Vetranie a kúrenie

Vetranie a kúrenie

Predmetom zákazky je obstaranie materiálno technického vybavenia: Zariadenia pre chov poľnohospodárskych zvierat (časť 1: Vetranie a kúrenie, časť 2: Kŕmenie a napájanie, časť 3: Ustajnenie, časť 4: Dojenie a ošetrenie mlieka) pre Spojenú školu Ivanka pri Dunaji v rámci projektu Rekonštrukcia a investičná podpora COVP Ivanka pri Dunaji podporených zo štrukturálnych fondov EÚ Integrovaný regionálny operačný program 2014 2020 (ďalej len IROP 2014 2020), kód projektu ITMS2014+: 302021J206, pre školu so zameraním na poľnohospodárstvo.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 11:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Vančová

Zadavatel telefon:
+421 248 264 207


Zadavatel web:
https://www.bratislavskykraj.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V PREMIUM. Jde o nový stroj z roku 2021, s nadstandardním výškovým dosahem a výkonem motoru pro tuto třídu. Výbava - klimatizace, ofuk ventilátoru, paletizační vidle, pracovní světla, motor Deutz 115, 40 km, hydraulické posouvání vidlí, bez vzduchových brzd, Vario převodovka, vzduchová sedačka. Možnost přihlášení na SPZ Dosah 7m, nosnost 3t. Cena 2,250,000 bez DPH . Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Svahové a plošné mulčovače, příkopová ramena za traktor

Svahové a plošné mulčovače, příkopová ramena za traktor

Potřebujete pro práci na vašich loukách kvalitní plošné nebo svahové mulčovače? Chcete si pořídit žací příkopová ramena značky Bomford? Mulčovače i příkopová ramena Bomford vhodná pro zemědělce, zahradnictví i komunální služby nebo vinaře prodává firma SYNPRO z Velkých Bílovic. Naše firma dodává žací příkopová ramena, ale také svahové a plošné mulčovače od anglické firmy Bomford, která patří ke špičce ve svém oboru. Vybrat si můžete kompaktní žací příkopová ramena, která je možné zapojit nejen za klasický traktor, ale i malotraktor. Příkopová ramena je možné zapojit na přední nebo zadní závěs. V sortimentu Bomford najdete také svahové a plošné mulčovače s větší i menší šířkou pracovního záběru v závislosti na jejich použití. I zde je možné vybrat variantu předního nebo zadního připojení.


Prodej, servis zemědělské techniky, náhradních dílů  - Manitou, Monosem, Landini

Prodej, servis zemědělské techniky, náhradních dílů - Manitou, Monosem, Landini

Sháníte firmu, která prodává náhradní díly na zemědělské stroje? Potřebujete servis zemědělské techniky? Společnost AGRIOLA s.r.o. Polešovice prodává a také servisuje zemědělskou techniku. Dodává veškeré náhradní díly od renomovaných výrobců, jako jsou Manitou, Monosem, Landini, Gregoire-Besson, MC Cormick, Comer industries, Matrot, Sulky, Carraro a další. Působíme nejen ve Zlínském kraji, ale také v celé České republice. Zabýváme se servisem zemědělských strojů. Prodej: - nová i použitá zemědělská technika, traktory - náhradní díly na zemědělskou techniku od renomovaných výrobců - oleje - nápravy - adaptéry - filtry - opotřebitelné náhradní díly. Profesionální prodej zemědělské techniky je nerozlučně spojen s kvalitním servisem. AGRIOLA s.r.o. vám nejen prodá zemědělský stroj, ale také se o něho postará v budoucích letech jeho užívání.


Realizace posklizňových linek a sušáren obilovin na klíč

Realizace posklizňových linek a sušáren obilovin na klíč

Potřebujete stroje na zpracování obilovin? Máte specifické požadavky týkající se výroby sušáren obilovin a hledáte firmu, která tyto stroje vyrábí na zakázku? Realizaci posklizňových linek i sušáren obilovin svěřte do rukou firmy HAIVA Tasovice. Vyrábíme kusové zemědělské stroje pro zpracování obilovin na klíč. Poradíme si s veškerými specifickými požadavky. Dodáváme nové posklizňové linky a sušárny obilovin, ale poradíme si i s opravami výměníků tepla nebo izolace a opláštění těchto strojů.


Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Specializujeme se na dovoz a prodej zemědělské, kompostárenské a lesnické mechanizace v Plzni. Jsme dovozcem několika významných značek jako jsou například NORMET CORPORATION, AUER, STOCKMANN, KUBOTA, LASKI a mnoho dalších. Nabízíme mulčovače a frézy pro lesnictví, frézy na pařezy, hydraulické ruky, traktory, štípačky na dřevo, vytěžovací kleště, kompostovací kontejnery, a dokonce i motorové pily a nářadí pro vaší zahradu. Chcete znát kompletní nabídku? Je opravdu bohatá proto by byla škoda, kdybyste jste si jí minimálně neprohlédli. Podívejte se na naše webové stránky a uvidíte sami, že u nás je opravdu z čeho vybírat.


Prodej, renovace a servis traktorů ZETOR Velim

Prodej, renovace a servis traktorů ZETOR Velim

Naše firma Jan Kuchař – Velim se zabývá plnohodnotnou renovací použitých traktorů ZETOR Velim. Poskytujeme kompletní služby pro zájemce i uživatele techniky ZETOR Velim - zajišťujeme prodej traktorů, financování, servis, opravy, renovace a prodej náhradních dílů. Specializujeme se na prodej traktorů ZETOR Velim a náhradních dílů na traktory unifikované řady I, II, III. - prodej traktorů - opravy traktorů - renovace traktorů - renovace dílů