Diferenční kompenzační kalorimetr

Diferenční kompenzační kalorimetr

Předmětem veřejné zakázky je dodávka diferenčního kompenzačního kalorimetru (DSC). Součástí dodávky je doprava, instalace zboží a zaškolení obsluhy.
Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
15.09.2022 08:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoké učení technické v Brně, Fakulta chemická

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoké učení technické v Brně, Fakulta chemická

Zadavatel IČ:
00216305

Zadavatel ulice:
Purkyňova 464/118

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Hebký

Zadavatel telefon:
+420 541 149 556

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vut.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Maddeo CZ s.r.o. Praha Chcete chytře předcházet tahanicím či nedorozuměním za odečty bytových vodoměrů? Máte zájem o spolehlivé řešení v problematice bytových vodoměrů? Oslovte naši firmu Maddeo CZ s.r.o. Praha a dozvíte se více informací. Jste bytové družstvo SVJ? Pak pro Vás máme hned dvě řešení. Nabízíme řešení jak pro ty co chtějí fyzický odečet vodoměru s návštěvou bytu, tak i pro ty co volí raději dálkové odečty bez nutnosti návštěvy bytu. U nás si vyberete kvalitní vodoměry jak typu přesný neovlivnitelný vodoměr, tak i antimagnetický vodoměr s RF modulem. Neváhejte nás kontaktovat.


Prodej, servis a kalibrace měřící techniky

Prodej, servis a kalibrace měřící techniky

V sortimentu společnosti WHP TECHNIK s.r.o. naleznete posuvná měřítka, mikrometry, mikroskopy, výškoměry, koncové měrky, kalibry, metry, vodováhy, dutinoměry, dálkoměry, laserové metry, měrky, tvrdoměry, drsnoměry, tloušťkoměry, endoskopy a další. Nabízí také pro 3D CNC měření souřadnicové měřicí přístroje DeMeet a Tesa. Servis WHP TECHNIK provádí v co nejkratších termínech buď přímo u zákazníka, nebo v servisním středisku v Brně. Kalibraci v oborech délka a rovinný úhel provádí akreditovaná kalibrační laboratoř. Samozřejmostí je dodání kalibračního listu ke každému kalibrovanému měřidlu.


Turbidimetry pro měření zákalu - eshop Hanna Instruments

Turbidimetry pro měření zákalu - eshop Hanna Instruments

Potřebujete měřit zákal v laboratoři či hledáte přenosný turbidimetr? V každém případě najdete potřebný přístroj u zastoupení amerického výrobce, společnosti Hanna Instruments, kde Vám rádi poradí s výběrem vhodného zákaloměru. Objednávat můžete také pohodlně prostřednictvím eshopu. V kategorii turbidimetrů najdete: - Turbidimetr pro měření zákalu vína, na stanovení dávky bentonitu při číření vína (bentonitová zkouška) a na kontrolu bílkovinové stability vína po čiření s činidlem Bentocheck. - Laboratorní turbidimetr a chlorkolorimetr v jednom 4 měřícími rozsahy - Stolní ISO turbidimetr pro laboratoře - Přenosný turbidimetr dle EPA - Přenosný turbidimetr s IČ zdrojem světla dle ISO 7027 - také v praktickém kufříkovém setu. Samozřejmostí jsou také kalibrační standardy pro turbidimetry a ostatní doplňkový sortiment. Pokud tedy hledáte turbidimetry, obraťte se na odborníky ze společnosti Hanna Instruments nebo navštivte eshop tohoto světového výrobce!


T24, telemetrický systém pro dálkové monitorování a přenos signálů

T24, telemetrický systém pro dálkové monitorování a přenos signálů

Sháníte kvalitní a přesný systém pro přenos digitálních signálů z čidel nebo snímačů? Vyzkoušejte Technologii T24, kterou dodává firma UTILCELL s.r.o. Tento bezdrátový systém, pracující na kmitočtu 2,4 Ghz, dosahuje až 800 m a je uzpůsoben tak, aby odolával i silnému průmyslovému rušení. Technologii lze využít například pro: - snímání hmotnosti v silových nádobách - sledování změn statické pevnosti budov - sledování zátěže mostních konstrukcí - měření deformací rotujících hřídelí - snímání rychlosti větru a pnutí úchytů stanů a pódií V naší nabídce naleznete také veškeré příslušenství k Technologii T24. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Výroba a montáž vah a vážících systémů, rekonstrukce vah, váhy na míru, záruční a pozáruční servis

Výroba a montáž vah a vážících systémů, rekonstrukce vah, váhy na míru, záruční a pozáruční servis

Společnost Váhy Pecha s. r. o. se zabývá dodáváním, výrobou, montáží a servisem vah a vážících systémů. Současně provádíme také rekonstrukce jakýchkoli vah, např. automobilových, kolejových aj. V případě požadavku zákazníka vyrábíme také váhy na míru. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou různé typy průmyslových, lékařských, osobních, kojeneckých, obchodních, automobilových a laboratorních vah. Dále vyrábíme vážící vozíky a paletové vozíky s váhou. Váhy vám nejen vyrobíme, ale také nainstalujeme, nastavíme a postaráme se o následný servis.


Průmyslová výstavba – hlukové studie, akustická a protihluková řešení

Průmyslová výstavba – hlukové studie, akustická a protihluková řešení

Nevíte, zda je hluk ve vašem závodě přiměřený? Potřebujete snížit hlukovou zátěž nebo poradit v této oblasti? Nejenže provádíme diagnostiku vaší hlukové infrastruktury, ale také realizujeme hlukové zástěny, tlumiče, kryty a izolace. Jsme profesionály v oboru, my v Greif-akustika, s.r.o. Objednejte si od nás protihlukové systémy nebo analýzu stupně hluku kvůli BOZP. Provádíme kvalitní práci za dostupné ceny. Přijedeme provést měření hluku u vás ve výrobě, zanalyzujeme situaci a navrhneme vhodné řešení. Zakoupit lze tlumiče hluku, protihlukové kryty a zástěny, stavební protihlukové buňky a různé materiály na snížení hlučnosti. Dodáme vám komplexní řešení, tak abyste byli spokojeni hlavně vy. Pro velký počet divizí doporučujeme vyhledat kontakty na našich webových stránkách, kde je přehledné rozdělení a orientace. Kanceláře sídlí v Praze a výroba v Uhlířských Janovicích.