Genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka II

Genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka II

Predmetom zákazky je genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka založené na genomických testoch s minimálnou hustotou 9K SNP informácií (9 tisíc SNP záznamov).
Počet genotypovaných zvierat: maximálne 4 800 ks.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uniag.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85200000-1
Veterinárne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Veterinární kardiologie a vyšetření kardiologických potíží - neponechejte nic náhodě

Veterinární kardiologie a vyšetření kardiologických potíží - neponechejte nic náhodě

Pozorujete na svém mazlíčkovi kardiologické potíže jako je kašel, zadýchávání, křeče a další příznaky? Hledáte veterinární pracoviště kde poskytnou Vašemu zvířátku tu nejlepší péči? Pak neváhejte a navštivte ordinaci MVDr. Petra Johanidese. Poskytujeme kompletní péči, od stanovení diagnózy, až po samotný chirurgický zákrok. Díky vysoce přesnému ultrazvuku s neonatální kardiologickou sondou, jsme schopni vyšetřit i nejmenší pacienty. Při echokardiografii pozorujeme velikost, tvar, strukturu a funkci srdce. Vyšetříme také HCM u koček. V naší ordinaci se zvířecím pacientům dostává té nejlepší péče. Přijďte se přesvědčit.


Péče o malá i velká zvířata Česká Lípa - komplexní služby v oblasti zdraví a prevence

Péče o malá i velká zvířata Česká Lípa - komplexní služby v oblasti zdraví a prevence

Veterinární ordinace - Ošetřujeme veškerá zvířata, malá i velká, domácí, hospodářská i exotická - Veterinární ordinace SLOVANKA Česká Lípa. Ošetřujeme veškerá zvířata, malá i velká, domácí, hospodářská i exotická. Jsme schopni za Vámi přijet na farmu, statek či jiný areál, kde se zvířata nachází. Na objednání přijedeme ambulantně i k Vám domů. Zajišťujeme veškerou veterinární péči jako: povinné očkování zvířat prevence a odčervování parazitů aplikace mikročipů odstraňování zubního kamene chirurgické zákroky interní zákroky rentgenologické vyšetření pohybového aparátu a jiných orgánů. Ordinační hodiny: PO-PÁ 07.30 - 09.00 16.00 - 18.00 (pondělní odpolední ordinace není), SO a NE 16.00 - 18.00


Veterinární klinika, pohotovost, poradna, péče o malá zvířata

Veterinární klinika, pohotovost, poradna, péče o malá zvířata

Veterinární klinika Uherské Hradiště Mlejnský provozuje i pohotovost na tel.: 725761501 a fungujeme i jako veterinární poradna. V naší ordinaci je poskytována kompletní péče pro veškerá malá zvířata. Navštivte nás na adrese Uherské Hradiště, Revoluční 1506. Poskytované služby: - poradenství ohledně stravování, chovu i výcviku - prevence, ošetření a léčení - vakcinace, očkování pro psy i kočky - kastrace u psů, koček - čipování zvířat i vystavení pasu - interní péče, chirurgie, ortopedie, gynekologie, oční, urologie - veterinární stomatologie i zubní chirurgie - sono, RTG, EKG - odběry a laboratorní vyšetření krve a moči.


Zubní ordinace pro psy, kočky a drobné savce – komplexní péče o chrup Vašich mazlíčků

Zubní ordinace pro psy, kočky a drobné savce – komplexní péče o chrup Vašich mazlíčků

Mezi hlavní důvody zubní ordinace v naší veterinární nemocnici v Opavě, patří udržení zdravého chrupu Vašeho mazlíčka a zánik dalších případných onemocnění. Naše ordinace se k onemocnění zubů staví jako ke komplexnímu problému. Podmínkou kvalitního zubního ošetření je dokonalá diagnostika speciálním RTG přístrojem (v případě nejasností doplněným o 3D panoramatický snímek provedený na našem moderním CT přístroji). Zabýváme se odstraňováním zubního kamene, parodontózou, nekrotizací kořenů, degenerativními změnami v čelistech, nádorovými změnami v dásních apod. Včasná péče o chrup zvířat v naší zubní ordinaci, zabrání bolestnému onemocnění zubů Vašeho mazlíčka a zároveň sníží riziko dalších onemocnění. Provádíme i složité ortodontické chirurgické zákroky pomocí speciální kostní frézy a oscilační pily, používané v humánní medicíně. Tak jak člověk myslí na vlastní čistotu dutiny ústní je potřeba myslet také na zdraví zubů zvířat. Často ani běžné bolestivé případy nejsou zjistitelné klasickým RTG přístrojem a je zapotřebí speciální zubní RTG (obdoba lidské medicíny), kde se díky přesnější diagnostice podaří zbavit zvíře utrpení a vyléčit problém. Dále se silně rozvíjí veterinární ortodoncie (rovnátka) a především u mladých nebo chovných zvířat se dostáváme k zákrokům nastřelování implantátů.


Veterinární klinika MVDr. Petra Johanidese -  laparoskopické kastrace a chirurgické ošetření

Veterinární klinika MVDr. Petra Johanidese - laparoskopické kastrace a chirurgické ošetření

Chtěli by jste nechat svého mazlíčka vykastrovat co nejšetrnější metodou? Pak se zastavte na naši veterinární kliniku, kde provádíme laparoskopické kastrace i jiné chirurgické ošetření! V naší ordinaci poskytneme malým zvířatům to nejlepší jak preventivní, tak i terapeutickou péči. Provádíme široké veterinární a léčebné ošetření jako: - laparoskopické kastrace - chirurgická ošetření - rentgenové snímání - ultrazvukové vyšetření - endoprotézy kyčelních kloubů - neurochirurgii páteře - CT vyšetření a mnoho dalších vyšetření, které pomohou pro stanovení správné diagnózy Vašeho mazlíčka. Pro více informací neváhejte a kontaktuje nás!


Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

Chcete Vašemu zvířeti zajistit tu nejlepší zdravotní péči? Pak právě naše Veterinární Nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. bude pro Vás ta pravá. V okolí Opavy a Krnova provozujeme nonstop veterinární pohotovost, kde se na nás můžete obrátit v akutních případech i mimo ordinační dobu, avšak za přijatelný pohotovostní příplatek. Je-li naše pohotovostní číslo právě nedostupné, máme pravděpodobně přetíženou linku urgentními případy. Na pohotovosti slouží střední veterinární personál a zaměstnanci, kteří jsou připraveni pomoci na zavolání. Jsou jimi specialisté na chirurgii, ortopedii, kardiologii, RTG, USG a CT zobrazovací techniku, stomatologii, internu, zoo zvířata či malé savce. Jsme vybaveni JIP, infuzními pumpami, monitory životních funkcí, kyslíkovým boxem a terapií, vlastní bakteriologickou laboratoří s výsledky do 24 hod., laboratorní diagnostikou z krve. Díky tomu máme biochemické a hematologické vyšetření ihned k dispozici. Samozřejmostí je izolovaná hospitalizace psů a koček zvlášť.