Budovanie zelenej infraštruktúry v obci Veľký Lapáš

Budovanie zelenej infraštruktúry v obci Veľký Lapáš

Predmetom zákazky výber zhotoviteľa diela pre vybudovanie zelenej infraštruktúry v obci Veľký Lapáš v zmysle položkového rozpočtu a projektovej dokumentácie, ktoré sú súčasťou súťažných podkladoch.

Zákazka sa pozostáva z 3 časti:
- Športová zóna, časť č. 1
- Parčík oddychu a športu vo Veľkom Lapáši, časť č. 2
- Parčík oddychu a športu vo Veľkom Lapáši - Krajinné úpravy - drobná architektúra, časť č. 3
Veřejná zakázka vložena:
20.09.2022 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Veľký Lapáš

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Veľký Lapáš

Zadavatel IČ:
00308145

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Babalová, starostka

Zadavatel telefon:
+421 377 879 812

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výsadba ovocných stromů, alejí, přírodní zahrady pro obce, města

Výsadba ovocných stromů, alejí, přírodní zahrady pro obce, města

Firma GARD&N z okresu Uherské Hradiště je spolehlivým partnerem pro města, obce i soukromé osoby v oboru arboristika, projekce a výsadba ovocných stromů, alejí či realizace přírodní zahrady. Vysadíme trvalkové záhony, položíme travní koberce. Provádíme veškeré zahradnické a krajinářské služby - klintelu máme v regionu Zlínský kraj. Naším oborem je arboristika - komplexní péče o stromy rostoucími mimo les. Nabízíme profesionální služby zahradního architekta, arboristy - provádíme speciální zásahy na dřevinách. Projektování, návrhy, realizace, projekty: -zahrady - přírodní i okrasné -parky, parků -stromořadí, aleje -veřejná zeleň a prostranství. Kontaktujte nás na tel.:572542969.


Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Vaš trávník a zahradu svěřte do rukou profesionálů, kteří jsou schopni zasáhnout proti vytrvalým plevelům. Vsaďte na firmu U-SERVIS z Opavy, která se postará o to, aby vzhled Vašeho trávníku nekazil plevel. Vaše zahrada bude díky nám stále krásná. Nabízíme profesionální servis, díky kterému splníme Vaše nároky na její užívání. Provádíme plení záhonů (chemické i ruční), dosev travních ploch, komplexní péči o trávu, střih stromů a keřů, řez obrub, doplňování mulče, hnojení, péče o trvalkové a letničkové záhony, příprava zahrady na zimu a střih živých plotů.


Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

K oživení interiéru bytu, kanceláře firmy i vstupních prostor administrativních budov jsou vhodné zelené stěny z živých rostlin. Vertikální zahrada může zútulnit interiér i u Vás, k profesionálům v oblasti zahradní architektury patří Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o. Uherské Hradiště. Působí hlavně v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj. Každý interiér oživí stěna osázena vertikálně rostoucími rostlinami nebo čerstvými bylinkami. Obraťte se na nás, lze navrhnout řešení na míru do malého bytu i velkých prostor. Instalace i následná údržba stěny pokryté živými rostlinami je velmi snadná. Lze doplnit automatickým systémem zalévání a svícení.


Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Společnost GARD&N Staré Město nabízí v regionu Zlínský kraj a Brno služby v oboru arboristika - celoroční údržba a ošetření veřejné zeleně, parků, soukromých zahrad. Pro bližší informace volejte - +420777743026. Poskytujeme poradenství v oblasti péče o zeleň. Dodáme návrhy pro krajinné úpravy Vaší zahrady. Péče o trávníky: - vertikutace, provzdušnění, pískování, dosev trávníku - sekání se sběrem i bez sběru - hnojení, odplevelování a regenerace trávníků. Odborný řez, ošetření, tvarování dřevin: - tvarování živých plotů - prořez stromů i rizikové kácení - odstranění pařezů. Likvidace odpadů: - kompletní vyčištění pozemků - likvidace náletových dřevin - odvoz a likvidaci biologického odpadu - sekání se sběrem i bez sběru. My víme, jakou péči Vaše zahrada potřebuje!


Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Chcete, aby byla Vaše zahrada podle Vaších představ? Obraťte se na spolehlivé zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě. Poskytneme Vám služby v oboru realizace zahrad, včetně drobných úprav zeleně. Realizace zahrad: - výsadba a založení skalek - výsadba živých plotů - výsadba trávníků - drobné úpravy zeleně - prodej rostlin. Zahradu Vám zrealizujeme podle Vašich financí s ohledem na údržbu. Zahradu si pak můžete využívat jak už k odpočinku a relaxaci, tak pro pěstování zeleniny či ovocných stromků. Odstraníme Vám také nežádoucí plevel a mnoho dalšího, stačí nás jen oslovit! Jsme tady pro Vaší krásnou zahradu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Společnost ARVITA P spol. s r.o. Otrokovice dodá odborné zhodnocení, znalecké posudky ke kácení dřevin i návrhy na kompenzaci výsadby dřevin a vyřeší jednání s příslušnými úřady za Vás. Reference z realizovaných akcí i zpracovaných dokumentací jsou nejen v regionu Zlín, Kroměříž a Uherské Hradiště, ale z i z oblastí v okolí Znojma, Brna, Olomouce nebo Ostravy a Přerova. Kancelář firmy najdete na adrese - Otrokovice, Příčná 1541 - tel.: 577938161.  K pokácení vzrostlého stromu či jiné dřeviny rostoucí mimo les je potřeba povolení příslušného orgánu státní správy, tedy obecního úřadu, městského úřadu, respektive jejich oddělení k tomu určených. My jednání s příslušnými úřady řešíme za Vás a dodáme potřebné odborné posudky. Dále řešíme kácení dřevin - je nutné kompenzovat ekologickou újmu a zajistit náhradní výsadbu za pokácené keře, stromy. Dodáme návrhy na kompenzaci výsadby.