Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK -

Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK -

Predmetom zákazky je výber dodávateľa (ďalej dodávateľ alebo predávajúci) resp. dodávateľov mlieka, mliečnych výrobkov a lahôdok pre organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Centrum sociálnych služieb Horný Turiec, Turčianske Teplice a Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky, B.3 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky a B.4 Ďalšie informácie a požiadavky verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.10.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Kučková

Zadavatel telefon:
+421 415032111 / 415032414


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obložené mísy Opava - salámové i sýrové mísy, pečená kolena, nakrájené šunky a šunkové koleno

Obložené mísy Opava - salámové i sýrové mísy, pečená kolena, nakrájené šunky a šunkové koleno

Plánujete posezení s přáteli? Pak budete potřebovat chutné pohoštění. Neváhejte a obraťte se na naše řeznictví a uzenářství Lukáš Gebauer z Otic u Opavy, které ho vlastnoručně připraví za Vás. Zabýváme se výrobou a prodejem uzenin, masných výrobků, pečených specialit a dalších pochutin. Na přání Vám nachystáme obložené mísy a naporcovaná šunková kolena. S našimi výrobky budete maximálně spokojeni, nabízíme: - pečená šunková porcovaná kolena bez kosti a kůže - zabíjačkové, salámové, sýrové, zeleninové, mix - součástí každé mísy je zeleninová ozdoba - cena 350,-kč/kus. Přejeme Vám dobrou chuť! Pro objednávky nás neváhejte kontaktovat.


Výrobky studené kuchyně, lahůdky regionálních výrobců – chlebíčky, saláty, bagety uzeniny

Výrobky studené kuchyně, lahůdky regionálních výrobců – chlebíčky, saláty, bagety uzeniny

Máte chuť na poctivé uzeniny, bohatě obložený chlebíček nebo obloženou bagetu? Pak navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si můžete zakoupit výrobky studené kuchyně od regionálních výrobců. Na pultu lahůdek na Vás čekají: - chlebíčky se šunkou, sýrem, hermelínem, herkulesem, debrecínkou, ruským vejcem nebo v kombinaci sýr salám - saláty - bramborový, pochoutkový, křenový, kuřecí, mexický, česnekový, pákový, pařížský, sleďový a další - obložené bagety – s kuřecím řízkem, sýrová - uzeniny -  uzené maso, párky, klobásy, paštiky, polévky Přijďte k nám a vyberte si, na co mátě chuť!


Mléčné produkty z Jaroměřické mlékárny - výroba výhradně z českého mléka

Mléčné produkty z Jaroměřické mlékárny - výroba výhradně z českého mléka

Naše mlékárna je sice malá, ale za to máme kvalitní produkty a výrobky pouze z českého mléka. Každý den zpracujeme kolem 120 000 litrů mléka a získali jsme spoustu ocenění jako například značka Klasa. Mezi naše mléčné výrobky patří: - Jaroměřické tvarohy, které připravujeme více jak 80 let. - Jaroměřické žervé, vhodné do pomazánek a vynikající na chleba. - Tradiční pomazánkové, vyráběný v 6 různých příchutí bez chemie. Všechny naše výrobky naleznete na naších webových stránkách nebo nás navštivte v Jaroměřicích nad Rokytnou. Těšíme se na vaši návštěvu.


Zpracování mléka, výroba a prodej mlékárenských výrobků, výroba mléčných výrobků z kravského mléka

Zpracování mléka, výroba a prodej mlékárenských výrobků, výroba mléčných výrobků z kravského mléka

Chcete nakupovat pouze čerstvé mléčné výrobky, přímo od kvalitního výrobce? Díky zpracování mléka ve vlastní mlékárně nabízí Farma Tompeli se sídlem v Železném Brodě, pouze ty nejkvalitnější a nejchutnější výrobky. Naše farma byla založena již v roce 1993 a od roku 2007 máme vlastní mlékárnu. Nabídka našich produktů: - mléčné výrobky z kravského mléka - čerstvý bílý sýr - jogurt - mléko - sekaný "sejrový tkaničky" - smetana - sýr cihlovka - Tompeliho Zlaťák - tvaroh - zákys. Neváhejte ochutnat naše mléčné výrobky s chutí starých dobrých časů!


Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Nově vzniklá sýrárna v Kostelci na Hané vyrábí Moravský výběrový sýr z čerstvého plnotučného mléka typu Gouda. Sýr dodáváme v blocích, krájený nebo plátkovaný. Vyzkoušet také můžete naše chutné sýrové nitě. Vše je vyrobeno z kvalitního čerstvého mléka od našich vlastních krav. Při výrobě sýru jsou zachovány všechny potřebné živiny, proto je plný vitamínů. Sýrárna ROLS - to je poctivá výroba sýru !


Obložené salámové, salámovo-sýrové mísy a talíře  - občerstvení ve formě studeného rautu

Obložené salámové, salámovo-sýrové mísy a talíře - občerstvení ve formě studeného rautu

Potřebujete drobné občerstvení pro Vaše kolegy nebo na víkendovou sešlost? Chutné občerstvení v podobě studených talířů a mís plných dobrých uzenin pro Vás připraví Poctivé uzenářství z Prosiměřic. Vyzkoušejte naše salámové nebo salámovo-sýrové talíře a mísy, které zajisté oceníte všichni milovníci poctivých uzenin. Talíře a mísy jsou obloženy libovými šunkami, chutným domácím uzeným masem vyuzeném na bukovém dřevě, nejkvalitnějšími klobásami plných masa a také pikantními trvanlivými salámy. Na Vaše přání můžeme talíře doplnit sýrovými specialitami.