Zajištění lékařské pohotovostní služby na území okresu Ostrava-město

Zajištění lékařské pohotovostní služby na území okresu Ostrava-město

Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby pro dospělé, lékařské pohotovostní služby pro děti a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství.
Dle § 110 zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), kraj odpovídá za organizaci a zajištění lékařské pohotovostní služby, lékárenské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství. Bližší informace viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
16.09.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 2771/117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Bukovanského 30, 710 00 Ostrava

Zadavatel telefon:
+420 596 629 503

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.msk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85140000-2
Různé zdravotnické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Osteologická ambulance - léčba osteoporózy, kvalitní lékařská péče

Osteologická ambulance - léčba osteoporózy, kvalitní lékařská péče

Osteoporóza je choroba, která se projevuje řídnutím kostí a dochází k úbytku vápníku i dalších důležitých minerálů. Pokud hledáte specialistu v oblasti osteologické problematice, pak navštivte naší ambulanci Mediekos ve Vsetíně, kde Vám poskytneme kvalitní a kompletní osteologickou péči. Osteologická problematika je v současné době hlavní náplní společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. Poskytujeme vysoce odbornou péči včetně poradenství jak pro dospělé, tak pro děti. Osteoporóza se projevuje především bolestmi zad a kostmi náchylnými na zlomení nebo sníženou pohyblivostí. Tato choroba také vyžaduje kvalitní jídelníček, aby byly tělu dodávány důležité minerály, které v důsledku osteoporózy ubývají. V naší ambulanci Vám poskytneme komplexní péči, která obsahuje: - diagnostiku - terapii - monitorování léčby - konsiliární vyšetření - ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy - zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky - primární prevenci. Obraťte se na specialisty v naší ambulanci Medikos ve Vsetíně, rádi Vám se vším pomůžeme.


Ortopedie, ortopedická ambulance, poruchy a onemocnění pohybového aparátu

Ortopedie, ortopedická ambulance, poruchy a onemocnění pohybového aparátu

Hledáte kvalitní ortopedickou ambulanci v Praze? Máte problémy s pohybovým aparátem? Ortopedie je základní chirurgický lékařský obor, který se zabývá léčbou, rehabilitací a prevencí pohybového aparátu. V naší ortopedické ambulanci ANOSMED s.r.o. se zabýváme vrozenými a získanými deformitami, funkčními onemocněními a poraněními podpůrného a pohybového aparátu, jejich léčbou, a rehabilitací. Velký význam v ortopedii má zcela jistě i prevence. Máme moderní zařízení pro léčbu a diagnostiku ortopedických problémů jako je například léčba rázovou vlnou, metoda denzitometrie, rentgenovou absorpční fotometrii a další. Využíváme také suchou vodní masáž. Jsme tu pro Vás a Váš bezbolestný pohyb.


Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově se zaměřuje na digitální mamografii, ale můžete zde také navštívit mamologickou poradnu. Provádí preventivní vyšetření prsou. Díky prevenci a včasného vyšetření stoupá počet vyléčených. Rakovina prsu je nejčastější rakovina u žen, proto neváhejte a navštivte ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Vyšetření diagnostickém centru: - počítačová CT tomografie - intervenční neuroradiologie pod CT navigací - ultrazvuková vyšetření - ozonotherapie - periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou - léčba ozonem - vyšetření na osteoporosu skeletu - mamografická vyšetření - mammologická poradna - diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod. Vyšetřujeme zde digitálním mamografem a ultrazvukovým přístrojem vysoké kvality.


Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Pokud Vás trápí bolesti ramena, tenisový loket, skokanské koleno, zeptejte se svého ošetřujícího lékaře na všechny možnosti - skvělé výsledky má terapie fokusovanou rázovou vlnou. Tato terapie je skvělou volbou pro každého, kdo hledá neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků. Ve Zlíně se můžete objednat do nové ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Ortopedie je zaměřena na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu, zejména u sportovců. Provedeme diagnostiku a navrhneme vhodnou léčbu pohybového aparátu. Princip terapie fokusovanou rázovou vlnou. Rázové vlny pronikají k poškozené tkáni, kde dochází ke stimulaci buněk odpovědných za opravu tkáně. Působením se tkáň regeneruje a léčí. Terapie trvá cca 5-10 minut, intenzita je upravena na základě potřeb a citlivosti pacienta. Jde o neinvazivní alternativu k operaci. Léčba zlepšuje regeneraci tkání, zmírňuje chronickou bolest, odstraňuje kalcifikace a uvolňuje svaly. Pacienti často pociťují okamžitou úlevu již po první terapii. Počet ošetření závisí na indikaci a reakci tkáně na terapii. Je potřeba 5−10 sezení v rozmezí 1-2x týdně. Tato terapie má 95% úspěšnost.


Ambulantní léčba onemocnění v oblasti konečníku Praha – profesionální služby v soukromí

Ambulantní léčba onemocnění v oblasti konečníku Praha – profesionální služby v soukromí

Jsme společnost ON CLINIC a zabýváme se léčbou hemoroidů a análních trhlin v Praze. Naše soukromá klinika funguje od roku 1998 a k dnešnímu datu jsme ošetřili více jak 20 000 pacientů v Praze a přes 7 000 pacientů v Brně kde společnost také působí. Plno lidí se stydí jít k lékaři včas a nechají zbytečně hemoroidy dojít až do fáze kdy je nutné pro jejich odstranění hospitalizace. Předejděte těmto problémům a nechte se u nás bezbolestně vyšetřit, nabízíme ambulantní léčbu, kterou jistě většina z vás ocení, a nejen to naše klinika nabízí diskrétní prostředí, plno zkušeností, a hlavně profesionální přístup. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré podrobnosti nebo nás kontaktujte na telefonním čísle.


Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

Léto skončilo a proto je dobré si nechat překontrolovat znaménka a případně je odstranit. Navštivte naši plastickou a kosmetickou chirurgii, kde se o to postaráme. Riziková znaménka zdiagnostikujeme a případně odstraníme. Pokud máte znaménka, která nejsou estetická a nedají se skrýt, přestaňte se tím trápit, odstranění je tak jednoduché, bezpečné a bezbolestné. Patříme k nejstarším privátní plastické a kosmetické chirurgii v České republice, proto máme bohaté zkušenosti. Účastníme se domácích i mezinárodních školení a seminářů, aby naše práce byla opravdu kvalitní a klienti byli maximálně spokojeni. Nebojte se svěřit do našich chirurgických rukou!