Poptávám dodávku kupolového střešního světlíku do panelového domu

Poptávám dodávku kupolového střešního světlíku do panelového domu

Poptávám nákup a montáž kupolového střešního světlíku (světlovodu) do panelového domu.

Přibližné rozměry 85x60 cm - aktuální stav viz foto v příloze, přičemž by se jednalo k 2 panelové vchody (4 patrové) v lokaci obce Jirkov (431 11).

V případě, že tyto služby nabízíte, byly bychom rádi za Váš návrh realizace včetně cenové nabídky.

Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
20.09.2022 08:28

Platnost poptávky:
20.10.2022 07:10

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Vernerová

Kontaktní email:

Okres:
Chomutov

Obrázek:
Poptávám dodávku kupolového střešního světlíku do panelového domu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových, hliníkových oken, dveří  - Gealan, Heroal

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří - Gealan, Heroal

Firma MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. dodává kvalitní okna německého profilu firmy GEALAN třídy A. Naše výroba plastových a hliníkových oken i dveří je cílena pro klientelu z regionu Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj. Vyberte si kvalitní hliníková nebo plastová okna u nás a my pro Vás navrhneme optimální řešení. Kontaktovat nás můžete na telefonu +420572635969. Plastová okna nabízíme v několika profilových řadách: - S 9000 6 KOMOR - systém s 6ti komorami v profilech rámu, se středovým i dorazovým těsněním. Díky třem těsnícím rovinám zaručují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci - systém S 8000 IQ 6 KOMOR ELEGANT je také s 6ti komorovou konstrukcí a má vysoce izolační schopnosti. Je zde možnost sladit dekor a barvu oken nejen v dřevěném dekoru, ale i v mnoha jiných barevných variacích např. acrylcolorové barvy - S 8000 IQ 6 KOMOR tyto okenní profily nabízí systém zvýšené ochrany proti vloupání a jsou opatřeny bezpečnostním kováním - GEALAN KUBUS - je kombinovatelný se systémem S 9000. Pro velké prosklené plochy, skvělá tepelná izolace díky vypěněným profilům, méně rámů, žádné zasklívací lišty. Hliníková okna a dveře značky Heroal a Aluron: - dveře jsou kvalitní s moderním designem - jsou vybaveny inteligentní technologií zajišťující úsporu energie a dodržuje zásady udržitelného rozvoje - mají vynikající těsnící a protihlukové vlastnosti Včetně montáže těchto oken a dveří dodáváme všechny potřebné systémy: - fasádní systémy - systémy venkovních rolet - svinovací vrata - protipožární výplně - vnitřní dělící příčky.


Plastové obrubníky a hřeby pro neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby

Plastové obrubníky a hřeby pro neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby

Sháníte plastové obrubníky? Potřebujete neviditelné ukončení pro zámkovou nebo zatravňovací dlažbu na Vaši zahradu? Vše potřebné nakoupíte na e-shopu andel.cz. Najdete zde jak plastové a snadno instalovatelné obrubníky v různých výškách, tak i plastové hřeby pro jejich ukotvení. Plastové obrubníky se dají použít jako neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby, ale poslouží jako oddělovač různých zahradních ploch. Obrubník je dostupný ve výšce 45, 60 a 80 mm Obrubník se snadno připevní k zemi pomocí plastových ukotvovacích hřebů. Pro fixaci do pevnějšího (jílovitého) podloží jsou vhodnější hřeby kovové. Obrubníky se dají i tvarovat a zatáčet. Aby se dalo s plastem lépe pracovat, je lepší jej nechat nahřát na sluníčku nebo namočit do teplé vody.


Provětrávaná, odvětrávaná fasáda z HPL desek - zateplení bez plísní a vlhkosti

Provětrávaná, odvětrávaná fasáda z HPL desek - zateplení bez plísní a vlhkosti

Chcete mít zdravé bydlení bez plísní a vlhkosti a navíc mít originální fasádu, která má snadnou a rychlou údržbu? Pak je pro vás provětrávaná či odvětrávaná fasáda skvělým řešením. Výstavbu chytrých fasád vám zajistí firma H&P Polykarbonáty - provětrávané fasády provádíme v Ostravě, Frýdku Místku a okolí, ale dle domluvy zajistíme realizace i v jiných částech republiky. Váháte nad výstavbou odvětrávané fasády z HPL desek? Zde jsou výhody, které vás přesvědčí: - jsou vhodné pro všechny typy staveb - rodinné domy (pasivní i nízkoenergetické), komerční objekty, administrativní budovy, bytové domy, nákupní centra - zateplení bez plísní a vlhkosti - v zimě snižuje náklady na topení a v létě na chlazení - odolné proti povětrnostním vlivům - tlumí hluk z ulice - možnost dotace na fasádu - fasáda na celý život bez nutnosti údržby. Navíc mají provětrávané fasády elegantní vzhled a nadčasový design. Zaměření a nabídku zajistíme zdarma, stačí nás kontaktovat a my už se o vše postaráme.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Prodej a dodávka potrubí kanalizace a vodovody – PVC, PE a PP roury a tvarovky

Čeká Vás rekonstrukce vodovodů? Pracujete na výstavbě nové kanalizace? Hledáte spolehlivého dodavatele PVC, PE, PP potrubí, tvarovek a rour pro kanalizace i vodovody? Obraťte se na společnost DILES Company s.r.o. se sídlem v Ostravě s dobrou dostupností i pro zákazníky z Karviné či Havířova. Pro rekonstrukce či výstavbu: vodovodů: - Potrubí PE – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - PVC, ocelové potrubí a tvarovky - tvarovky PE100 - vodoměrné šachty – plastové i betonové - armatury, mříže, poklopy, ventily, kohoutky, zpětné klapky - příslušenství a další materiál kanalizací: potrubí a tvarovky: - PVC - PP – žebrované, hladké, korugované - PE-HD korugované - PE potrubí – Pecor Optima – propustky - betonové potrubí, tvarovky, revizní šachty, obrubníky, retenční nádrže, uliční vpusti - nádrže, poklopy, mříže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek - vnitřní odpadní potrubí a tvarovky - domovní čistírny odpadních vod, přečerpávací jímky odpadních vod - a další produkty V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, máme opravdu veškerý potřebný sortiment na rekonstrukci i stavbu kanalizací a vodovodů. Navíc jsme spolehlivý dodavatelé, kteří dbají na kvalitu zboží.


PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii

PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii

Hledáte spolehlivého dodatele PE potrubí? Zajímáte se o výrobní proces PE potrubí? Společnost LUNA PLAST a.s. sídlící v Mělníce vyrábí PE potrubí různých typů, délek a využití od tlakových rozvodů pitné vody, trubek pro kanalizační či zavlažovací systémy, trubky pro tepelná čerpadla nebo pro ukládání silnoproudých, slaboproudých a optických kabelů. Při výrobě PE potrubí klade společnost LUNA PLAST a.s. důraz nejen na výběr kvalitních materiálů, ale také na ekologii. Právě s ohledem na ekologii je při výrobě využíván materiál pocházejících z recyklovaných plastů (samozřejmě s přihlédnutím k platným normám u potrubí pro pitnou vodu). Tato firemní filozofie pomohla vyvinout know-how výroby kvalitních a cenově dostupných výrobků. Pokud tedy potřebujete PE plastové potrubí, chtějte ekologicky vyráběné, od českého výrobce LUNA PLAST a.s.!