Poptáváme certifikaci na betonový plot

Poptáváme certifikaci na betonový plot

Poptáváme certifikaci na betonový plot.

Dobrý den přeji,
jsme stavební společnost a ráda bych se informovala, zda je možné získat certifikát na výrobek – betonový plot, jako protipožární zábranu. Jestli je to možné? Jak nákladné by to asi bylo? Co bychom proto měli udělat? Předem děkuji za informace
Poptávka byla vložena dne:
22.09.2022 11:47

Platnost poptávky:
22.10.2022 11:42

Kontaktní osoba:
STAVEX BV s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Společnost, která pomůže Vašim výrobkům a službám posunout se ještě dál, a to jak na tuzemském trhu, tak na globální úrovni. To kam až chcete dosáhnout, totiž záleží čistě na Vás. Představujeme Vám společnost Intertek s.r.o., která sídlí v Praze a již přes sto let pomáhá svými službami firmám ve vylepšování jejich výrobků a služeb. Zaměřují se na zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů, tak aby nejen splňovaly standarty kvality, ale také se ve svém působení na trhu dostávaly dál na přední pozice a byly tak zákazníkem voleny na prvním místě. Firma se ke zlepšení zaměřuje především na osvědčené postupy jako je: - ověřování - testování - inspekce - školení - certifikace S více jak sty pracovišti po celém světě, je společnost Intertek s.r.o. předním poskytovatelem služeb pro zlepšení kvality pro průmyslové odvětví po celém světě a může i Vaší firmě pomoci k rychlejšímu růstu a prosazení na trhu.


Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Řešíte udržitelnost nebo důvěryhodnost vašeho výrobku či produktu? Jste firmou nebo spotřebitelem a potřebujete si ověřit bezpečnost? TÜV SÜD Czech s.r.o. je garantem v oblasti auditorství, certifikovaní a testování, čímž chrání bezpečnost osob a životní prostředí. Naši certifikační značku nabízí v mnoha odvětvích průmyslu a pro koncové výrobky. V chemické průmyslu, kde je kladen důraz na dodržování předpisů, jako nikde jinde. Zajišťujeme, aby veškeré technické vybavení odpovídalo požadavkům a podmínkám provozu. Naše služby můžou využít energetické firmy, železnice, dodavatelé a výrobci do automobilového průmyslu. Můžete využít naší nabídky, pokud jste majitel nebo prodejce vozů, umíme posoudit stav vozidla, ohodnotit ojeté nebo bourané automobily či poskytnout technické kontroly. Naše služby jsou opravdu rozsáhlé a různorodé. Navštivte naše sociální sítě, webové stránky a veškeré dotazy posílejte prostřednictvím webového formuláře nebo informační linky.


Certifikace QMS, EMS, BOZP – provádění odborných auditů

Certifikace QMS, EMS, BOZP – provádění odborných auditů

Snaží se vaše společnost o odbornou certifikaci? Chcete dosáhnout na certifikaci ISO9001, jednu z environmentálních certifikací nebo chcete zorganizovat nějaký kurz či školení? Potřebujete k tomu ovšem kvalitní certifikační a poradenskou společnost. Zvolte si nás – ASMcert, s.r.o. a nebudete litovat. Naše olomoucká certifikační společnost nabízí klientům různé služby, a to zejména provádění odborných auditů k dosažení jedné z certifikací, která byla zvolena. Zaměřujeme se na certifikace v oblasti managmentu kvality QMS, environmentální certifikáty, ochrany bezpečí a zdraví, ale organizujeme také různé odborné kurzy. Nahlédněte na celou nabídku na webu. Našli jste-li nějaký vhodný produkt pro vás, kontaktujte nás. Naše odbornost je ověřena léty praxe a dobrými referencemi. Sídlíme v Olomouci, a to na adrese Krokova 12.


Certifikace strojů pro trh UK

Certifikace strojů pro trh UK

Pro oblast hluku podle Směrnice UKCA SI 2001 1701 The Noise Emission in the Environment by Equipment for use Outdoors (Emise hluku v prostředí zařízeními k použití ve venkovním prostoru). Jedná se o paralelu Směrnice EU 2000/14/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se emisí hluku zařízení, která jsou určena k použití ve venkovním prostoru, do okolního prostředí.


Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Uvádíte na trh nový výrobek nebo jste renovovali starší produkt? Potřebujete mít jistotu, že je kvalitně proveden bez vad materiálu a konstrukce? Tak neváhejte a nechejte si jej otestovat u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Díky testování produktu bude Vámi uváděná novinka na trh bezpečná a vyhovující potřebným normám. Provádíme různé druhy kontroly výrobků. Otestujeme elektrickou bezpečnost odolnosti vysokého napětí i elektrickou izolaci, radiové kmitočty vysílače i přijímače. Dále pak vyhodnocujeme životnost v závislosti na enviromentálních podmínkách, které provádíme jako klimatické, teplotní, vlhkostní zkoušky či testování rázu a vibrací. Realizujeme také nedestruktivní zkoušky svarových spojů a kovových materiálů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Rádi a ochotně Vám vždy poradíme a pomůžeme.


Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Potřebujete opravit či pořídit nový manometr nebo tlakoměr? Obraťte se na firmu Tertec s.r.o. Je přímým obchodním zástupcem WIKA-Messgerätevertrieb Ursula Wiegand GmbH & Co KG a postará se Vám o servis, kalibraci i prodej manometrů i průmyslových tlakoměrů. Prodej, servis, kalibrace: - manometry - průmyslové tlakoměry a teploměry - měřící a regulační technika - pneumatické ventily a válce. Zaměřujeme se na přípravu manometrů pro metrologické měření. Využijte desítky let našich zkušeností a přijďte k nám. Naše služby jsou na profesionální úrovni a rádi Vám ve všem poradíme!