Výpalky z plechů tl. 270, 220 a 200 mm

Výpalky z plechů tl. 270, 220 a 200 mm

Dodávky výpalků z plechů tl. 270, 220 a 200 mm.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 607 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Nězgodová

Zadavatel telefon:
+420 556 783 437

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ozubení, drážky do nábojů, obrážení, štosování materiálu na obrážečkách

Výroba ozubení, drážky do nábojů, obrážení, štosování materiálu na obrážečkách

Specialisté na kovoobrábění, soustružení a obrážení, firma KOVO Uličný z Hulína se zaměřuje se na kusovou, zakázkovou a prototypovou výrobu. Zajišťujeme obrážení, štosování materiálu na obrážečkách. S maximální přesností vyrobíme ozubení i drážky do nábojů. Díky našemu modernímu technologickému vybavení vyrobíme na zakázku jakýkoliv výrobek v požadovaném množství. Kovovýrobu provádíme na CNC obráběcích centrech, frézkách, soustruzích a obrážečkách. Zajišťujeme broušení plochých či kulatých dílů, štosování materiálu na obrážečkách, obrážení drážek, nesouměrných dílů, vaček, výrobu drážek a ozubení a drážek do nábojů. Vždy zajistíme technické a konstrukční zpracování výrobku do nejmenšího detailu. KOVO Uličný dokáže vyrobit téměř cokoliv.


Výroba kovových dílů, strojírenská výroba, kovové konstrukce, výroba odlitků a kovodílů, výroba plastů

Výroba kovových dílů, strojírenská výroba, kovové konstrukce, výroba odlitků a kovodílů, výroba plastů

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá strojírenskou výrobou? Potřebujete vyrobit kvalitní kovodíly, kovové konstrukce, výkovky nebo odlitky? Představujeme společnost PROFORGE spol. s r.o. se sídlem v Rtyni v Podkrkonoší, která se zabývá strojírenskou výrobou. Stěžejní činností firmy je výroba kovových výrobků, odlitků, výkovků, kovových konstrukcí a kovodílů. Zabýváme se také výrobou náhradních dílů, brzdných segmentů a obložení pro frikční lisy. K naší činnosti patří i výroba plastů, LDPE fólií, EDPM gumy a mnoho dalšího. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem či telefonicky. Těšíme se na spolupráci.


Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Nástrojárny mohou v případě nedostatku výrobních kapacit využít možnosti kooperace s firmou Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. V oblasti strojírenské zakázkové výroby nabízí volné výrobní kapacity pro výrobu malých serií výrobků - lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků, elektrod apod. Garantujeme vysokou přesnost a kvalitu výroby. Výrobky jsou využívány např. v automobilovém, elektrotechnickém a spotřebním průmyslu. Kooperace pro nástrojárny: - vzhledem k volné výrobní kapacitě kooperujeme s jinými firmami v rámci strojírenské výroby, provádíme jak obrábění tvarově velmi složitých ploch, tak frézování klasických, jednoduchých tvarů. Na zakázku vyrobíme grafitové nebo měděné elektrody. Malosériová výroba: - dodáme návrhy a vyrobíme lisovací nářadí a jiné tvarově složité kusy.


Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Jsme společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna a vyrábíme kvalitní pružiny pro strojírenské, stavební, zdravotnické, zemědělské, zahradnické, potravinářské, automobilové nebo světelné a elektrotechnické obory průmyslu v České republice. Prodáváme standardní, zakázkové pružiny a drátěné prvky, které bývají součástí specifických, ale i běžně využívaných předmětů. Garantujeme špičkovou kvalitu námi dodávaných pružin za rozumné ceny. Dbáme na flexibilní a ochotný přístup k zákazníkovi. Nevíte-li si rady s výběrem, rádi Vám se vším poradíme a připravíme řešení na míru. Objednaný sortiment Vám dodáme v co nejbližším možném termínu.


Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Poptáváte díly pro průmysl? Obrátit se můžete na naši strojírenskou společnost KOVO Uličný z Hulína u Kroměříže, která dodává nejrůznější komponenty z oceli, hliníku, nerezi i plastu. Vyrábíme například drážky pro pera podle českých technických norem a podle požadavků zákazníka. K dispozici máme CNC moderní technologie, díky kterým zpracujeme díly do nejmenšího detailu a ve špičkové kvalitě. Naleznete u nás například vertikální obrážečky drážek (konvenční, řízené počítačem). Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a zvládneme zhotovit téměř cokoliv. Dle potřeby zajistíme výrobu v libovolném rozsahu (kusovou i sériovou). Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Velkou část zakázek firmy ZAKO Turčín z regionu Zlínský kraj tvoří zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů. Strojírenská výroba dílů dle dodané dokumentace, s možností následné montáže. Firma má za sebou 20 let úspěšného fungování, díky špičkovým technologiím zaručujeme kvalitní výrobu ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Sídlo firmy: Zlín - Březnice. Jsme vybaveni pro výrobu strojních dílů - strojní obrábění: - soustružnicko-frézovací centrum - obráběcí centra – pětiosé a vertikální CNC - CNC soustruhy - horizontální vyvrtávačky pro CNC obrábění - klasické frézování, soustružení - rovinné brusky - lisy, vrtačky.