Krmiva a krmné komponenty pro zvířata

Krmiva a krmné komponenty pro zvířata

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávku krmiv a krmných komponentů pro hospodářská zvířata a zvířata v experimentech.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 423 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.

Zadavatel IČ:
00027014

Zadavatel ulice:
Přátelství 815/109

Zadavatel PSČ:
104 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Aneta Alferi

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://vuzv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15710000-8
Průmyslová krmiva pro hospodářská a jiná zvířata

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sušárna, ošetření, sušení, čištění a skladování rostlinných produktů, výroba krmných směsí

Sušárna, ošetření, sušení, čištění a skladování rostlinných produktů, výroba krmných směsí

Představujeme firma Sušárna a.s. Kratonohy, která se zaměřuje na výrobu krmných směsí, krmných koncentrátů, doplňků a surovin. Neméně důležitou činností je úprava a ošetření zemědělských produktů a poskytování služeb spojených se skladováním, sušením a čištěním obilí olejnin a dalších plodin. Výroba a prodej kompletních a doplňkových krmných směsí pro: - vepře - hovězí dobytek - drůbež -ostatní – odchov a výkrm ryb, králíků, bažantů apod. Krmné směsi vyrábíme dle požadavků v sypké nebo granulované formě a dodáváme je buď volně nebo pytlované. Dále naše služby zahrnují skladování a posklizňovou úpravu zrnin a také sušení (okopaniny, pícniny, dřevěná štěpka, pivovarské mláto, sušení zrnin včetně kukuřice). Zaměřujeme se i na výrobu suché cukrovky, čekanky a topinambury – speciální výrobek určený pro další potravinářské zpracování. Máme dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat i s individuální poptávkou.


Výživa skotu, krmiva pro dobytek, rozbory krmiv a konzervace siláže

Výživa skotu, krmiva pro dobytek, rozbory krmiv a konzervace siláže

V naší laboratoři se zaměřujeme na rozbor konzervovaných krmiv. Dále také vyrábíme vhodná krmiva pro řízenou výživu přežvýkavců, tak aby podporovaly zdraví zvířat a zvyšovaly ekonomickou rentabilitu chovu. Nabídneme Vám i čisté soli a jiné lízy pro ovce, koně, skot i zvěř. V našem portfoliu služeb je také poradenství v oblasti kvalitního silážování krmiva. Prodáváme konzervační přípravky, antibakteriální a protiplísňové stabilizátory, přístroje pro rychlou analýzu krmiva. S jakýmkoliv dotazem či nákupem se obracejte na nás na firmu NutriVet s.r.o. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem či osobně. Najdete nás v Pohořelicích u Brna


Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Zajímáte se o sportovní rybolov a zároveň sháníte prodejce přípravků pro výrobu vnadících směsí? Oslovte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se zaměřuje mimo jiné také na doplňky vnadících a krmítkových směsí pro ryby. Co se týče přípravků pro výrobu směsí pro ryby, můžeme doporučit aromatizovanou proteinovou směs, univerzální koncentrát pro kaprovité a bílé ryby, tekuté top-esence s různými příchutěmi,RED-MIX konopí, ptačí zob, lososový spec-mix. Dále dodáváme vnadící směsi pro sportovní rybolov – pro lov dravých ryb, cejnů a bílých ryb, línů, amurů, pelety pro pstruhy. Můžete si vybrat také proteinové pelety , boiliesové směsi a další doplňky pro vnadění. Složení odpovídá novým trendům v lovu a chovu ryb. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej obilí pro krmení hospodářských zvířat a setí, krmná pšenice

Prodej obilí pro krmení hospodářských zvířat a setí, krmná pšenice

Kvalitní krmivo pro hospodářská zvířata Vám zajistíme ve společnosti POLNOST. Zabýváme se rostlinnou výrobou se zaměřením na pěstování obilovin a řepky. Kvalitní krmné směsi - obilí a pšenice je důležitá nejen pro zdravý hospodářských zvířat ale také pro skvělé výnosy. Prodáváme obilí pro krmení zvířat a setí, zkrátka zemědělské komodity všeho druhu. Neváhejte nás kontaktovat. Krmné směsi i setí zajistíme v okolí Opavy i Hlučína.


Prodej krmné směsi pro lesní zvěř, granulová krmná směs pro lesní zvířata

Prodej krmné směsi pro lesní zvěř, granulová krmná směs pro lesní zvířata

Řešení pro přikrmování lesní zvěře hlavně v době nouze Vám vyřeší firma MIKROP ČEBÍN a.s. Přikrmování v tomto zimním období závisí především na druhu zvěře, místních podmínkách, poloze a úživnosti honitby, dostatku přirozené potravy a na průběhu počasí, které je rok od roku variabilnější. Vyrábíme a prodáváme produkty pro myslivost. Doplňkové: -Minerální směsi: Slouží k doplnění minerálních látek dle individuálních potřeb. Instantní forma lizu, liz Solný minerální bez mědi, liz solný normální,liz Mikro Mg Super,liz Solný minerální extra. krmná směs -Kompletní pro bažantí a koroptví kuřata -Granulovaná krmná směs pro bažanty -Kukuřice: Kukuřičná vnadidla s ochucovadlem. Na krmelištích pro divoká prasata. -Medikovaná granulovaná krmná směs pro lesní spárkatou zvěř- pouze na předpis veterinárního lékaře, léčivo: divoké prasata, pro druh zvěře jelení, dančí, mufloní, srnčí, kamzičí. -Medikovaná granulovaná krmná směs pro lesní spárkatou přežvýkavou zvěř - pouze na předpis veterinárního lékaře, léčivo: divoké prasata, pro druh zvěře jelení, dančí, mufloní, srnčí, kamzičí. -Granulovavé doplňky krmné směsi: Parožení - Doplňková granulovaná směs pro spárkatou přežvýkavou zvěř. Srnec - Doplňková granulovaná krmná směs pro srnčí zvěř Zajíc - Doplňková granulovaná krmná směs s antikokcidikem pro zajíce. Muflon - doplňková granulovaná krmná směs pro mufloní zvěř. Daněk - Doplňková granulovaná krmná směs pro daňčí a jelení zvěř. -Granulované bílkovinné koncentráty: Srnec - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro srnčí zvěř. Muflon - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro mufloní zvěř. Daněk - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro daňčí a jelení zvěř. PLUS - Granulované doplňkové energetické krmivo pro spárkatou přežvýkavou zvěř. -Minerální krmiva sypká: Doplňková minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř. Jelen - Minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Daněk- Minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Minerální slanisko (alfatokoferol) 1 200mg. – instant Doplňková minerální směs pro spárkatou přežvýkavou zvěř. Daněk S - Minerálně-vitaminová směs s proteinem pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Srnec - Minerálně-vitaminová směs pro srnčí zvěř zchutněná anýzem.


Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

Hledáte kafilérii v okolí Brna? Služby v oblasti veterinární asanace poskytuje společnost Agris spol. s r.o. z Medlova. Zajišťujeme odbornou likvidaci a zpracování těl vedlejších živočišných produktů, které vznikají při porážce a zneškodňování zemřelých zvířat. Konzumace uhynulých zvířat představuje pro zdraví člověka určité riziko, a proto vše řádně zpracováváme podle platných veterinárních a hygienických předpisů. Z těchto odpadů dále vyrábíme krmiva pro živočichy, které člověk zpravidla nekonzumuje. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.