dodavatelům umožněno podat žádost o účast. V případě vyloučení (nezařazení do DNS) dodavatele z DNS má dodavatel možnost opětovně do DNS přistoupit na základě nově podané žádosti o účast. Samotné zařazení do DNS dodavatele neopravňuje k jakémukoliv plnění a veškerá plnění poskytne zadavateli pouze na základě veřejné zakázky zadané v DNS.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2022 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 259 008 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
67779999

Zadavatel ulice:
Přípotoční 300/12

Zadavatel PSČ:
100 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Hrušková

Zadavatel telefon:
+420 974 844 692

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zsmv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39500000-7
Textilní výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna svatebních, společenských, večerních šatů - možnost zapůjčení i prodej modelů ve svatebním salonu Dream Dress

Půjčovna svatebních, společenských, večerních šatů - možnost zapůjčení i prodej modelů ve svatebním salonu Dream Dress

Jedinečné šaty pro svatební den i na ples jistě vyberete ve Svatebním salonu Dream Dress Kroměříž. Najdete u nás mnoho svatebních, společenských, večerních šatů pro každou postavu. Snadno si vyberete v různých cenových relacích. V šatech od nás je snadné zazářit, sledujeme aktuální trendy, u svatebních šatů máme vždy nejnovější kolekci. Večerní šaty často obléknete jen párkrát za rok, ale společenské šaty můžete využít i na denní nošení. Spokojené klientky máme ve Zlínském kraji i širším okolí. Půjčovna šatů i prodej ze salonu: - svatební šaty z nejnovější kolekce - večerní, plesové šaty - společenské šaty na oslavu i denní nošení. Modely v různých cenových relacích, pro štíhlé i plnější ženské tvary. Pro každou z vás doporučíme ideální model.


Uniformy pro dobrovolné hasiče - šití požárních stejnokrojů na míru

Uniformy pro dobrovolné hasiče - šití požárních stejnokrojů na míru

Nechte si ušít firemní uniformu od společnosti LIPTEX TRADING s.r.o., která působí po celém Moravskoslezském kraji. Šijeme zejména kvalitní uniformy a profesní ošacení pro Sbory dobrovolných hasičů. Uniformy dodáváme do vyzbrojen v celé ČR nebo přímo hasičským sborům. Zajistíme Vám kompletní výrobu uniforem včetně loga, potisků, vyšití a ostatních doplňků. Největší pozornost však věnujeme samotné výrobě a individuálnímu přístupu k odběratelům. Zajišťujeme šití uniforem pro klasické i nadměrné velikosti, šijeme uniformy i pro netypické postavy - tady Vám však doporučujeme návštěvu naší firmy, kde se dohodneme na zhotovení oděvu přímo na míru. Uniformy pro Sbor dobrovolných hasičů šijeme z kvalitní oblekové tkaniny, která je velmi oblíbená a žádaná. Ze stejného materiálu jsou pak zhotoveny i čepice – brigadýrky. Pro příslušnice šijeme také kalhoty a sukně, které upravíme do požadované délky.


Firemní uniformy pro piloty a stejnokroje pro letušky – kvalitní a profesionální šití na míru

Firemní uniformy pro piloty a stejnokroje pro letušky – kvalitní a profesionální šití na míru

LIPTEX TRADING S.R.O je výrobcem firemního oblečení Z Liptaně. Ušijeme Vám firemní uniformy na míru dle Vašeho přání a potřeb a podle Vašich požadavků Vám navrhneme celkový design a styl firemního oblečení. Šijeme uniformy a stejnokroje na míru pro firmy a různé spolky jako například: (hotely, bezpečnostní agentury, SDH-dobrovolní hasiči, firemní oblečení pro management a podobně) Naše služby Vám zajistí potřebné oblečení od návrhu ke kompletnímu zhotovení oděvu. Při každé realizaci zakázky jsme schopni plně se přizpůsobit potřebám zákazníka. Ať už se jedná a konfekční oděvy nebo šití oděvů na míru, většinou sjednáme osobní návštěvu a na všem se individuálně domluvíme. Na zhotovený oděv , Vám poskytneme servis po celou dobu užívání oděvu: -povolení a zabrání kalhot v pase zdarma (jedná se o nejčastější žádanou úpravu) -1 x za rok hromadný servis zdarma na všechny zhotovené oděvy – tj. přežehlení obleků, celková kontrola, přišití knoflíků, malá oprava podšívky apod. Naše společnost Vám zaručuje kvalitní materiál a specializovanou ruční práci a to vše ruku v ruce s moderními trendy a současným stylem oblečení.


Pánská konfekce, obleky, saka, vesty - kvalitní materiál

Pánská konfekce, obleky, saka, vesty - kvalitní materiál

Krejčovsky dokonale zpracované obleky, saka i vesty z kvalitního materiálu Vám zaručí firma LIPTEX TRADING s.r.o., která je výrobcem pánské konfekce z Liptaně. Vyberte si u nás pánské obleky pro každou Vaši událost. Při šití obleků bereme ohled na poslední módní trendy a zpracováváme pouze kvalitní vlněné látky. Výsledkem je pánský oblek, který přispěje ke zvýšení image. Jsme vaším dodavatel pánské konfekce!


Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů

Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů

Již 27 let prodává společnost X-Lejdy Fashion v Poděbradech kvalitní a pohodlnou módu i v nadměrných velikostech. Neváhejte navštívit naši prodejnu, u nás si vybere opravdu každý. Nabízíme dámskou a pánskou módu od velikosti S až po 8XL. Vybírat můžete ze sportovní, společenské a extravagantní módy. Dále máme v nabídce šaty, saka, kalhoty, košile, halenky, svetry, trička, bundy, kabáty, spodní prádlo, pyžama a mnoho dalšího. Jistě si přijdete na své u módy z Itálie či Francie nebo se nadchnete pro módu z naší dílny! Oblečení Vám upravíme přímo na Vaši postavu, nic pro nás není problém. Provozujeme půjčovnu společenských oděvů. Zapůjčit si můžete plesové šaty či pánské obleky.


Svatební salón Dáša dodá dokonalé svatební šaty - šití na míru i zapůjčení

Svatební salón Dáša dodá dokonalé svatební šaty - šití na míru i zapůjčení

Pokud jste stále pro sebe nenašly dokonalé svatební šaty a bydlíte nedaleko Uherského Brodu, dovolíme si Vás pozvat do našeho Svatebního salónu Dáša, který najdete na ul. Komenského. Svatební šaty šijeme na míru a mnoho modelů máme k zapůjčení. Vyberou si u nás tedy i družičky nebo třeba kamarádky společenské šaty. Obstaráme i veškeré doplňky, květinovou výzdobu, zajistíme fotografa, kameramana či hudbu, kadeřnici, kosmetičku apod. Za dobu svého působení, více než 12 let zkušeností, máme klientky z širokého okolí - nejen lokalita Uherské Hradiště, ale také Hodonín, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky.