Poptávám skokový materiál

Poptávám skokový materiál

Poptávám skokový materiál, pošlete mi na e-mail ceník?
Poptávka byla vložena dne:
21.09.2022 13:06

Platnost poptávky:
21.10.2022 12:04

Kontaktní osoba:
Jan Doucek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 720 653 921

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Posuvná krmná čela stájových boxů pro hříbárny a jízdárny

Posuvná krmná čela stájových boxů pro hříbárny a jízdárny

Chcete do stáje pořídit posuvná krmná čela? Sháníte firmu, která dodává na míru vyrobená krmná čela a další stájové vybavení? Kontaktujte firmu EQUICOV z Okříšek, která na zakázku vyrábí stájové vybavení. Do stájí, hříbáren a jízdáren na míru vyrobíme posuvná krmná čela, která usnadní krmení koní nebo hospodářských zvířat. Konstrukce jsou vyráběny z žárově zinkované oceli s výdřevou podle výběru zákazníka. Velikost krmných čel upravíme podle toho, zda budou určeny pro dospělé koně, zvířata, hříbata apod.


Marse - chovatelské potřeby pro psy a kočky, e-shop, kosmetika, výživové doplňky, škrabadla, obojky, vodítka

Marse - chovatelské potřeby pro psy a kočky, e-shop, kosmetika, výživové doplňky, škrabadla, obojky, vodítka

Firma MARSE - český výrobce potřeb pro psy a kočky se sídlem v Blansku nabízí veškeré potřeby pro vašeho domácího mazlíčka. Provozujeme eshop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu chovatelských potřeb pro psy a kočky. Nabízíme kosmetiku, výživové doplňky, škrabadla, toalety, pelechy, misky, obojky, vodítka a další. Např. kosmetika Marse je určena pro všechny majitele pejsků a koček, kteří jsou nároční na potřeby svých mazlíčků. Šampony jsou hluboce čistící, bez sulfátů a silikonu. Pro ideální efekt se doporučuje po použití šamponu aplikovat vždy i kondicionér, a to i u krátkosrstých psů.


Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Potřebujete zhotovit novou ohradu? Hledáte firmu, která Vám vytvoří ohradníkové systémy přesně podle Vašich potřeb? Obraťte se na firmu Equicov, která se zabývá realizací ohrad a ohradníkových systémů. Ohrady a ohradníkové systémy sestavíme na klíč Dodávka ohrad zahrnuje: - konzultace, vytvoření 3D návrhu - doprava - montáž za pomocí vlastního vybavení a techniky Výstavbu ohrad a ohradníkových systémů realizujeme v rámci celé ČR.


Akvária, terária a želvária v klasických i nadstandartních rozměrech od Denisa Šlachtová

Akvária, terária a želvária v klasických i nadstandartních rozměrech od Denisa Šlachtová

Sledování rybiček v akváriu je někdy lepší jak sledování televize. Pokud uvažujete, že si také chcete pořídit akvárium, tak se obraťte na paní Denisu Šlechtovou, která vlastní výrobnu akvárií, terárií a želvárií. Můžete si u ní pořídit jak akvária a terária standartních tvarů, tak si nechat vyrobit akvárium nebo terárium na míru. Ty mohou být například: - rohová - šesti úhelné - šikmá terária - nadstandartní velikosti akvárií a terárií Pro své nové akvárium nebo terárium si můžete přijet do podnikové výrobny, kterou najdete v Hvožďanech u Bechyně nebo Vám mohou za poplatek zboží doručit. Mezi další prodejní sortiment patří doplňky k teráriím a akváriím: - osvětlení - lišty - silikony - úchyty na dvířka Ať už se budete chtít stát akvaristou nebo se spíš chystáte pořídit nějakého plaza či hada, akvária, terária a želvária paní Denisy Šlachtové z Bechyně Vám budou sloužit dlouho a dobře.


Chovatelské a zahrádkářské potřeby Miroslav Drábek – velký výběr krmiva a zboží pro zahrádkáře

Chovatelské a zahrádkářské potřeby Miroslav Drábek – velký výběr krmiva a zboží pro zahrádkáře

Nabízíme velký výběr granulí a konzerv pro vaše domácí mazlíčky kvalitních značek jako např. Brit Care, Royal Canin nebo Acana. Nabízené granule máme jak pro psy, tak i kočky. Dále v naší nabídce naleznete chovatelské potřeby například pelíšky a klece pro zvířata, velký výběr hraček, obojků a vodítek. A to není vše, zavítat k nám mohou nejen milovníci zvířat, ale také zahradničení. V našem sortimentu totiž naleznete i velký výběr zahrádkářských potřeb. Neváhejte navštívit naší prodejnu v Bystré u Poličky.


Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Dopřejte svému pejskovi či kočce suché krmivo v té nejvyšší kvalitě, kterou přináší přírodní krmiva Winner Plus. Výhradní zastoupení pro ČR i SR má firma KT-KOVO s.r.o. Zlín Tyto granule jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin, zákazníci mohou vybírat ze čtyř produktových řad pro psy a tří pro kočky. Pro psy Professional Premium je základní řada krmiva, která je zcela optimální, zajistíte svému čtyřnohému miláčkovi každodenně kvalitní potravu. Super Premium je řada krmiv přizpůsobena psům s různými stravovacími nároky, nadměrnou aktivitou nebo potřebám v různé fázi vývoje Super Premium Holistic je bezobilné krmivo, které je lehce stravitelné Natural Plus jsou za studena lisované granule, díky jinému způsobu zpracování jsou ve větší míře zachovány vitamíny, esenciální mastné kyseliny, rostlinné a živočišné složky masa a přirozené chutě. V měsící září je akce na suché krmivo Hunter Select, Hunter Sport pro dospělé psy všech plemen. Pro kočky. Super Premium produkty přizpůsebeny potřebám koček v různé fázi vývoje od kotěte až po dospělé kočky s nadváhou či alergiemi Super Premium Holistic - monoproteinové krmivo bez obilnin a lepku s příchutí kuře či losos V řadě Super Premium Veterinární dieta najdete tři produkty Sterilizied, Urinary a Indoor diet, které jsou vhodné pro starší kočky.