Kanalizace Podlesí-Petřvald, II. etapa

Kanalizace Podlesí-Petřvald, II. etapa

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě splaškové kanalizace ve městě Petřvald ve Moravskoslezském kraji. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek veřejné zakázky, tj. v Projektové dokumentaci, Soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a Závazném vzoru smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
15.09.2022 07:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Petřvald

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Petřvald

Zadavatel ulice:
náměstí Gen. Vicherka 2511

Zadavatel PSČ:
735 41

Zadavatel obec:
Petřvald

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Lanči

Zadavatel telefon:
+420 607 712 930

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.petrvald-mesto.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232410-9
Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební, zemní a výkopové práce provádí Tomáš Matyska, okres Náchod

Stavební, zemní a výkopové práce provádí Tomáš Matyska, okres Náchod

Stavebními pracemi, zakládáním staveb, přípravnými pracemi pro stavby, hloubením základů a jímek, úpravou terénu, zemními a výkopovými pracemi, kanalizačními přípojkami, vodoinstalačními pracemi, pokládkou zámkové dlažby a dalšími pracemi se zabývá Tomáš Matyska z Machova. Společnost Tomáš Matyska nabízí kvalitní stavební, zemní a výkopové práce v okrese Náchod.


Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Výstavba průmyslových betonových hal Vysoké Mýto - včetně dodávky a montáže

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto vám postaví kvalitní a spolehlivé průmyslové betonové haly pro uskladnění zboží a materiálu. Už od roku 1995 se zaměřujeme na dodávku a montáž průmyslových betonových hal. V případě potřeby pro vás zpracujeme i potřebnou dokumentaci. Průmyslové betonové haly pro vaše uskladnění Samozřejmostí je kompletní provedení zemních prací, střechy, opláštění, všech rozvodů, podlahy, přípojek inženýrských sítí a příjezdových komunikací. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.


Zemní a výkopové práce, terénní úpravy v okrese Vyškov

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy v okrese Vyškov

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy, přípravu staveniště a další související práce pro vás provede František Majerčák, který sídlí v obci Brankovice v okrese Vyškov. František Majerčák má mnohaleté zkušenosti z oblasti realizace zemních a výkopových prací, terénních úprav a vždy se můžete spolehnou na kvalitně provedenou práci, protože ji vždy vykonává osobně. Provádí také další stavební činnosti jako je na např. příprava stavby, odpadové a kanalizační přípojky, pokládka dlažby, demolice a zajišťuje také dopravu a přepravu materiálu.


Výkopové a zemní práce Martin Král, okres Ústí nad Orlicí

Výkopové a zemní práce Martin Král, okres Ústí nad Orlicí

Společnost Martin Král provádí odborně a kvalitně zemní a výkopové práce. Díky rozsáhlému vozovému parku vám pomůže, ať již potřebujete vyhloubit základy domu, nebo třeba vykopat rybník. Zabývá se také přepravou sypkých stavebních hmot jako je písek, štěrk a nebo hlína. Společnost Martin král sídlí v obci Dolní Morava v okrese Ústí nad Orlicí a služby poskytuje firmám, městům, obcím i koncovým klientům.


Kompletní dlaždičské práce, zemní a výkopové práce, odvoz a likvidace odpadu, stavba palisád, zídek, opravy dlažeb

Kompletní dlaždičské práce, zemní a výkopové práce, odvoz a likvidace odpadu, stavba palisád, zídek, opravy dlažeb

Pan Květoslav Kozák nabízí v okrese Vyškov kompletní dlaždičské práce. V rámci své činnosti realizuji především pokládku zámkové, žulové dlažby a obrubníků. Dále se zabývám také zemními a výkopovými pracemi a odvozem a likvidací odpadu. Můžete se na mě obrátit také s požadavkem na realizaci stavby palisád, různých zídek a dalších betonových doplňků. Nabízím také opravy dlažeb, dlážděných cest a obrubníků.


Zemní práce, demolice staveb Písek, práce provedeme spolehlivě a dle zákazníka

Zemní práce, demolice staveb Písek, práce provedeme spolehlivě a dle zákazníka

Představujeme Vám firmu Václav Mrákota z okresu Písek, která svou činnost zaměřila na terénní úpravy, zemní a výkopové práce. Hledáte spolehlivou firmu co Vám provede rychle a kvalitně základy pro dům? Potřebujete realizovat zemní a výkopové práce včetně terénních úprav? Pak naše firma Václav Mrákota z okresu Písek se Vám o vše postará. Naše služby: - zemní, výkopové práce - hloubení základů domů - výkopy bazénů, čističek (ČOV), jímek - práce pro inženýrské sítě - čištění rybníků - terénní úpravy - demolice staveb Pokud Vás zemní a výkopové práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čimelice 277, Písek.