Zajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích v Boloni, Londýně, Lipsku

Zajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích v Boloni, Londýně, Lipsku

- zajištění převozu komponent stánku, stavba 1 stánku a doprovodný servis na veletrzích v Bologni, Lipsku a Frankfurtu nad Mohanem
- zajištění převozu knih a dalších potřebných materiálů na veletrhy v Bologni, Londýně, Lipsku a Frankfurtu nad Mohanem
- demontáž stánku po skončení veletrhů v Bologni, Lipsku a Frankfurtu nad Mohanem, naložení a převoz jeho komponent do místa jejich uskladnění
- převoz knih a dalších potřebných materiálů po skončení veletrhů zpět do sídla zadavatele
- zajištění výroby a aplikace lepené grafiky dle podkladů a požadavků zadavatele na jednotlivé stánky: polepová grafika a dibondové destičky v maximálním rozsahu 60 m2/rok dle pokynů zadavatele
- uskladnění stánku po dobu mezi veletrhy v roce 2023
- uskladnění stánku po skončení posledního veletrhu v roce 2023 až do 15. 2. 2024
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2022 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravská zemská knihovna v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravská zemská knihovna v Brně

Zadavatel IČ:
00094943

Zadavatel ulice:
Kounicova 65a

Zadavatel PSČ:
601 87

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
JUDr. Soňa Dresslerová

Zadavatel telefon:
+420 541 646 147

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby silniční dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

AUTOBETA s.r.o. je Váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu. Máme pro své zákazníky k dispozici speciální dvou-teplotní chladírenské, mrazírenské návěsy pro přepravu potravin a také zajistíme přepravu veškerého zboží prostřednictvím plachtových návěsů. Nabízíme rychlost, spolehlivost a skvělé ceny. Autodopravu a přeprava v rámci České republiky i mezinárodní např. do Anglie, Slovenska a Rakouska: - mrazírenskými návěsy do 24 tun - plachtovými návěsy do 24 tun. Zákazníkovi jsme schopni v krátké době a včas dodat jeho zásilku.


Místo pro řidiče MKD na návěs plato - práce u stabilní firmy ze Zlínska, volné víkendy

Místo pro řidiče MKD na návěs plato - práce u stabilní firmy ze Zlínska, volné víkendy

Zájemci o práci v kamionové dopravě mohou na Zlínsku kontaktovat firmu TES Slušovice. Aktuálně hledáme posilu do svého týmu na místo řidiče MKD na návěs plato. U nás máte víkendy volné ! Firma TES, spol. s r.o. je přepravní společnost s 30-ti letou tradici v dopravě. Specializujeme se na přepravu nadrozměrných nákladů. Máme moderní vozový park. Jezdíme po území celé Evropy, především západní státy - DE, BE, NL, AT. Nástup možný ihned ! Požadavky: - digitální karta řidiče, - platný ŘP sk. C+E, - profesní průkaz. Nabízíme: - víkendy doma - dobré platové podmínky - mzda 45 000 – 50 000 Kč (čistého) - férové jednání, individuální přístup - zázemí stabilní firmy.


Dovoz nových nebo ojetých osobních automobilů ze zahraničí na zakázku

Dovoz nových nebo ojetých osobních automobilů ze zahraničí na zakázku

Potřebujete přivést ze zahraničí nové vozy do vašeho autosalonu? Uvažujete o koupi ojetého automobilu z autobazaru v Německu nebo jiného státu EU a potřebujete zajistit jeho dovoz do ČR? Dovoz automobilu ze zahraničí do ČR svěřte do rukou firmy Luděk Rusina Přeprava aut z Frýdku-Místku, která má mnoholeté zkušenosti v bezpečné přepravě aut. Naše firma zajišťuje přepravu aut na zakázku ze zahraničí do ČR nejen pro koncové zákazníky, ale také pro autobazary, autosalony a další subjekty. Díky moderní technice a vozovému parku jsme schopni přivést jedno až deset aut ze zahraniční najednou. Pokud potřebujete bezpečně přepravit automobil z Německa nebo dalších států EU do ČR, neváhejte nás kontaktovat.


Nákladní autodoprava, kamionová přeprava se zaměřením na Německo

Nákladní autodoprava, kamionová přeprava se zaměřením na Německo

Hledáte pro Vaši firmu spolehlivého partnera pro přepravu zboží a zásilek do Německa? Sháníte přepravce nebezpečných nákladů v režimu ADR s bohatými zkušenostmi dopravy zboží do Německa? Kamionová přeprava firmy SPEDQUICK Třebíč, spol. s r.o. je spolehlivým partnerem pro dopravu zboží do Německa. Naše společnost zajišťuje nákladní autodopravu kamkoliv na území Německa. Zásilky přepravíme vozidly skříňového nebo plachtového typu. Postaráme se i o bezpečnou přepravu nákladů v režimu ADR. Zásilky přepravujeme v běžném i expresním termínu.


Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Kompletní služby v oblasti přepravy nadrozměrného a těžkého nákladu s hmotností až 100 tun zajistí dopravní společnost SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrnou přepravu zajistíme nejen na území ČR, ale i do zahraničí. V rámci přepravy zabezpečíme průjezdnou po celou přepravní trasu. Váš náklad doprovodíme až na místo určení. Připravíme pro Vás také ekonomicky nejvýhodnější způsob přepravy. Bezpečně přepravíme těžké a nadrozměrné náklady z různých oblastí průmyslu, jako jsou prefabrikáty, vrtné soupravy,  stavební a zemědělské stroje, Harvestory a ostatní lesní stroje.